1 Mayıs Mesajları, 1 Mayıs Mesajları Kürtçe, İşçi Bayramı Slogan Sözleri, Emekçi

0
2113
views
1 Mayıs Mesajı

İşçi bayramı, işçilerin haklarını hatırlaması ve onları savunması noktasında önemli bir bayramdır. Her yılın 1 Mayıs tarihinde kutlanan bu bayramda işçiler iş bırakır ve haklarını korumak amacıyla yürüyüşler düzenler, şartlarının iyileştirilmesini talep ederler. Sizler de bu günde işçileri hatırlamak ve onlara onları sevdiğinizi ifade eden mesajlar göndermek isterseniz sayfamızda bulunan İşçi Bayramı Mesajlarını kullanabilirsiniz. 

Sayfa İçeriği;  1 Mayıs mesajları facebook, 1 Mayıs mesajları Kürtçe, 1 Mayıs işçi bayram mesajı, 1 Mayıs doğum günü mesajları, 1 Mayıs kutlama mesaj örnekleri, 1 Mayıs tebrik mesajları, 1 Mayıs bahar bayramı mesajları yer almaktadır.

1 Mayıs Ne Zaman Kutlandı?

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü. Dünya üzerindeki pek çok ülkede, resmî tatil olarak kabul edilmektedir. Türkiye’de ilk kez 1923’te resmî olarak kutlanmıştır. 2008 Nisan’ında, “Emek ve Dayanışma Günü” olarak kutlanması kabul edilmiştir. 22 Nisan 2009 tarihinde TBMM’de kabul edilen yasa ile 1 Mayıs resmi tatil ilan edilmiştir.

1 Mayıs Mesajları

En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.


Büyük Türkiye’nin kalkınması, daha da güçlenmesi, hedeflerine ulaşmasında, bileği, emeği ve alın teriyle en büyük paya sahip olan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.


1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.


Kavgadan, karışıklıktan, kışkırtmadan, kaostan tamamen uzak kalmasını temenni ettiğim 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle emeğiyle geçinen, alın teriyle hayatın külfetine direnen vatan evlatlarını yürekten selamlıyor, hepsini kucaklıyorum.


1 Mayıs Mesajları

2 Mayıs, meydanlardaki pisliği temizleyecek gerçek işçilerimizin, 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlu oLsun.


Hɑklɑrı için ölenlere minnet ve şükrɑn, ɑkɑn tere selɑm ve sɑygı ile 1 Mɑyıs İşçi ve Emekçi Bɑyrɑmı Kutlu Olsun.


Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi dostlarımın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ nü kutlarım


1 Mɑyıs’ın ülkemizde ve dünyɑdɑ ɑnlɑmınɑ uygun olɑrɑk dostluk, dɑyɑnışmɑ ve bɑyrɑm hɑvɑsı içerisinde kutlɑnmɑsını diliyor, sɑğlık, mutluluk ve bɑşɑrı dileklerimle, en içten sevgi ve sɑygılɑrımı sunuyorum


Sen; Büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi… Sen mi Büyüksün? Hayır! Ben Büyüğüm; Ben, Yaşar Usta! Yaşar ustaların bayramı kutlu olsun…


Hayatın gerçekleri acıdır. Mesele bedava kömür değil, ısınırken onu çıkaranları da düşünmektir. Emeğe saygı duymaktır. 1 Mayıs kutlu olsun.


1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün tüm yurtta coşkuyIa kutIanmasını diIiyorum.


>>> İşçi Bayramı Mesajları


ÖzeIde emekçiIerimizin, geneIde dünya emekçiIerinin birIik mücadeIe ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutIuyorum.


Ülkemizde işçilerin çalışarak, diğer çalışanların tatil yaparak kutladığı, sözüm ona 1 Mayıs işçi bayramı şimdiden kutlu olsun


1 Mayıs 1977 Dayanışma mitinginde, alçak saldırı sonucu şehit olan işçilerimizi, emekçilerimizi, vatandaşlarımızı saygı, rahmetle anıyoruz., İşçinin Emekçinin Dayanışma Günü, Bayramı kutlu olsun


1 Mayıs “Emek ve Dayanışma Günü” Türkiye’miz ve tüm emekçiler için kutlu olsun…


Hikayemin en başında bende bir işçiydim, sonra işveren oldum ama çalışmaktan vazgeçmedim. Emeğin ve alın terinin yerini hiç bir şey tutamaz… Bütün emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu olsun https://www.kalptensozler.com/1-mayis-mesajlari.html


Umudunu emeğine katık yapan tüm EMEKÇİLER”in günü aydın ve kutlu olsun…


Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.


1 Mayıs Emekçilerin Mesajları

GÖNÜL İŞİNE KARIŞILMAZ! Mesleğine gönülden bağlı emekçilerin, “1 Mayıs İşçi Bayramı” kutlu olsun…


Kapitalizmin bir türlü tüketemediği dünyada, kendine araç olarak kullandığı,hiçbir sermayenin geri dönüşünden değil sadece emeğinin karşılığından o da çoğunlukla adil olmayan şartlarda,kıt kanaat geçinen proleter kardeşlerim,arkadaşlarım,dostlarım.Bu gün siz olmasanız dünya değişir.Öncelikle kendi bayramlarında dahi bugün sette çalışan ekip arkadaşlarım,devamında bu sektörün acımasız koşullarından nasibini alan tüm set çalışanları ve meslektaşlarım olmak üzere, tüm işçi ve emekçilerin bayramı kutlu olsun!


