Af Dileme Mesajları

1

Af dilemek çoğu zaman insanlar için zordur. Buna ego nedeni ile de bir yorum getirilebilir. Sevgiliye – Kız yada erkek arkadaşınızı çok kızdırdınız veya kalbini kırdınız ne yapacaksınız onu güzel sözlerle yumuşatıp daha sonra da kendinizi affettirmek için güzel uzun ve kısa cümleler kuracaksınız arkadaşlar. 

Sayfa İçeriği; En yakın Arkadaşa uzun özür mesajı, Sevgiliye özür mesajı duygusal, Dini özür mesajları, Kankaya özür mesajı uzun, Sevgiliye özür dileme mektubu, Eğlenceli özür mesajları yer almaktadır.

Af Dileme Mesajları

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.


Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni affet.


Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.


Af dilerken gözlerine bakmak istiyorum özür dilerken seni nekadar sevdiğimi anlatmak istiyorum kelimelerimin içinde ne olur affet beni sevgilim.


HataIar yapıImasa affetmenin güzeIIiği oImazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet…


Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi Beni AFFET!


Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?


Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.


>>> Özür Sözleri


Af diliyorum, sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.


Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.


Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.


Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.


Özür diIerim tüm oIanIar için. Gerçekten çok üzgünüm, ne oIur beni son kez af diIiyorum.


Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, nolur!


Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı..


Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldıgında hiç bişe düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma


Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.


Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi Beni AFFET!


Duygusal Özür Dileme Mesajları

Özür diIerim seni aramadığım için, özür diIerim sensiz gitmek zorunda oIduğum için, özür diIerim seni orada bekIettiğim için, yaptığım her yanIış için. Lütfen beni affet.


Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.


İnsafına Kaldı hayatım Sana Kaldı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur üzme Beni.


Gitme bırakma ellerimi af diliyorum ağlatma şu yüreğimi sözlerinle vur dayanırım ama giderek vurma yaşayamam sensiz gitme ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.


Af Mesajları

Yapılan hataları olgunlukla karşılayıp ona göre değer vermek gerekir affetmeni diliyorum senden onay bekliyorum hadi bırak şu inadı kırma yarınlarımı..


Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldıgında hiç bişe düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma


Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.


Sanıyormusun ki üzülmüyorum gülüyorum bu boş odada, senin için ağlıyorum kendimi affetmiyorum bari sen affet beni belki gülerim.


Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?


Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.


Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.


>>> Özür Mesajları


Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla başbaşa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.


Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla..


Özür dilemenin bir asillik olduğunu kalptensozler.com düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!


Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; bir ‘AF’TIR


Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?


Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? onun için? Özür dilerim canım!


Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.


Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, LÜTFEN AFFET!


Sevgiliye Af Dileme Mesajları

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.


Benim huzur buldugum mutlu oldugum yer seninle birlikte oldugum andır. Özür Dilerim aşkım.


Sensizlik yıktı beni. Tüm hayatıma anIam katan senin varlığın. Seni çok seviyorum. Beni affedermisin…


Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..


Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.


Komik Af Dileme Mesajları

Seni bundan sonra  hiç hüzmeyeceğim . Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet aşkım.. 


Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…


Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..


Yaptıklarım için af diliyorum senden birtanem seviyorum seni ne olur affet beni..


Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.


Seni Okadar çok Seviyorumki Affedeceğini umuyorum çünki sende biliyorsun seni nekadar sevdiğimi Affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına. https://www.kalptensozler.com/af-dileme-mesajlari.html


Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bukadar sevdiğim için..


>>> Af Dileme Sözleri


Neden hüzünlüsün söyle güzelim, sen iste yeter canımı veririm sana, yalanım yok yemin ederim, bilmeden kırdıysam özür dilerim…


Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!


Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.


Seni incetmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.


Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.


Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…


Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor… 


Bir bilsen seni kırdığım günden beri kalbimde parçalara ayrıldı sevgilim. Pişmanım hem de çok; seni nasıl üzdüm böyle affet beni ne olur, ben ettim sen etme. Hatalarımın sebebi hep bu yersiz kıskançlığımdan. Biliyorum çok kısıtlıyorum, çok üstüne geliyorum ama güzelliğin beni deli ediyor sevdiğim. Söz veriyorum artık buna bir dur diyeceğim. Seni artık yormayacağım. Yeter ki bir kez affet beni. Göreceksin bak nasıl affettiriyorum kendimi.


Af Dileme Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliden Özür Dileme Sözleri Sevgiliye Özür Mesajları

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram   Pinterest 

Paylaş
1

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.