23 Nisan Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

En güzel 23 Nisan Mesajları sayfamız da … 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, TBMM’nin açılışının birinci yılında kutlanmaya başlanmıştır. 23 Nisan’da okullarda ve çeşitli kurumlarda birçok etkinlikle kutlamalar yapılır. 23 Nisan şiirlerle, şarkılarla neşe ile kutlanır.

Sayfa İçeriği; 23 Nisan anlamlı mesajları, 23 Nisan bayramı kutlama mesajları, En anlamlı 23 Nisan mesajları, 23 Nisan için güzel mesajlar, 23 Nisan kutlama mesajları resimli, 23 Nisan kısa mesajlar bulunmaktadır.

23 Nisan Mesajları

Bütün çocukların eğlendiği mutlu güzel geçen bir gün olması dileğiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı Kutlu olsun


Çocuk Olmak ne güzel 23 Nisan da mutlu bir dünya çocukları için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu olsun


Çağdaşlık; akıl ve kültür meselesidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun.


Siz çocuklarımıza armağan edilen ve mili iradenin her şeyin önünde olduğunun ifade edildiği bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi, kalptensozler.com minnet ve şükranla anıyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesi temennisiyle çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.


Tüm Halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ecdadımızı saygı ve hürmetle anıyorum.


Sanki her tarafta var bir düğün. Çünkü en şerefli en mutlu gün. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Vatanı korumak çocukları korumakla başlar,23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun


Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Çocukların ölmediği ve üzülmediği bir Dünyada yaşamak dileğiyle… Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlu olsun.


Bütün çocukların mutlu birer birey, bütün bireylerin eşit ve özgür olabildiği bir dünyanın hasretiyle 23 Nisan kutlu olsun


23 Nisɑn UÎusɑÎ EgemenÎik ve Çocuk Bɑyrɑmı kutÎu oÎsun!


TBMM nin Kuruluş Gününü Atatürk ün Çocuklara Verdiği Değer ve Sevgisinin ifadesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun


“Ya 23 Nisan şiirimi unutursam” korkusuyla yatağına girip heyecandan uyuyamayan çocuk; bayramın kutlu olsun


Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün Tüm Dünya Çocuklarına Armağan Ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Yürekten Kutluyorum.


Millî iradenin, milletin azim ve kararının tecelligâhı olan, milli iradeyi milli mücadeleye dönüştüren Gazi Meclisimizin açılışının 101. Yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.


Cumhuriyetimizin kurucusu Gɑzi Mustɑfɑ Kemɑl Atɑtürk bɑştɑ olmɑk üzere milli mücɑdelede emeği geçenleri rɑhmetle ɑnɑr, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ɑçılışının 101. yılını ve 23 Nisɑn Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmı’nı en içten duygulɑrımızlɑ kutluyoruz.


Sevgi dolu yüreğiniz, Hoşgörünüz ve iyi niyetiniz, barışın temelini oluşturacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


23 Nisan İçin Güzel Mesajlar

MiÎÎi egemenÎik miÎÎetin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan UÎusaÎ EgemenÎik Ve Çocuk Bayramınız KutÎu OÎsun.


23 Nisan ulusaldan evrensele kutlu olsun herkese neşeyle:)


23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Minnet ve özlemle anıyoruz Ata’m. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun


HaÎkımız yaşananÎar ne oÎursa oÎsun daima iÎeriye bakmakta, demokrasimiz derinÎeşmekte, ekonomimiz istikrar içinde büyümektedir. 23 Nisan UÎusaÎ EgemenÎik Ve Çocuk Bayramınız KutÎu OÎsun. https://www.kalptensozler.com/23-nisan-mesajlari.html


Cumhuriyet tarihimiz, bu gücün daha da yaygınlaştığı, yapıcı hamlelerle devletin ve milletin yücelmesine hizmet ettiği bir sürece kalptensozler.com işaret etmektedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Tek bir çocuğun bile aç kalmadığı, savaşsız, mutlu bir dünya dileği ile 23 Nisan çocuk bayramı kutlu olsun..


Yolun yolumuz, fikirlerin ışığımız. Bu bayram bizim. 23 Nisan ‘ımız kutlu ve daim olsun Mustafa Kemal’ler


>>> Cumhuriyet Bayramı Mesajları


23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Egemenlik 23 Nisan 1920’de millete verildi. Asla vazgeçmeyecegiz. Kutlu olsun.


Bir çocuk kadar saf ve güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Annesi gül koklasa, ağzı gül kokan çocuk; Ağaç içinde ağaç geliştiren tomurcuk… 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Açtığın Yolda Gösterdiğin Hedefe Durmadan Yürüyeceğime AND İÇERİM 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun


Hepinizi çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Dünyada başka hiçbir liderin düşünemediği harika bir düşüncenin ürünü olan 23 Nisan çocuk bayramı kutlu olsun.


Bugünün küçükleri, yɑrının büyükleridir. 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlu olsun Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.


En Anlamlı 23 Nisan Mesajları

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, yok olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da beslemeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Geleceğimizi temsil eden çocuklɑrımız, geçmişten ɑldıklɑrı güçle milletimizin yɑrınlɑrını şekillendireceklerdir. Aziz milletimizin yokluklɑr ve güçlükler içerisinde istiklɑl mücɑdelesinde gösterdiği ɑzim ve kɑrɑrlılık, bugün dɑhɑ çɑğdɑş bir Türkiye için ortɑyɑ koyduğumuz çɑbɑnın dɑ ilhɑm kɑynɑğıdır. Milli bɑyrɑm olmɑnın ötesinde bütün dünyɑdɑ evrensel bir özellik kɑzɑnmış olɑn bu günde, ülkemiz bɑştɑ olmɑk üzere tüm dünyɑ çocuklɑrının bɑyrɑmını kutluyorum.


Tüm çocukların,çocuk kalanların ve en çokda şehitlerimizin emaneti olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun


ÇocukÎar bir miÎÎetin geÎeceğidir. Değerini biÎeÎim coşkuyÎa 23 Nisan Çocuk Bayramını kutÎayaÎım…


>>> 9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları


Çocuklar o kadar masumdur ki bir milletin savaşını bitirebilir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Yeni Türkiye Devleti’nin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu ilkesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin temelini oluşturmaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.


Gülerdik herşeye masumane mahcubiyetlerimiz olurdu bizler çocuktuk. Hep böyle kalacagiz sandik, Aldandık 23 Nisan tüm çocuklara kutlu olsun


Ne senden geçeriz ne de eserinden. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.


El ele vereceğiz, Milli Egemenliğimizi, Çocuklarımızın Geleceğini Çaldırmayacağız 23 Nisan kutlu olsun


Yarın bayram, Erken kalkın çocuklar, Giyelim en güzel giysileri, Elimizde taze kır çiçekleri, Üzmeyelim bugün annemizi.. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şimdiden kutlu ve mutlu olsun


Türkiye Büyük Millet Meclisinin 101. kuruluş yıl dönümünü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı tebrik ediyorum.


Cumhuriyet, bağımsızlık ve egemenlik için ilk adımın atıldığı, dünyada ilk ve tek çocuk bayramımı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.


Her çocuk hayal kurabileceği bir dünyada yaşamalıdır. Hayalleriyle geleceğe yön verecek tüm çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.


23 Nisan Mesajlarını yazımız dahazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.