8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri, Kadınlar Günü İle İlgili Sözler, Kadınlar ile ilgili Güzel Sözler, 8 Mart Mesajları, Komik Kadınlar Günü Sözleri, Kadınlara Güzel Sözler yer almaktadır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Bir gün de değil her gün de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun.

Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun. 

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler Kadınlar Günün kutlu olsun.

Gökyüzünün yarısını, kadınlar taşır. Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Cennet anaların ayakları altındadır… Tüm annelerin ve anne adaylarının 8 mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun…

Gücüyle, duruşuyla, sevgiyle kadınlar; hayatlarımızın gerçek mimarlarıdır. Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Sevgileri, emekleri ve fedakarlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Hayatımızın her bir anına anlam katan , değer kazandıran sevgili kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Varlıkları ile Dünyamıza Anlam Kazandıran, Hayatın Her Anında Yanıbaşımızda Duran Fedakar Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Kadınlar, fabrikalarda, sokakta, tarlalarda, siyasette kısaca hayatın her yerinde özgürlük cevherini içinde taşıyanlar ve karanlıkları o cevherle aydınlatanlardır. Bu vesileyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutluyorum.

Dünyada birçok insan vardır. Kimi www.kalptensozler.com mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Seni çok seviyorum! Kadınlar günün kutlu olsun.

En derin denizde yüzebilir, en yüksek zirveye tırmanabilirsininiz. Güçlü, güzel, şefkatli, sevgi dolu, merhametlidir.Kelimelerin ifade edebileceğinden çok daha fazlasınız! Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Geleceğe ışık tutan Türk kadınlarımızla beraber, daha güçlü yarınlar için . Hayata değer katan tüm dünya kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

“Kadınlarını geri bırakan toplum, geride kalmaya mahkumdur” M.K.ATATÜRK 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

Kadın insandır, Kadın eşdir, Kadın annedir, Kadın cennettir, Kadın çiçektir, Kadın şiirdir, Kadın müziktir, Kadın vefadır, Kadın nefes aldığımız dünyadır Kadın Aşk’tır Ve en önemlisi Kadın herşeydir.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.

Hiç bir kadının; hiç bir canlı yüzünden incinmediği, yıpranmadığı ve en önemlisi zarar görmediği günlerimiz olsun istiyorum. Tüm kadınlarımız çiçek, hepimiz çiçekleriz. Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları beğendiğinizi ummaktayız. Sizlerin de bildiği sözleri yorum kutusuna yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.