Fedakârlıkları ve emekleri ile daha müreffeh bir Türkiye inşasında en büyük pay sahibi işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.


Devrimci 1 Mayıs Mesajları

Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs’ımız kutlu olsun.


Emekçi çok zorlu şartlarda çalışıp evlerine ekmek götüren haram yemeyip alın teriyle çabalayan işçilerimizin 1 mayıs işçi bayramı kutlu olsun..


Hakkıyla kazanan, namusuyla çalışan, tertemiz alınteri döküp evine helâl lokma götüren tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek Bayramı kutlu olsun.


Dünya emekçilerinin birlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs işçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun…


Alın teri kurumadan işçinin hakkını veriniz” (Hadis i şerif) 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlu Olsun


1 Mayıs’ı iş yerinde bitirerek günün anlam ve öneminin hakkını verdiğimi düşünüyorum. Hepimize kutlu olsun


>>> 1 Mayıs Sözleri


Beşiktaş’ın ve Türkiye’nin en çalışkan işçisi atiba hutchinson’ın 1 mayıs işçi Bayram’ı kutlu olsun


Sevmek dünya da en çok emek isteyen işçiliktir. Sevenlerin 1 Mayıs Isçi Bayramı Kutlu Olsun…


1 mayıs işçinin ve emeğin bayramıdır, evrenseldir. Provakasyonsuz bir bayram olması dileğiyle şimdiden kutlu olsun.


1 Mayıs Memurların​ izin, sendikaların show yaptığı işçilerin çalıştığı işçi bayramı kutlu olsun…!


Hem okuyup hem çalışan kardeşlerim, bizler emekçinin alasıyız. 1 Mayıs İşçi ve Emekçi günümüz yeniden kutlu olsun


Alın teri ve akıl teri ile insanlık için değer üreten tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.


Yasa dışı sol örgütlere uyup lütfen ortalığı savaş alanına çevirmeyin. Bağlı olduğunuz tek örgüt İNSANLIK olsun. 1 Mayıs kutlu olsun.


1 Mayıs işçi bayramı kutlu olsun. Allah bize de işine ve ekmeğine sadık çalışanlar nasip etsin.


21.yüzyılda hala iş ve gelecek güvencesi olmadan yaşadığımız 1 Mayıs işçi bayramımız kutlu olsun


1 Mayıs En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.


İş Hayatına, İş Barışına ve Refaha Olumlu Katkı Yapması Temennimiz ile 1 MAYIS Emek ve Dayanışma Günü’nü Kutlarız.


1 Mayısın Anlamlı Mesajları

Bugün 1 Mayıs. Helal yoldan evine rızık götürme çabasında olan tüm çalışanların “işçi bayramı” kutlu olsun.


Hukukun egemen oldugu, hak ve ozgurluklerin hep var oldugu nice bayramlara… Kutlu olsun


Haksız ve adaletsiz düzenin sona erdiği, burjuvaların ve patronların işçi sınıfını sömürmediği, kapitalist sistemin emekçinin alınterinde boğulup gittiği aydınlık bir gelecek umudu ile 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!


1 Mayıs Mesajı ve Sözü
1 Mayıs Mesajı ve Sözü

Emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.


Haklarının yenemediği,canlarının güvende olduğu ortamda çalışmaları ümidiyle. 1 Mayıs İşçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun.


İşçiIerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmaIarını yada vardırmaIarını diIiyorum. BirIik ve dayanışma inancıyIa emek, barış ve özgürIük mücadeIesinde tüm eziIenIerin 1 mayıs işçi bayramını kutIarım.


Öncelikle bütün işçi, emekçi ve birlik içinde hakkını arayan bütün çalışanların 1 Mayıs İşçi ve Emekçi gününü kutluyorum. Nice haklı yarınlar diliyorum.


Her sabah yeni bir gün doğar ufukta dağların doruklarında, emeğin baş tacı edildiği bir hayat yeşerir ufuklarda, 1 Mayıs İşçi Bayramımız Kutlu Olsun.


Herkesin işçi Bayramı nı kutluyorum En çokta Anne ve Anne adayları nın Emeğini unutmayalım. He bide arkadan iş çevirenlerin de sonuçta ne çok emek harcıyolar dimi


En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.


Başta babam olmak üzere tüm emekçilerin Emek Bayramını kutlarım. Sizlerin alın teri kurumadan hakkınızı vermek görevimiz


1 Mayıs hɑklɑrı için ölenlere minnet ve şükrɑn, ɑkɑn tere selɑm ve sɑygı ile 1 Mɑyıs İşçi ve Emekçi Bɑyrɑmı Kutlu Olsun.


Kişiliğini makamdan alanlar;makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun…


Diliyorum ki bugün El ele birlik ve beraberlik içinde kutlanan bir gün olsun İşte o zaman bize bayram olur! Barış ve Umutla GÜNAYDIN


Bizim gibi 3 günlük dünyada 6 gün çalıştırılan hiçbir resmi tatilde izin yapamayan,hakkı sürekliyenen işçilerin bayramı kutlu olsun


Alın teri ile çalışan emek veren, colugun çocuğun rizkina haram bulastirmadan çalışan tüm emekçilerin bayramı kutlu olsun


İşçinin emekçinin bayramı 1 mayıs kutlu olsun. Yüzleri hep gülsün, barış, esenlik ve huzur dolu nice 1 mayıslara!


Bir çok alanda hakkını, emeğinin karşılığını alamadan, ağır şartlarda ekmeği için mücadele eden işçilerimizin, emekçilerimizin bayramı kutlu olsun!


1 Mayıs Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram   Pinterest 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here