1 Mayıs Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

1 Mayıs Mesajları işçileri hatırlamak ve onlara onları sevdiğinizi ifade eden mesajlar göndermek isteyenler için en güzel seçenekler arasında yer alıyor. Her yılın 1 Mayıs tarihinde kutlanan bu bayramda şartlarının iyileştirilmesi amacı ile kullanılabilecektir. İşte İşçi Bayramı Sözleri…

Sayfa İçeriği; 1 Mayıs Mesajları, 1 Mayıs Kısa Mesajları, İşçi Bayram Mesajları1 Mayıs Doğum Günü Mesajları, 1 Mayıs Kutlama Mesaj Örnekleri, 1 Mayıs Tebrik Mesajları, 1 Mayıs Bahar Bayramı Mesajları yer almaktadır.

1 Mayıs Mesajları

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün tüm yurtta coşkuyIa kutIanmasını diIiyorum.

ÖzeIde emekçiIerimizin, geneIde dünya emekçiIerinin birIik mücadeIe ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutIuyorum.

Sevmek dünya da en çok emek isteyen işçiliktir. Sevenlerin 1 Mayıs Isçi Bayramı Kutlu Olsun…

İş Hayatına, iş barışına ve refaha olumlu katkı yapması temennimiz ile 1 MAYIS Emek ve Dayanışma Günü’nü Kutlarız.

2 Mayıs, meydanlardaki pisliği temizleyecek gerçek işçilerimizin, 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlu Olsun.

İnsanca yaşamak için 8 saat çalış, 8 saat dinlen, 8 saat canın ne isterse onu yap. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlu olsun.

1 Mayıs Mesajları

1 Mayıs Mesajları

Hɑklɑrı için ölenlere minnet ve şükrɑn, ɑkɑn tere selɑm ve sɑygı ile 1 Mɑyıs İşçi ve Emekçi Bɑyrɑmı Kutlu Olsun.

Ülkemizde işçilerin çalışarak, diğer çalışanların tatil yaparak kutladığı, sözüm ona 1 Mayıs işçi bayramı şimdiden kutlu olsun

Bir çok alanda hakkını, emeğinin karşılığını alamadan, ağır şartlarda ekmeği için mücadele eden işçilerimizin, emekçilerimizin bayramı kutlu olsun!

En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.

1 Mayıs “Emek ve Dayanışma Günü” Türkiye’miz ve tüm emekçiler için kutlu olsun…

İş kazalarında ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.

>>> İşçi Bayramı Mesajları

Umudunu emeğine katık yapan tüm EMEKÇİLER”in günü aydın ve kutlu olsun…

Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs’ımız kutlu olsun.

Dünya emekçilerinin birlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs işçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun

1 Mɑyıs’ın ülkemizde ve dünyɑdɑ ɑnlɑmınɑ uygun olɑrɑk dostluk, dɑyɑnışmɑ ve bɑyrɑm hɑvɑsı içerisinde kutlɑnmɑsını diliyor, sɑğlık, mutluluk ve bɑşɑrı dileklerimle, en içten sevgi ve sɑygılɑrımı sunuyorum.

Hikayemin en başında bende bir işçiydim, sonra işveren oldum ama çalışmaktan vazgeçmedim. Emeğin ve alın terinin yerini hiç bir şey tutamaz Bütün emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu olsun.

Büyük Türkiye’nin kalkınması, www.kalptensozler.com daha da güçlenmesi, hedeflerine ulaşmasında, bileği, emeği ve alın teriyle en büyük paya sahip olan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

Kavgadan, karışıklıktan, kışkırtmadan, kaostan tamamen uzak kalmasını temenni ettiğim 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle emeğiyle geçinen, alın teriyle hayatın külfetine direnen vatan evlatlarını yürekten selamlıyor, hepsini kucaklıyorum.

GÖNÜL İŞİNE KARIŞILMAZ! Mesleğine gönülden bağlı emekçilerin, “1 Mayıs İşçi Bayramı” kutlu olsun…

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.