Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü, besleyip büyüttükleri evlatlarını her koşulda seven, onların mutluluğu için her şeylerini feda etmeye hazır olan anneler için bu sene de önemli bir boyut taşıyacak. Anneler Günü her sene olduğu gibi bu yıl da mayıs ayının ikinci pazarın da kutlanacak. 

Bilindiği gibi önümüzdeki günlerde Anneler gününü kutlayacağız dünyanın en güzel varlığı olan annelerimize iletebileceğimiz güzle mesajları yazımıda bulma şansına sahipsiniz ,şunu unutmamak gerekir ki bazılarımızın merhum olmuş annelerimizi unutmamak gerekir ve Anneler Gününü abartmadan geçirmekte Annesi merhum olmuş kişilere karşı bir sorumluğumuzdur.

Sayfa İçeriği; Anneler gunu mesajlari resimli, Anneler gunu mesajlari facebook, Anneler gunu mesajlari uzun, Askerden anneler günü mesajı, Anneler günü mesajlari komik olarak yazımız da bulabileceksiniz.

Anneler Günü Mesajları

Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Canımdan çok seviyorum seni.


Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.


Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın Anneler günün kutlu olsun


Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.


Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..


Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Fedakâr insanların en önünde gelen, hayatımda ilkleri yaşatan kadın. İlk aşkım, hep aşkım olan kadın. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öperim.


Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim…http://www.kalptensozler.com/anneler-gunu-mesajlari.html 


Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.


Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur… Anneler günün kutlu olsun.


Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.


Ayaklarının altı cennet, ellerinden kalptensozler.com nur akan anam. Doğum gününü kutlarım. Ellerinden öperim. En yakında yanında olacağım. Seni çok özledim.


Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.


Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.


Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.


Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem bir tanem.


Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne.


Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!


Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.


Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. nice Anneler gününe canım annem


Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özIedim. AnneIer günün kutIu oIsun biricik meIeğim.


Anneler gününüz kutlu olsun bence böyle mübarek varlıkların hergün günü olması lazım canım annem


Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun, Allah onları başımızdan eksik etmesin, Vefat edenlerin mekanı cennet olsun


Benim için herşeye katlanan Herzaman yanimda olan Dünyanin en güzel anesinin Anneler günü kutlu olsun…


Vefakar ve cefakar bütün eli öpülesice annekerin anneler günü kutlu olsun


Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Anneler günün kutlu olsun, benim canım.


Anneler Gunu Mesajlari Uzun

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.


Sahipken kıymetini bilmek lazım bizimle olan herşeyin. tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.


Hayatımızı güzelleştirmek için çalışan annelerimizin anneler günü kutlu olsun!


Tüm annelerin bu özel günü kutlu olsun! Birde bu özel güne kimi anneler evladını kaybederek, kimi evlatlar anasız giriyor.


Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!


Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.


Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.


Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.


Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki varsın canım annem Anneler günün kutlu olsun


Ah o tatIı güIüşüne. Sevecen gözIerine, şefkatIi yüreğine, heIe birde yavrum deyişine öIürüm senin Annem. AnneIer günün kutIu oIsun anneciğim.


Başta Şehit Anaları ve Şehit Eşleri olmak üzere Vatana,Millete hayırlı birer evlat yetiştiren tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.


>>> Anneler Günü Sözleri


Şehit Anneleri Başta Olmak Üzere Cenneti Ayaklarının Altında Taşıyan Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun


Yüreğinde sınırsız sevgi ve sabır barındıran sevgili annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun!


9 yaşımdan beri hasretini çektiğim anacığımın ve tüm annelerin “anneler günü” kutlu olsun.


Yüreğinde sınırsız sevgi ve sabır barındıran sevgili annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun!


Koşulsuz sevgi ve özveriyle bir fidan gibi çocuklarını büyüten tüm annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun


Bizleri geleceğe hazırlayan, en değerli varlıklarımız, elleri öpülesi annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.


Dünyanın en güzel insanı ANNEN’dir. Öncelikle annemin ve daha sonra bütün annelerin anneler günü kutlu olsun


Varlıklarıyla hayatlarımıza anlam katan tüm annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun


Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara Canım Annem!


“Anne” olsun olmasın.. Anneliği yüreğinde hisseden herkesin anneler günü kutlu olsun.


Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.


Bir anne evladını; 9 ay karnında, 5 yıl kucağında, Ömür boyu aklında ve kalbinde taşır… Allah başımızdan eksik etmesin


Veda hutbesinden bir ses yükseliyor “Kadınlar Size Allahın Emanetidir” Tüm Annelerin Anneler günü kutlu olsun


Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun…


Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem anneler günü kutlu olsun annem.


Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle. .


O sizi ezbere bilirken siz de onu mutlu etmeyi bilin anneniz hayattaysa eğer kıymetini bilin


Ne olur bana “anneler gününüz kutlu olsun” demeyin… Ben her anneler günü yastayım… Ben her anneler gününde hırçınım, öfkeliyim… Anneler Günü’nü sevmiyorum ben, gelsin istemiyorum… Aahh, ah!… Annem, Annem, nurlar içinde yatan Annem…


Anneler Günü Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Ayrıca Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.