29 Ekim Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı her yılda olduğu gibi bu yılda büyük coşku ile kutlanıyor. 29 Ekim Mesajları ile sevinçlere ortak olunuyor. Bu önemli günü sevdiklerinizle paylaşmanız için 29 Ekim Sözleri derledik. 98. yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun!

Sayfa İçeriği; 29 Ekim Mesajları, Cumhuriyet Bayramı Sözleri, Atatürk’ün Demokrasi Sözleri, Kısa Milli Bayram Mesajları, 29 kim Cumhuriyet Bayramı Sözleri, Özel 29 Ekim Sözleri yer almaktadır.

29 Ekim Mesajları

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet erdeme dayanan bir yönetimdir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümüne erişmenin gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Vatanımız, milletimiz, Cumhuriyetimiz payidar olsun.

Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyetin 98. Yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

En büyük hürriyet Cumhuriyet’tir, Cumhuriyet’imizin 98. Kuruluş yıl dönümü tüm vatanımıza hayırlı olsun.

Cumhuriyet, kökeni ne olursa olsun tüm yurttaşlarını Türk Ulusu çatı kimliğinde birleştirmiştir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Cumhuriyetimizin bugün Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için olumlu atılımlar yaptığını büyük bir onur ve gururu içerisinde. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Uyandığımızda güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, Birileri yaşadığımız günlerin bedelini ödediği içindir. İyi ki doğdun Türkiyem.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.