Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Son yüz yıla damgasını vurmuş siyasi partiler arasında yer alan Ak Partinin Kuruluş Yıldönümü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Bu sayfamızda en güzel Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajlarını bulacaksınız. Ayrıca en anlamlı Ak Partinin Kuruluş Yıldönümü Mesajlarını beğeneceğinizi düşünmekteyiz. Sayfamızda yer alan en manalı Ak Partinin Kuruluş Yıldönümü Mesajlarını twitter ve facebookta paylaşabilirsiniz.

Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Yunus Emre’nin tabiriyle “Yaradılanı severiz Yaradan’dan ötürü” mantığıyla hareket eden Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

AK Parti ‘nin 15. kuruluş yıldönümünü tebrik eder. AK Parti’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen dava arkadaşlarımıza, üyelerimize, destekleyen vatandaşlara ve aziz milletimize teşekkür ederim .

Büyük ülke” imajı artık dünyada konuşulmaya başlandı. Son yıllarda büyük gelişim ve değişim kaydeden ülkemizde AK Parti Milletimizin temel değerlerinin, birlik ve beraberliğinin en güçlü temsilcisi olmaya devam edecektir.Gelecek nice 15 yıllar da da bu ülkenin bütün şarkılarını bütün türkülerini birlikte söyleyeceğiz, Birbirimize Yunus Emre’nin diliyle konuşacağız.Hacı Bektaşi Veli’nin , Mevlana’nın, Mehmet Akif’in gönül zenginliğini taşıyarak, güzel şeye layık bu ülke ve milleti yücelteceğiz.Nice AK Yıllara.

Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen, Türkiye’nin bu yükselişini hazmedemeyen, partimizi halkla karşı karşıya getirmeye çalışan her türlü sakat zihniyete karşı nice yıllar bu ülkeye hizmet etme düsturundan vazgeçmeyen Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yola çıkan Ak kadroların, maruz kaldığı her türlü engellemelere rağmen, ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır. İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atan Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Devrim niteliğinde attığı adımlar Türk siyasi tarihinin önemli bir dönüm noktasını oluşturmuş. Ülkede ve bölgede güven ve istikrarın sembolü olmasına vesile olan Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Gece demeden, gündüz demeden, inançla, kararlılıkla, aşkla çalışan, Türkiye’nin daha güçlü bir ülke olması, daha müreffeh bir hale gelmesi için gayret gösteren AK Parti ailesinin 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Ak Partinin 15. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, işinden ve aşından fedakârlık yaparak teşkilat çalışması yapan, AK Parti siyasetini daha geniş kitlelere taşımak, partinin daha da büyümesini sağlamak adına gayret gösteren tüm kahramanlın Yıldönümünü Kutlarım..

Bütün gücünü milletten alan partimiz her zaman milletinin yanında olmuş ve millete hizmet etme sevdasıyla çalışmalarını yürütmüştür. Bütün bu duygularla birlikte AK Partinin kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, vatana millete hayırlı uğurlu olmasını ve çalışmaların devamını diliyorum

Ak Partinin kuruluşunun 15.yıl dönümünü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorumHizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan,  başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 15. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır bu duygu ve düşüncelerle Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacağı inancıyla Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Yapılan tüm reformlar atılan dev adımlar Cumhurbaşkanımızın koymuş olduğu bu hedeflere süratle yaklaştığımızı göstermektedir. Eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki saygınlığımızın artacağı inancıyla Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş, Milleti Yaşat ki Devlet yaşasın anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girerek yapılan bütün Genel ve Yerel seçimler ilereferandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar olan Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 15. Kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Önümüzdeki süreçte de Milletimizin Üzerimize yüklediği Sorumluluğu yerine getirmek için AK Parti olarak daha çok çalışacağız. Nice 15 yıllara.

Partimiz için gecesini gündüzüne katan, acı ve tatlı günlerinde hep yanımızda yer almış vatandaşlarımız ve şuanda hayatta olmayan teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunarım. Başarılarla dolu daha nice AK yıllara ulaşmamız dileğiyle

Türkiye’deki demokrasi anlayışını da güçlendiren partimiz ülkenin her kesimine hitap etmektedir. Birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmektedir. Partimizin 15. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Ak Partinin milletle kurduğu gönül bağlarını sürdürdüğü sürece, bu millete hizmetkâr olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını 15. Yıldönümünde kutluyorum…http://www.kalptensozler.com/ak-parti-kurulus…donumu-mesajlari.html

Kimsesizlerin kimsesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin  bölünmez bütünlüğünü, üstünlerin hukukunu değil, hukukun üstünlüğünü hakim kılan insan odaklı siyaset yapan siyaset tarihinde gün geçtikçe artan oy oranı ile iktidarla mükafatlandırılan, millete hizmeti sevda bilen sayısız reformlarla, halkı ayağına getiren anlayıştan, halkın ayağına giden devlet anlayışına, hastahane çilesi, ilaçtaki kuyruk çilesi, eğitimdeki reform niteliğindeki hizmetlerle ötekileştirmeden uzak yasal değişikliklerle milletimizin gönlüne taht kuran Ak Partinin kuruluşunun 15. Yıldönümünü Kutlarım..

AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımız olmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnet ve şükranlarımızı arz eder. 14 Ağustos Partimizin 15. kuruluş yıl dönümünün Teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren Aziz Milletimize ve tüm dünyaya www.kalptensozler.com hayırlar getirmesini diliyorum. Nice başarılı, sevgi dolu aydınlık yıllara

Partimizin 15. kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni eder, milletimize huzur, refah ve güven dolu bir gelecek dilerim.

Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ‘ ın liderliğinde, hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını selamlar, bu yolda hayatını kaybetmiş olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde Ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan,  başarıdan başarıya koşan partinizin tüm değerli mensuplarını kutluyor, partinize hizmet etmiş, emeği geçmiş fakat şu an aranızda olmayan, ebediyete intikal eden tüm parti mensuplarınada Allah’tan Rahmet diliyorum.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.