19 Mayıs Mesajları

shellbergh1969 tarafından tarihinde yayınlandı

19 Mayıs Mesajları, değişik etkinlikler ile kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için en çok arananlar arasında. O nedenle sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza yollayacağınız 19 Mayıs Sözleri ile kutlamalara siz de katılabilirsiniz. İşte en güzel 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajları…

Sayfa İçeriği; 19 Mayıs Mesajları, Atatürk’ün 19 Mayıs Sözleri, Spor Bayramı Mesajları, Gençlik ve Spor Bayramı Sözleri, Spor Bayramı Mesajları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajları yer almaktadır.

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, saygılar sunuyorum.

Zafer, barışın en kısa yoludur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk anma, genclık spor bayramınız kutlu olsun “Ümidim Gencliktedir” diyen atama saygilar olsun

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Samsun’dur. Bağımsızlık meşalesidir. Bir milletin kararlı yürüyüşüdür. Bayramımız Kutlu Olsun..

Gençliğinde dik duranın, İhtiyarlığında beli bükülmez ! 19 Mayıs gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun !

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. 

Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs günü, bu ülkenin her yerindeki insanlara büyük Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı için Samsun’a ayak bastığı günü hatırlatır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajı

19 Mayıs Mesajı

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 102.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milli hedefler, milli irade yalnız bir kişinin düşünmesinden değil, bütün milletin arzularının, emellerinin birleşmesinden ibarettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.