9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

9 Eylül tarihi sadece güzel İzmir’in kurtuluşa erdiği bir gün değil, aynı zamanda tüm vatanın esenliğe kavuştuğu son derece anlamlı ve önemli bir gündür. Bizde bu güne özel 9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Sayfa İçeriği; 9 Eylül İzmir’ in kurtuluşu kutlama mesajları, 9 Eylül İzmir’ in kurtuluşu kutlama mesajları yeni, Özel 9 Eylül İzmir’ in kurtuluşu kutlama mesajları, Anlamlı 9 Eylül İzmir’ in kurtuluşu kutlama mesajları, Etkili 9 Eylül İzmir’ in kurtuluşu kutlama mesajları, 9 Eylül İzmir’ in kurtuluşu kutlama mesajları facebook yer almaktadır.

9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları

ATAM! Senin eserin olan bu nesil kimsenin esiri olmaz! Zafer Türk Milletinin karakteridir. Dünya durdukça Türk Milleti izindedir! 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun İzmir’im. Sen Atatürkçü çağdaş Türkiye’nin umudusun, daim ol. En çok da sana Günaydın

9 Eylül; Milli mücadeledir, İlk kurşundur, Hasan Tahsin’dir, Özgürlüktür, Türkiye’dir, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’tür! Kutlu olsun!

Kurtuluşunun 99. yıldönümü kutlu olsun güzel İZMİR

Ve dedim ki “İyi ki İzmirliyim” 9 Eylül İzmir’im doğum günün kutlu olsun

Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına binlerce kez şükürler olsun.

Atam gibi sadece zeybek oynarken diz çöker İzmir, bilirim. O yüzden gâvurdur kimilerinin gözünde… İyi ki doğdun İZMİR!

Bugün günlerden 9 Eylül; Bugün günlerden İzmir; Bugün günlerden Türkiye; Bugün günlerden özgürlük! Kutlu olsun!

Dünyada TÜRK olmak gibidir, Türkiye’de İZMİRLİ olmak ! Doğum günün kutlu olsun İzmir’im

Türk’ün sancağını öne koydular. Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular. Kader böyle imiş ey garip ana. Kanım feda olsun güzel vatana. İzmir’in kurtuluşunun 99. Yılı kutlu olsun!

Laikliğin yıkılmayan son kalenin simgesi olan güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yılı kutlu olsun.

>>> 30 Ağustos Mesajları

Yüce başkomutan Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa Özgürlüğün kutlu olsun güzel İzmir

İzmir’in Türk bayrağını taktığı gün,kurtuluş günü, doğum günü ve her günü kutlu olsun

9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun! Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şükranla anıyoruz. Rabbim işgal günlerini tekrar göstermesin.

9 Eylül İzmir’imin kurtuluşu olduğu gibi, keşke Yunan galip gelseydi diyenlerle ayrılma noktasıdır! Kutlu olsun!

9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları Yeni

9 Eylül sadece bir şehrin değil ülkenin kurtuluşunun günüdür. Bu vatan için şehit olan, ter döken, çalışan herkesten Allah razı olsun!

Kan süzülür kefenler; Döner mi hiç gidenler? Size selam yollamış; Peygamberler, erenler! 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun!

Tarih 9 Eylül 1922! Mustafa Kemal komutasındaki Türk askeri, yaklaşık 3 yıldır Yunan işgali altında olan İzmir’i düşmandan kurtardı. Kutlu olsun!

Gâvur değil de güzel olan, laik kalan, Atatürk kokan şehir, canım İzmir! Doğum günün kutlu olsun. Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!

9 Eylül Türk ulusunun bağımsızlığına bağlılığının belgelerinden sadece biri İzmir’in işgalden kurtulduğu kutlu gün kutlu olsun.

Izmir’in marşından rahatsız olanlara bayrak direğini ve 9 Eylül ü armağan ediyoruz. Kutlu mutlu olsun kurtuluş ve direk

Ormanlarının yanmadığı, Şehirlerinin Betonlaşmadığı sürece Memleketimin her köşesi güzel ama İzmir bir başka! 9 Eylül Kurtuluşun kutlu olsun. https://www.kalptensozler.com/9-eylul-izmir-in-kurtulusu-kutlama-mesajlari.html

İzmir’de işgalci düşmana ilk kurşunu sıkarak bu uğurda verdiği canıyla milli mücadelenin fitilini ateşleyen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin’i saygı ve minnetle anıyoruz. Ruhu şad olsun!

İzmir’i düşman işgalinden kurtaran Gazi M.Kemal Atatürk v silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum

İşgal edildiği gün, Kurtuluş Savaşı’nı başlatan; İşgalin bittiği gün, Kurtuluş Savaşı’nı bitiren dünyadaki tek şehir İzmir’dir. İzmir’imizin kurtuluşu kutlu olsun!

9 Eylül Türk kanı içmeyi sevap kabul eden Hrisostomos zihniyetine karşı kazanılan bir zaferdir. İzmir’in değil Türk’ün kurtuluş günüdür.

