Aldatma Sözleri

0
1233
views
Aldatma Sözleri

Aldatma Sözleri

Seni sevmekmiş tek hatam, sana inanmakmış kendime olan saygısızlığım, şimdi sen yoksun yanımda aldattın beni yalanlarınla…

Bir ömür boyu seninIeyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz buIutusun. Bugün bana esersin yarın eIIere.

Aşkın bitmiş oIsa da, hiç sevmesen de, Beni çok aIdattın hoş görmesem de, Bir şeyIer buImuştum ben o sevginde. BekIiyorum bir gün dönersin diye.

Çok sevdim seni çok istedim seninle mutlu günleri yaşamayı ama benim yaşadığım tek şey aldatılmanın bedeliymiş..

Yalan güzelliklere aldanıp ihanet ettin bana hadi şimdi git yalan güzellikler arasında hayatına bir yalan daha ekle uzak dur benden!

Ölümün soğuk rüzgarı gibi geldi sensizlik yaptıkların gelince aklıma sanki toprak döküldü bedenime öldüğümü sandım ihanetinle.

En basit şey insanın kendisini aldatmasıdır; çünkü insan istediği şeyin genellikle gerçek olduğuna inanır.

Ne zaman seni düşünsem aylanlar geliyor aklıma gelen yalanların arasında saklı ihanetinin bedeli helal olsun sana aldattın beni..

Denizin dibinden bir avuç sevgi çıkarırken vurgun yedi daIgıç ciğer bitse de yürek atmakta çünkü sevgi dipte haIa ışıIdamakta.http://www.kalptensozler.com/aldatma-sozleri.html

Belkide sensizlik daha güzeldir benim için belki aldığım nefes sensiz daha çok mutlu edicek hücrelerimi yolun açık olsun mutlu ol ihanetinle..

Dünyada seviImiş ve seven nafiIe bekIer. BiImez ki giden sevgiIiIer dönmeyecekIer. Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden dönen yok seferinden.

Yarı yolda bıraktın geleceğimi bir ihanetinle bitirdin kalbimdeki sevgini bitirdin bendeki seni hadi şimdi devam et hayata ihanet et!

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Sana harcadığım www.kalptensozler.com zamana lanet verdiğim değer haram olsun..

Seven insanı bilmez sevilen, seven insanın halinden anlayamaz sevilen, ve sevilen aldatır seven yanar benim gibi ama sevilen bilmez içinmin yandığını senin gibi..

Farkına varmadan başkalarını aldatmak ne kadar güçse, farkına varmadan kendini aldatmak o kadar kolaydır.

Bir sevgiIim var uzakta yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım. Bir sevgiIim var uzakta eIini tutamadığım, saçına dokunamadığım. Ama gün geIir sevgiIim bana dünden yakın oIur.

Zehir oldu nefes almak bana ihanetin kucağında, haram oldu yaşamak bana sensiz geçen yaşanmamış hayatımda…

Dertlerime bir yenisini ekliyorum seninle başlayıp saf duygularımla sonuçlanan ve aldatmanın cezasıyla biten…

Ben seninle hayata sarılmak isterken sayende hayattan kopmak için kendimi feda ettim..

Sana baktığımda hayat sen sanmışım benim için, ama şuan baktığımda anlıyorum ki sen ihanetin yüzüymüşsün, senin ihanetinin eseridir gözyaşlarım.

Gözlerine Aldandım Belkide tatlı gülüşüne Aldandım yada sahte sevgine Aldandım benimle oynadın beni SEN! Aldattın!

Paramparça ettin sana olan duygularımı, ben senin için sevmiştim hayatı, şimdi görüyorumki aldatmakmış senin için tek dogru yalan…

Seni okadar çok sevdimki damarlarımda kandın seni okadar çok benimsedimki ihanetin tabutumda bir dua oldu sessizce 


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest 

Paylaş
Önceki İçerikAyrılık Sözleri
Sonraki İçerikAhmet Haşim Sözleri
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here