Ablaya Doğum Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Beraber büyüdüğü hep yan yana olduğu Ablalar bizler için önemli bir kişiliktir. O nedendendir ki Abla ile ilgili olan önemli günlerde unutulmaz ve o gün geldiği zaman ona en güzel Ablaya Doğum Günü Mesajları sunarak hatırladığını önem verdiğini göstermek önemlidir. İşte sizlere Ablaya  Doğum Günü Sözleri…

Sayfa İçeriği; Ablaya Doğum Günü Mesajları, Kardeş İçin Güzel Mesajlar, Duygusal Abla Sözleri, Abla İçin Doğum Günü Sözleri, Kız Kardeşe Anlamlı Mesajlar, Ablalara Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en şirin ve tatlı Ablası. Nice mutlu yıllara Ablam.

Sen benim koruyucu meleğimsin Ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da en iyisini hak ediyorsun. İyi ki doğdun Ablacım!

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yeni yaşında en tatlı günlerin seni beklemesini dilerim Ablacım doğum günün kutlu olsun.

Annemden sonra annem oldun seni çok seviyorum biricik Ablacığım. Doğum günün kutlu olsun…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim canım Ablam…

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel www.kalptensozler.com mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Bеn nе yazarsam yazayım yinе dе sana olan sеvgimi anlatamaz bu yüzdеn kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nicе mutlu yıllara. .

Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun. Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun Ablacım.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.