23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye Cumhuriyeti’nin resmî tatil günlerinden ve ulusal bayramlarından biridir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilmiştir. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de resmî tatil günü ve ulusal bayramıdır.

Sayfa İçeriği; 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını mesajları, 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı mesajı, 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlama mesajı, 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı sözleri bulunmaktadır.

23 Nisan Çocuk Bayramını Mesajları

Güneş balçıkla sıvanmaz.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı sonsuza dek kutlu olsun.


23 Nisan’a doğru…Ulusal Egemenlik Haftası’ndayız. Milli Egemenlik Haftası Kutlu Olsun , Ne Mutlu Atatürk’ün Yetiştirdiği Laik ve Cumhuriyet Sevgisiyle Büyüyen Çocuklara, Atatürk Sevgisiyle Yetişen Nice Çağdaş, Laik, Başarılı, Hür ve Özgür Nesillere..


18 Mart “kurtuluşumuz 23 Nisan “çocukluğumuz 19 Mayıs “gençliğimiz 10 Kasım “unutamadığımız 30 Agustos Zafer bayramımız Kutlu olsun


Bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı,Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisi olan 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlu olsun.


Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbiDuygu (Hissiyat)larımla kutluyor selam ve sevgilerimi iletiyorum.


İçnizdeki çocuğu asla kaybetmeyin! 23 Nisan kutlu olsun.


Ne mutlu bizlere.. Ne mutlu Türk’üm diyene.. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun


Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir. Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. Milli bayram olmanın ötesinde bütün dünyada evrensel bir özellik kazanmış olan bu günde, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.


23 Nisan KUTLU OLSUN Çocuklarımıza barış ve kardeşlik içerisinde bir Türkiye bırakmak hepimizin öncelikli görevidir.


Minicik Yürekleriyle,Bugünün Kocaman İnsanları Onlar..!! 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Tüm Çoçuklarımıza Kutlu Olsun..!!


Sadece büyük bir lider geleceği küçük kalplere emanet eder.. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun…


Aziz milletimizin ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun


Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Çocuk Bayramı Mesajı

Gönlümüzün çiçekleri, güzel yavrularımızın 23 Nisan bayramı, Gazi Meclisimizin 101. yılı kutlu olsun.


7’sinde neyse 70’inde de o olan adam gibi çocukların 23 Nisan Çocuk Bayramı daha çok kutlu olsun diyelim mi


Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmının sevincini yɑşɑmɑmızı sɑğlɑyɑn Türk Ulusunun önderi Mustɑfɑ Kemɑl Atɑtürk’ü, Birinci Meclisimizin kɑhrɑmɑn üyelerini ve bu uğurdɑ cɑnlɑrını ortɑyɑ koyɑn şehit ve gɑzilerimizi sɑygı ve rɑhmetle ɑnıyoruz.


Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Tüm çabamız siz çocukların geleceği için… 23 Nisan Bayramınız Kutlu Olsun.


23 Nisan kutlu olsun! Tüm çocuklar sanatla ve özgürce büyüsün… Bir de, bazı şeyler yedisinde neyse yetmişinde de odur!


Özgürlüğün de, Eşitliğin de, Adaletin de dayanağı, ULUSAL EGEMENLİKTİ…! Kutlu olsun 23 Nisan.


>>> Vatan Hainlerine Ağır Sözler


23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


23 Nisan vesilesiyle hepinizi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


23 Nisan 1920,Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı ve Türkiye’de ki Türk halkının dünyaya egemenliğini ilan ettiği gündür. Kutlu olsun!


ÇOCUKLAR… Onlar umutlarımız Onlar yarınlarımız Onlar geleceğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ÇOCUK bayramı kutlu olsun SEVGİLER…


Atamızın açtığı yoldan dönmyeceğimize yemin ederiz.Hepimizin ulusal egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu olsun.


Unutmayin! Nolursa olsun hepimizin icinde derinlere hapis olmus cocuklugumuz var. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlu olsun!


Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Küçük hanımlar, küçük beyler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun


Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


En önemli ve en güzel varlıklarımız, geleceğimiz.. 23 Nisan kutlu mutlu olsun


Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki , onun karşısında zincirler erir, taş ve tahtlar batar , yok olur .. Kutlu olsun 23 Nisan


Başta şehit çocukları olmak üzere tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun !


23 Nisan karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür.Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.


İlk başta anne ve babalarımızın çocukları, sonra çocuklarımızın anne ve babası oluruz. Daha sonra anne ve babamızın anne ve babası, en sonunda da çocuklarımızın çocukları oluruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


>>> Cumhuriyet Bayramı İle İlgili Sloganlar


Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Olacaksan kendin ol,aslından kopma çocuk. Aklın varsa çığır aç,çığırdan sapma çocuk. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.


23  Nisan kutlu olsun. Kıymetinin anlaşıldığı günler de gelir umarım.


Mili iradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı canı gönülden kutlar, bizleri bu günlere getiren başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımıza hizmeti geçmiş bütün ecdadımızı saygıyla yad ederim.


23 Nisan 1920 egemenliğin bir kişiden alınıp millete verildiği gündür… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun…


Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


101. yıl önce tecelli etmiş Ulusal Egemenlik,namustur şereftir. Çocuklarımıza adanmış bu emaneti koruyacağız.23 Nisan kutlu olsun.


23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.