Af Dileme Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Birlikte olduğunuz insanların ne düşündükleriyle ilgileniyorsanız, her ya da geç özür sanatını öğrenmek zorundasınız. Bazı durumlarda kişiler ile aranız açık olduğunda kalbini tekrar fethetmeniz gerekebilir burada da en güzel Af Dileme Sözleri devreye girer. İşte en güzel Af Dileme Mesajları yazımız da…

Sayfa İçeriği; Af Dileme Sözleri Kısa, Af Dileme Sözleri Facebook, Özür Af Dileme Sözleri, Af Dileme Sözleri Sevgiliye, Af Dileme Sözleri Aşk, Allahtan Af Dileme Sözleri, Anneye Af Dileme Sözleri bulabileceksiniz.

Anlamlı Af Dileme Sözleri

Dön bak geriye geçmişten kimler kaldı yanında, Vakit kısıtlı, Kırdıysan af dile ara sor gönül al, Bırak gururu artık Yaradandan uzanan son elin vakti geçmeden. 

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet lütfen beni.

Yaptıgım tüm hatalara ve saçmalıklara ragmen beni affedebilmen büyük incélikti Tekrar özür dilerim

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla? 

Lütfen affet beni, hataIarım için sana yaptıkIarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana haIa sızın içimde ağIarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.

Af diIiyorum, Sen benim hayatımda oIduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin!

Şu Kırılası ellerimle sana vurdum… her biri için senden af dilerim

Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan, ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki. Tutunduğum dalsın.Beni affet. 

Affetmek geçmişi değiştirmez! Ama geleceğin önünü açar!

>>> Özür Mesajları

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. N’olur beni affettiğini söyle?

Özel Af Dileme Sözleri

Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için… Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet.

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olun bu kalp senin

Senden özür dilémek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bulu$mak ve konuşmak istegimi söylésem bana bu şansı tanır mısın?

Dudaklarındaki tebessümü görmek kâdâr hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülén yüzünü ve seni çok özledim. https://www.kalptensozler.com/af-dileme-sozleri.html

Biliyorum sevdiceğim, bana olan kızgınlığın yapmış olduğum yanlışların seni kırmasından. ama gene biliyorum ki sevdiceğim, kırgınlıkları bir rüzgar esintisinde yıkacak güçlü bir sevdam var. Bir buse kondurarak yüreğindeki sevdaya beni affet diyorum, kabul mu?

Sen Eline ‘HANÇER’ Alırsın.. Ben ‘KALBİMİ’ Gösterip Karşına Dikilirim..! Sen ‘DEFOL GİT’ Dersin.. Ben ‘DİZ ÇÖKER’ Af Dilerim..!

Bile bile yalvarır bak ellerim, günah saçar bu gözlerim, ateşlerde yanarım af dilerim…

Şey… Nasıl söylesem, kelime bulamıyorum… Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim… 

Sevgiliye Af Dileme Mesajları

Benim için çok anIamIısın öyIe ki senin bendeki yerin bu satırIarı yazmama sebep. KabuI ediIemeyecek bir şeydi beIki yaptığım ama sen de biIiyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diIiyorum. KaIbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekIeyemem. Ama tekrar düşünmen için ağIayabiIirim….

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim! Seni çok seviyorum ne olur beni affet…

Pencereni açar mısın? Sana beyaz bir posta güvercini gönderdim. Gagasında zeytin dalı, yapraklarının her birine binlerce özür dileklerimi kazıdım…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Gitme bırakma ellerimi af diliyorum ağlatma şu yüreğimi sözlerinle vur dayanırım ama giderek vurma yaşayamam sensiz gitme ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

>>> Eski Sevgiliye Mesajlar

Dal rüzgârı affeder mi? Kırılmıştır bir kere… Bunu biliyorum yinede senden af diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum; En asil intikam affetmektir. 

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok, nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum! 

Gökyüzü ağlıyor bügün, özlüyor o aydınlık ve parlak günlerini, ayrılıyor yapraklar dallarından bir hasret rüzgârıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili… Gitme! 

Ben unutmak için ağlamıyorum ki, sen beni unutacaksın diye ağlıyorum beni affet 

Bıçak senin elinde ister öldür, ister yaşat, ister gel, ister git ama bunu unutma sadece yüreğini dinle…

Dini Af Dileme Mesajları

Neden ayrıdığımızı hala bilmiyorum ama gerçek şu ki sensiz olmuyor, her seferinde yüzüne bakıp bir şey yapamamam beni kahrediyor. Ne olur beni affet.

Ben seni hep sevdim ve seveceğim, beni affedene kadar senin için burada bir şeyler yazacağım 

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kalptensozler.com kırgınlığını. Affet beni n’olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum! 

Af Dileme Aşk Sözleri

Af Dileme Aşk Sözleri

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Ben bu af dileme olayında hiçbir zaman iyi oIamadım ancak seni o kadar seviyorum ki. Onun için? Özür diIerim canım!

Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle her şey bırakıp gidilmez güzelim… 

Affettim dersen hayata dönerim yeniden hadi gel seni aşkım için bağışladım de bana bende şeytanı çıkarayım tecrübesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim. 

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi ile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!


Af Dileme Sözleri yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.