Anneler Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Anneler Günü her sene olduğu gibi bu yıl da mayıs ayının ikinci pazarın da kutlanacak. Anneler Günü Mesajları evlatlarını besleyip büyüttükleri evlatlarını her koşulda seven, onların mutluluğu için her şeylerini feda etmeye hazır olan Anneler için armağanımızdır. İşte sizlere en güzel Anneler Günü Sözleri….

Sayfa İçeriği; Anneler Günü Mesajları, Kaynanaya Güzel Sözler, Anne İçin Harika Mesajlar, Duygusal Baba Sözleri, Kardeşten Anneye Sözler, Anneler Günü Sözleri, Kız Kardeşe Anne Sözleri yer almaktadır.

Anneler Günü Mesajları

Dünyanın en güzel, en iyi Annesi, Anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili Anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum Anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz Anneciğim.

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim…

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim..

Sevgili Anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur… Anneler günün kutlu olsun.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.