5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Kimi zaman Şiddete maruz kalan, ezilen, mağdur olan kadınlarımız. Haklarını hiçbir zaman ödememiz mümkün olmayacak kadınlarımıza özel hazırladığımız 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları sadece bir gün değil her gün sevdikleriniz ile paylaşarak onları özel hissettirmeliyiz.

Sayfa İçeriği; 5 Aralık Dünya kadın hakları günü mesajları, 5 Aralık Dünya kadın hakları günü mesajları görselleri, 5 Aralık Dünya kadın hakları günü mesajları anlamlı, 5 Aralık Dünya kadın hakları günü mesajları yazıları, 5 Aralık Dünya kadın hakları günü mesajları kısa, 5 Aralık Dünya kadın hakları günü mesajları resimli yer almaktadır.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 5 Aralık Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü kutluyor, kadınların hayatın her alanında daha güçlü bir şekilde yer alması dileğiyle saygılarımı sunuyorum

Dünyada her şey kadının eseridir. Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun.

Bütün kadınların 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları

KadınIarımızın bu anIamIı gününü yürekten kutIuyorum.

Türk kadını, seçme ve seçilme hakkını, Avrupa ülkelerden çok önce kazanmıştır.  Bugün, yaşamımızın birçok alanındaki çalışmalarıyla, dünya çapında başarılara imza atmışlardır… Varlıklarıyla toplum yapımıza şekil veren kadınlarımızın sorunlarının dile getirilmesinin sadece bu günle sınırlı kalmaması dileklerimle  5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum

Kadınlarımızın elde ettiği hakları sonuna kadar koruyup, geliştireceğimizi ifade ederek tüm Dünya kadınlarının bu anlamlı gününü kutluyor, hanım kardeşlerimize sağlık, başarı, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Peygamberimiz ‘Cennet anaların ayakları altındadır’ hadisinin muhatabı olan tüm kadınlarımıza sadece bir gün içerisinde hatırlamak doğru değil, kadınlarımız her zaman hatırlamak, sorunları hakkında duyarlı olarak gerekli önlemler alınmalı ve çözümleri üretilmelidir. Bu duygularla 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü kutluyor, kadınların hayatın her alanında daha güçlü bir şekilde yer alması dileğiyle saygılarımı sunuyorum https://www.kalptensozler.com/5-aralik-dunya-kadin-haklari-gunu-mesajlari.html

Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları

MiIIetin kaynağı, sosyaI hayatın esası oIan kadın, ancak faziIetkâr oIursa vazifesini ifa edebiIir. HerhaIde kadın, çok yüksek oImaIıdır. Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Analarımız, bacılarımız hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun.

Sevgilim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur… Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Dünya kadın hakIarı günü kutIu oIsun biricik meleğim.

>>> Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutlarım.

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutlarım.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar.. Peygamberimizin “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun..

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 5 Aralık Dünya Kadın Haklarınün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Dünya Kadın Hakları Günün Kutlu Olsun sevgili annecigim..

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 5 Aralık dünya kadın hakları günümüz kutlu olsun

Kadın Hakları Günü Mesajları

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Milletin kaynağı, sosyal hayatın esası olan kadın, ancak faziletkâr olursa vazifesini ifa edebilir. Herhalde kadın, çok yüksek olmalıdır. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun

Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verildiği günün 84’üncü yıldönümünü kutlarken bizlerin de Atatürk’ün bizlere verdiği değerlere layık olmamızı, haklarımızı almak için var gücümüzle mücadeleye devam etmemizi diliyor, bu çok önemli ve değerli günümüzü kutluyorum.

Şuna inanmak lâzımdır ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun.

Günümüzde kadınların yaşadığı bazı sorunlar, toplumun genel eğitim düzeyinin yükselmesi, hanımların sosyal, siyasal ve ekonomik hayattaki etkinliklerinin artmasıyla sona erecektir. Bu vesileyle kadınlarımızın elde ettiği hakları sonuna kalptensozler.com kadar koruyup, geliştireceğimizi ifade ederek tüm Dünya kadınlarının bu anlamlı gününü kutluyor, hanım kardeşlerimize sağlık, başarı, mutluluk ve esenlikler diliyorum

KadınIarımız erkekIerden daha çok aydın, daha çok verimIi, daha fazIa biIgiIi oImaya mecburdurIar. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun

Hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için umudunu ikiyle çarp bu gün. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine.. Gününüz mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Ellerinize güneş, gönlünüze bahar dolsun, Her şey gönlünüzce olsun.. Dünya kadın hakları günü kutlu olsun

Sözde değil özde hakların verildiği, kadına şiddetin olmadığı ve kadının sadece bir cinsiyet değil anne olduğunun, eş olduğunun, kardeş olduğunun daha çok bilindiği günler geçirmek dileğiyle. Dünya Kadın Hakları Günümüz Kutlu Olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.