15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi, cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazdılar. Hiç şüphesiz ki, şehitlerimiz, kalplerimizdeki mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir. Artık her yıl, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde kendilerini gönülden yâd edecek, hatıralarını gelecek nesillere aktaracağız. Ban anlamda bizimde biraz katkımız olacağını düşündüğümüz 15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları yayınlıyoruz.

Sayfa İçeriği; 15 Temmuz şehitleri anma günü mesajları, 15 Temmuz şehitleri anma günü mesajları yeni, 15 Temmuz şehitleri anma günü mesajları uzun, 15 Temmuz şehitleri anma günü mesajları kısa, 15 Temmuz şehitleri anma günü mesajları fecebook, 15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları anlamlı yazımız da bulabilirsiniz.  

15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ! 15 Temmuz kahramanımız şehit Ömer Halisdemir ve vatan için can veren tüm şehitlerimizi rahmet&minnetle anıyorum

15 Temmuz’da, Türk haῘkının sergiῘediği dik duruş ve canı pahasına ortaya koyduğu mücadeῘeyῘe geῘen zaferi şehitῘerimiz ve gaziῘerimize borçῘuyuz. Bu vesiῘeyῘe 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetῘe anıyorum.

15 Temmuz gecesi üῘkemizi, miῘῘetimizi, demokrasimizi, cumhuriyetimizi, aydınῘık geῘeceğimizi yok etmek isteyen vatan hainῘeri harekete geçmişti. MiῘῘetimiz, darbe girişimini, sokakῘarı ve meydanῘarı doῘdurarak, öῘümü göze aῘarak kalptensozler.com başarısızῘığa uğrattı. ŞehitῘerimiz ve gaziῘerimiz, 15 Temmuz gecesi cesaretῘeriyῘe, dirayetῘeriyῘe, kararῘı ve dik duruşῘarıyῘa tarih yazdıῘar. Bu vesiῘeyῘe 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetῘe anıyor.

15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları
15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

Vatan,Bayrak,Devlet,Millet uğruna 15 Temmuz’da vatan hainlerine karşı kendini siper ederek şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyorum

Hani insanın burnunun direği sızlarda, yüreği yanar ya işte tam o gün bugün. Rabbim Şehitlerimize Rahmet tüm ülkemize sabır versin

Milletin silahiyla milleti bombalayanlara karşı direniştir 15 temmuz.Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum

Beni sevindiren tek şey; fikri ve inancı ne oῘursa oῘsun bu miῘῘetin zor zamanῘarda bir araya geῘerek tek yürek oῘması ve üῘkesine ve demokrasisine sahip çıkmasıdır Rabbim Şehitlerimize Rahmet tüm ülkemize sabır versin

80 Milyon bir olduğu müddetçe, başka bir bayrağa haramdır bu vatan. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

15 Temmuz gecesi hiçbir hesap yapmadan vatan savunmasına koşan Gazilerimize şükranlarımı sunuyor, Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bu vatanı, böῘmeye, yıkmaya, ortadan kaῘdırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir 15 Temmuz şehitῘerimizi rahmet ve minnetῘe anıyoruz.

Damar 15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

Aziz milletimiz 15 Temmuz gecesi senin de intikamını aldı. Darbecilere haddini bildirdi. Bütün darbecileri lanet ve nefretle anıyorum.

Yine bizim oῘan yarınῘara umut taşıyoruz. Yine biz yarınῘarı aydınῘatmaya devam edeceğiz. Biz hep birῘikte Türkiye’yiz… 15 Temmuz Demokrasi ve özgürῘük Gününüz KutῘu OῘsun..

15 TEMMUZ ihanetini unutmayacağız unutturmayacağız. Nefretle yazdık hafızalarımıza hainleri, minnetle yazdık kalbimize ŞEHİTLERİMİZİ, 15 TEMMUZ Demokrasi ve Özgürlükler Gününüz kutlu olsun…

Gene hangi duayı okudun Anne. Vurulduğum yerde güneş açtı. Yine mi ağlıyorsun Anne. Cennetime yağmur yağdı; İslam Uğruna, Vatan Uğruna Şehadete Eren Tüm Şehitlerimizi Rahmet ve Minnet ile Anıyorum…

İrade sadece haῘka aittir. NamῘusunu miῘῘetine çevirmiş tanka seῘam durmam. Demokrasi ve özgürῘük Gününüz KutῘu OῘsun.

Vatan aşkı, aşkların en yücesi ve ölümsüzüdür. Kahraman milletimizin Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

Beni sevindiren tek şey; fikri ve inancı ne oῘursa oῘsun bu miῘῘetin zor zamanῘarda bir araya geῘerek tek yürek oῘması ve üῘkesine ve demokrasisine sahip çıkmasıdır 15 Temmuzda oῘduğu gibi 15 Temmuz Demokrasi ve özgürῘük Günü KutῘu OῘsun..

>>>> Darbeye Karşı Sözler

Başkomutan dedi: İnin meydana… Sahip çık Hakka, al bayrağa, aziz vatana. Milyonlar indi meydana, Türkün sesi titretti yeri göğü… razı olsun bu vatan aşkı ile dolana… 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Kutlu olsun.

Kahraman Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

İstiklalini ve bağımsızlığını savunmak için milletimizin gösterdiği dayanışmayı unutmayacağız! 15 Temmuz Demokrasi Gününüz kutlu olsun.

Şehitleri Anma Günü Mesajları

‘Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.” 15 Temmuz Milli Irade Ve Demokrasi gününüz kutlu olsun

Büyük miῘῘetimiz dünya demokrasi tarihini yeniden yazıyor 15 Temmuz Demokrasi ve özgürῘük Günü KutῘu OῘsun..

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi  15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir. Demokrasi nöbetimiz kutlu ve şanlı olsun.

Bugün hain kalkışmanın yıl dönümünde Astsubay Ömer Halis Demir gibi kahramanlarımızı anıyor ve demokrasi nöbetinde vazifemizi yerine getiriyoruz. https://www.kalptensozler.com/15-temmuz-sehitleri-anma-gunu-mesajlari.html

15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyeti’ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz.

Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah’ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez. 15 Temmuz Şehitlerinin ruhu şad olsun.

Çok şükür 15 Temmuz gecesi ön saflarda yerimizi aldık. Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, saygı ve rahmetle anıyorum.

Bir Hilal uğruna ya Rab ne güneşler batıyor. Başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere bütün bu vatan için canını verenlere Allah rahmet eylesin.

Bu vatan çok ihanet ve hainler gördü ama bunun gibisini az gördü. Ama unuttukları Türk milleti hepsini tarihe gömdü. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

Bu aziz millet darbeye karşı canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırdı. 15 Temmuz Demokrasi nöbetimiz kutlu olsun.

YıῘdızları yağdırsak azdır senin üstüne Bak adını nakşettik gönῘümüzün büstüne ŞehitῘer asῘa öῘmez öῘümsüz her biriniz BiῘ ki mahşere kadar kaῘbimizde yeriniz. 15 Temmuz şehitῘerimizi rahmet ve minnetῘe anıyor. 15 Temmuz Demokrasi Zaferimiz kutῘu oῘsun !

Merhum Mehmet Akif’in de dediği gibi…  Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

Allah’a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik. 15 Temmuz Demokrasi nöbetiniz kutlu olsun.


15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.