14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

14 Şubat Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte insanlar Sevgililer Günü Sözleri ile ilgili araştırma yapıyor. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel sözler. İşte 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri…

Sayfa İçeriği; 14 Şubat sevgililer günü sözleri kısa, 14 Şubat sevgililer günü sözleri uzun, 14 Şubat sevgililer günü sözleri facebook, 14 Şubat sevgililer günü sözleri kısa komik, 14 Şubat sevgililer günü sözleri espirili yer almaktadır.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri 

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.


Geldiğim,sevdiğim,gidemediğim… Sevgililer günümüz kutlu olsun… Bütün bir ömür bizim olsun


Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.


Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.


Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.Seni ölene kadar seveceğime söz veriyorum. İyiki varsın. Tek mutluluk sebebimsin.


Aşk bana çiçek almış. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım öpüyorum


Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. https://www.kalptensozler.com/14-subat-sevgililer-gunu-sozleri.html


Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!


Her günümüz sevgili ile sevgi dolu geçsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Happy Valentine’ s day


Yaaa canım kocacım Evimin direği gözümün nuru çocuklarımın babası ilk sevgililer günümüz kutlu olsun Sana aşığım


Hayatım, sarışınım, güzelim, meleğim, prensesim, sevgililer günümüz kutlu olsun, iyiki hayatımdasın seni çok seviyorum


>>> Anlamlı Aşk Sözleri


Ya benimsin ya da toprağın sevgililer günümüz kutlu olsun


Günümüzde eksiğini duyduğumuz sevginin yaşatılması amacı ile kutlanan bu özel günümüz yani sevgililer gününüz kutlu olsun.


Allah beni ve canım sevgilim elimi hiç ayırmasın.. Biz çok mutluyuz ki.. Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkımm..


Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibideğil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum…


Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!


Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!


Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.


Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.


Sevgililer Günü Sözleri 

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara. Nice sevgililer günlerine


”Özlüyorum” ”seni seviyorum” ”değerlisin” ”seni umursuyorum” ve seni seviyorum Nice sevgililer günlerine aşkım


Aldım gönlümün payını ve sustum… Şimdi mi ? Seni sessiz sakin seviyorum… Sevgililer günümüz kutlu olsun sana aşığım


O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!


14 Şubat Sevgililer Günü Anlamlı Sözler

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun!


Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!


Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.


Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…


Sevgililer günümüz kutlu olsun: Allah sevenleri hiç ayırmasın.


En huzurlu, en mutlu gündü. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın anlamı. Seni çok seviyorum


Sen herşeyin en iyisine en güzeline layıksın tekrar kutlu olsun sevgililer günümüz


>>> Komik Sevgililer Günü Mesajları 


Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.


Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!


Senden başka bir sevdada gülmedi ki yüzümüz, kutlu olsun Galatasarayım bugün Sevgililer Günümüz..


Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!


Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.


O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!


Aşkı.. Anlat Deseler.. Susar Gözlerine Bakarım.. Çünkü.. Aşk.. Gözlerinin Derinliklerinden.. Kalbime Uzanan.. Derin Mahsen de Saklı.. Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım… Daha fazla


Etkili Sevgililer Günü Sözleri 

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!


Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Aşık olduğun zaman ilk görüşte değil, her görüşte aşık olacaksın.Tıpkı sana aşık olduğum gibi. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim


İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!


14 Şubat Sevgili Günü Sözleri

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.


Derlerime Ortak Ettiğim Sırlarımı Paylaştığım Neşemle Sevinen Üzüntümle Üzülen… Sevgililer günümüz kutlu olsun


Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günün kutlu olsun!


Parlayan her günün sabahında kalptensozler.com içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.


Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yɑralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.


Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


>>> Sevgiliye Etkileyici Sözler


Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım Sevgililer günün kutlu olsun.


Öyle.. Bir.. Yürek Ol ki.. Her Kalp Atışında.. Beni.. Benden Alsın Sevgililer günümüz kutlu olsun


Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum… Sevgililer günümüz kutlu olsun…


Bir.. Çay Doldur Sevgili.. Acılarımız Gibi Demli.. Yüreğimiz Gibi Sıcak.. Gülüşümüz Gibi Tatlı.. Sevdamız.. Gibi.. Olsun… Sevgililer günümüz kutlu olsun…


Mısralarına.. Özlem Dizelenen.. Bir Şarkı Bırakıyorum Gönlüne.. Ötesi.. Aşk.. Berisi Sen.. Sevgililer günümüz kutlu olsun…Papatyam


Seni sevdiğim kadar yaşasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım…


“O.. İçten Gülüşünü.. Bir Gün Dudağından Çalıp Gözlerinin Önünde.. Yüreğimin Ortasına Koyup.. Öpeceğim..” Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem


Eskiler her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış derler. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… Sen benim en değerli hazinemsin, benim bir tanemsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun…


14 Şubat Sevgililer Günü Sözlerini yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.