15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları 15 Temmuz gecesi, cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazdığı geceye özel yazılan yazımızdır. Artık her yıl, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde kendilerini gönülden yâd edecek, hatıralarını gelecek nesillere aktaracağımız bu özel günlerde demokrasinin ne kadar önemli olduğunu göstereceğiz.

Sayfa İçeriği; 15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları, Darbeye Karşı Sözler, Şehitler İçin Duygusal Sözler, Demokrasi Günü Mesajları, 15 Temmuz İçin Özel Sözler, Anma Günü Sözleri yer almaktadır.

15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Kutlu olsun.

Kahraman Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

Bu vatanı, bölmeye, yıkmaya, ortadan kaldırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Çok şükür 15 Temmuz gecesi ön saflarda yerimizi aldık. Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, saygı ve rahmetle anıyorum.

82 Milyon bir olduğu müddetçe, başka bir bayrağa haramdır bu vatan. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

15 Temmuz Şehitleri Anma Günü Mesajları

Milletin silahiyla milleti bombalayanlara karşı direniştir 15 Temmuz. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum

Vatan aşkı, aşkların en yücesi ve ölümsüzüdür. Kahraman milletimizin Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

Hani insanın burnunun direği sızlarda, yüreği yanar ya işte tam o gün bugün. Rabbim Şehitlerimize Rahmet tüm ülkemize sabır versin

Aziz milletimiz 15 Temmuz gecesi senin de intikamını aldı. Darbecilere haddini bildirdi. Bütün darbecileri lanet ve nefretle kınıyorum..

15 Temmuz gecesi hiçbir hesap yapmadan vatan savunmasına koşan Gazilerimize şükranlarımı sunuyor, Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Büyük milletimiz dünya demokrasi tarihini yeniden yazıyor 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlük Günü kutlu olsun..

>15 Temmuz Demokrasi Günü Sözleri

Bu aziz millet darbeye karşı kalptensozler.com canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırdı. 15 Temmuz Demokrasi nöbetimiz kutlu olsun.

Bugün hain kalkışmanın yıl dönümünde Astsubay Ömer Halis Demir gibi kahramanlarımızı anıyor ve demokrasi nöbetinde vazifemizi yerine getiriyoruz.

İstiklalini ve bağımsızlığını savunmak için milletimizin gösterdiği dayanışmayı unutmayacağız! 15 Temmuz Demokrasi gününüz kutlu olsun.

İrade sadece haῘka aittir. NamῘusunu miῘῘetine çevirmiş tanka seῘam durmam. Demokrasi ve özgürῘük Gününüz KutῘu OῘsun.

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir. Demokrasi nöbetimiz kutlu ve şanlı olsun.

Yine bizim oῘan yarınῘara umut taşıyoruz. Yine biz yarınῘarı aydınῘatmaya devam edeceğiz. Biz hep birῘikte Türkiye’yiz… 15 Temmuz Demokrasi ve özgürῘük Gününüz KutῘu OῘsun..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.