14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Bazen duyguları ifade etmek için doğru kelimeleri bulmak bazen zorlayıcı olabilir. Böyle bir zamanda küçük bir yardım almak sevgilinize söylemek istediğiniz etkileyici Sevgililer Günü sözlerini daha kolay ifade etmenizi sağlayabilir. İşte sizlere 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları…

Sayfa İçeriği; Sevgililer günü mesajları uzun, 14 Şubat sözleri Yıldız Tilbe, Sevgililer günü sözleri Jagged, Romantik sevgililer günü mesajları, Sevgililer mesajları, Sevgililer günü şarkı sözleri, En güzel sevgililer sözleri yer almaktadır.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Aşk SEN Sevda SEN Gözlerinin yeşiline vurulan benim Sevgilim Gecemde gündüzümde SEN’sin Aşkımsın Yüreğimdeki saklımsın… Bu sabah SENi bi başka Seviyor yüreğim… Sevgililer günün kutlu olsun!


Eş, candır, canandır, hayat arkadaşım,sevgili eşim sevgililer günümüz kutlu olsun


Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!


Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!


14 Şubat Sevgili Mesajları

Allah beni ve canım sevgilim elimi hiç ayırmasın.. Biz çok mutluyuz ki.. Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkımm..


Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun!


Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!


Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, Teşekkürler sana…   Sevgililer günümüz kutlu olsun sonsuz Aşkım !


Terk etmeyen tek sevgilim Sevgililer Günümüz kutlu olsun


Ne mutlu sevmesini bilene.SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ,kutlu olsun…


>>>> Komik Sevgililer Günü Mesajları 


Aşkımmmm sevgililer günümüz kutlu olsun tekrardan seni çok ama çooook seviyorum


Sana, sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun her şeyim.


Benim yazdığım Şiirlerimin ölçüşü yok Bee ADAM Baktığım yeşil gözlerinde AşK varsa Sevdiğim yürekte Ben Atıyorsam Ölümdür ölüm Sana SEVDAM… Sevgililer günün kutlu olsun her şeyim.


Yanında olamasamda Sana dokunamasamda Ben senin “SOL” yanına Kördüğümüm Ben Senin yoluna Öldüğünümdür… Sevgililer Günümüz kutlu olsun https://www.kalptensozler.com/14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari.html


Mesafeler aşka engel değil sevgililer günümüz kutlu olsun bebişimm


Yalnızca bir günlük değil, ömürlük sevgiler yaşamamız dilegiyle…Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun


Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin. Seni çook sevioruum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


“Sen”le.. Olduğum Her Gün.. Dünyanın En Güzel Günü..”. Sevgililer günümüz kutlu olsun


Sevgilim.. Öyle Derin ki Gözlerin.. Aşk Rengi Bildiğin.. Sevgilim.. Ellerin de Ellerim.. Seninle.. Yazıldım.. Seninle.. Okundum.. Yine Gelsem Bu Dünya”ya.. Senin Olurdum.. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim


Özel Sevgililer Günü Mesajları

Benim tek varlığım adına şiirler yazdığım meleğim hayatın tek anlamı mavişim benim seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim


Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamöz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun.


Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!


14 Şubat Günü Mesajları

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


Bitanem sevgililer günümüz kutlu olsun seni çok seviyorum


Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!


En imkânsız hɑyɑlimdi, sɑbɑh seninle uyɑnmɑk. Ömrümün sonunɑ kɑdɑr seninle yɑşɑmɑk…sevgililer günümüz kutlu olsun


Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. dertlerim olsa da, güler geçerim. sen varsın yanımda. seni çok seviyorum…


Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.


>>> Aşık Edici Sözler


Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!


Bizde sevginin günü yok çünkü her günümüz sevgi.. Sizin Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun..


Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana. Tek fark var onlar bin tane sen BİR tane… Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun..


Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.


Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım mutlu mutsuz seninle herseye varım ben


Canım sevgilim birlikte en güzel vakitleri geçirdiğim varlık seni seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun


Hаni bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmаk istersin yaşıyormu diye, baksan kаçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İştе böyle bir şey seni sevmek.


Ömrüm iyiki benim hayatımdasın seni seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem


Sevmek.. Ve.. Sevilmek.. Yanyana Olunca.. Bir Başka Güzel.. Sevgililer günümüzü en içten duygularımla kutlarım


Sevilip.. Sevdiğiniz Bir Gün Olsun.. “Ben Bu Günde Çok Seviyorum Seni” Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!


14 Şubat Günü Mesajları 

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!


Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!


Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan kalptensozler.com yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…


Hayatın sebebi sеvgi isе, sеvgi paylaşmak ise, paylaşmak dostluk ise, dostluk hatırlamаk isе unutulmadın. SENİ SEVİYORUM… Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Sevgililer gününde hemen herkes sevgililerine veya eşlеrine bu günün ruhu ile bütünleşen, karşı tarafa sevgilerini anlatan hediyeler verir. Bu hediyelerin bаşında çiçekler ve çikolata gelir.


Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!


Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.


Yine bir Sevgililer Günü, böylesine güzel bir günde bitip tükenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir günde yine isyanlardayım çaresizce sevdiğimden ayrı.


>>> Kız Arkadaşa Aşk Sözleri


Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.


Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Sen.. Benim Her Gece Efkarım.. Sen Benim.. Gözümde ki Yaşım.. Sigara Dumanım.. Sen Benim.. Damarımda ki Kanım.. Anlımda ki Yazım.. Sevgililer günümüz kutlu olsun


Sen.. Diyorum Adam..Sen.. Sabahlar.. Ve.. Şafaklar Kadar Güzelsin.. Sen.. Ülkemin Yaz Geceleri Gibisin.. Duymasa da.. Kimse.. Şair Gönlümün.. Sende Karar Kıldığını.. Bütün.. Şiirleri.. Sana.. Yazdığımı.. Sen Bil Yeter.. Aşkların aşkı Sevgililer günümüz kutlu olsun


“Ben.. Sevdanın.. Her Halini.. Maglubunu.. Galibini.. Anladım Yaşayınca Seninle “… Ve.. Yine.. Diyoki.. Gülüşün.. İçime Dolar.. Kalbinden.. Kalbime..  Kalplerimiz hiç ayrılmasın Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.