İzmir’in dağlarında çiçeklerin yeniden açmaya başladığı gün. Kutlu olsun

İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları

Misak-ı Milli sınırlarının düşmandan temizlendiğinin tüm dünyaya ilanıdır! 99. Yıldönümünü kutlu olsun…

Hasan Tahsin’in attığı ilk kurşunla başlayan mücadele 9 Eylül’de İzmir’in dağlarında çiçekler açtırır. Atatürk TÜRKİYE, Türkiye ATATÜRK’tür. 9 Eylül İzmir’in kurtuluşunun 99. yılı kutlu olsun!

“Gazi” değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Başkomutanı “Gazi Mareşal MUSTAFA KEMAL ATATÜRK” diyeceksiniz. 9 Eylül İzmir’ in kalptensozler.com kurtuluşu kutlu olsun!

Zaferin müjdecisi, özgürlüğün simgesi, İzmir’in kurtuluşunun 99. Yıl dönümünde Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını saygıyla anıyoruz. 9 Eylül göğsümüzde onur madalyamızdır.

Cumhuriyetin yıkılmayan kalesi. Laikliğin ödün vermez efesi. Kurtuluşun kutlu olsun güzel İzmir’im!

Akdeniz Karadeniz; Ah Ege’de yüzseniz! Sakın deneme Yunan! Biz çılgın Türkleriz… İzmir’in kurtuluşunun 99. Yılı kutlu olsun!

>>> Cumhuriyet Bayramı Mesajları

9 Eylül İzmir’in değil Türkiyenin kurtuluşu ‘dur Bu uğurda şehit olan herkese Allahtan rahmet diliyorum

Bir Yunan atasözü der ki “Su soğuk ama girince alışıyorsun.” 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun!

9 Eylül, Yedi Düvel’e haddini bildirdiğimiz gündür! Düşmanın denize döküldüğü gündür! Kurtuluş Savaşı’na son noktanın konulduğu gündür! İzmir’de Hükümet Konağı’na Türk bayrağının çekildiği gündür! İzmir’in yeniden Türk olduğu gündür! Kutlu olsun!

Hayır, sakın yolunda kalma sen. Dağları yıkan gücünle sars yerleri Atam diyor, öğün çalış güven. Durma yürü haydi ileri. 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun!

O hilal ki bir milletin ışığı, o yıldız ki bir milletin pusulası… Çekin göndere onu! 99. Yılında İzmir’ in ve vatanın kurtuluşu için şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz.

İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Sözleri

İzmir bir şehir degil çok daha ötesidir.

İzmir’de çekirdeğe çiğdem, simite gevrek ve Cumhurbaşkanına hâlâ ”Mustafa Kemal Atatürk” denir!!!

Bizim adımız Izmir Soyadımiz Mustafa Kemal Atatürk’tür! O yüzden bizde zaman hep Atatürk’ü gosterir!

Bu topraklar bize ematet ATAM

Bütün cihan işitsin ki efendiler, artık İzmir hiçbir kirli ayağın üzerine basamayacağı kutsal bir topraktır!  / Mustafa Kemal Atatürk

9 Eylül 1922 Yedi Düvel’e Haddini bildirdiğimiz gündür İzmir iyi ki varsın İzmir’im

Cumhuriyet Meşalesi gençlerin Vatan ve Atatürk’e olan sevgisi sayesinde ilelebet yanacak… İzmir’im gurban olurum sana

İzmir’in dağlarında çiçekler açar Altın güneş orda sırmalar saçar Bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA!

Bu sevgi bu bayrak bu memleket aşkı anlatılamaz, Sadece anlayanların kalbi titrer 

Atasını hiç utandırmayan şehir… Yüreği EFE şehir… Her 9 EYLÜL yeniden doğan şehir

>>> İzmir İle İlgili Sözler

Dağlarında açan çiçekleri ezmeye kimselerin gücü yetmez.. Var ol Güzel İzmir..

Bütün cihan işitsin ki Efendiler, Artık İZMİR hiçbir kirli ayağın üzerine basamayacagi kutsal bir topraktir  / Mustafa Kemal Atatürk

Eylül, iki açıdan önemli bir tarihtir. 9 Eylül 1922; Dumlupınar Meydan Muharebesi’ nin kazanılmasının ardından Yunan Ordusu ’nu önüne katan Türk Ordusunun işgal altında bulunan İzmir’ e girmesi ve İzmir’in kurtuluşudur. 9 Eylül vesilesiyle, İzmir Marşı’ nı bugün de yine yüksek sesle seslendiriyoruz. Marştaki gibi büyük önderin adını sadece ‘mücevher taşa’ değil kalbimize, ruhuma ve aklımıza kazıyoruz. ‘Yaşa Mustafa Kemal Paşa, Yaşa’ demeye devam ediyoruz

Kurtuluş mücadelemiz 15 Mayıs 1919’da İzmir’de başladı, 9 Eylül 1922’de İzmir’de bitti. İzmir cumhuriyetin yıkılmaz kalesidir


9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.