Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

scottraley2002 tarafından tarihinde yayınlandı

2021 yılına veda ederken 2022′ ye büyük bir özlemle bekliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları bir araya getirdik. Mesajları yılbaşında paylaşarak onları çok mutlu edebileceksiniz. İşte Annenize gönderebileceğiniz Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri…

Sayfa İçeriği; Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları, Canım Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları, Yeni Yıl Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları, Komik Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları, Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları Anlamlı, Güzel Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları yer almaktadır.

Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. İyi seneler Anneciğim.

Sana baktığımda güneşe bakar gibi gözlerim parlıyor. O kadar güzelsin ki , biricik meleğimsin, Seni sonsuz seviyorum. Bana sana hangi hediyeyi alayım diye sorduğunda cevabım şu anne sen benim bu hayattaki en büyük hediyemsin… Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, huzurlu günler hep senin olsun. Anneciğin Mutlu Yıllar!

Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın sevgili anneciğim mutlu yıllar.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2022 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar anneciğim…

Yeni yılın seni çok mutlu edecek müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalmasını dilerim. 2022’ nin tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılaman dileğiyle… İyi seneler anneciğim.

>>> Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 

Hayatımda tanıdığım ilk annem ilk yol göstericim sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.

Anneciğim sen hep hayatımın pusulası oldun, sevginle, emeğinle fedakarlıklarla beni yetiştirdin. Binlerce kez teşekkür ederim. Mutlu yıllar Anneciğim…

Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim ANANECİĞİM . İyi seneler.

Bir yıl daha geçerken her an varlığınıza minnettarım. Yaşamımdan geçen her yılda iyi ki benim annemsin diyeceğim. Atladığım her yeni yaşta iyi ki dünyaya gelme nedenim sensin diyerek teşekkür edeceğim. Sizi seviyorum anneciğim.

Yılbaşı Tebrik Mesajları

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Hayatımıza değer katan, sevgisiyle aydınlatan tüm annelerimizin Yılbaşın kutlu olsun

Bir yıl daha eksilirken ömrümüzden, pişmanlıklar yaşamayacağın eşsiz bir yıl geçirmeni dilerim annecim. Başarılarının devam ettiği, sevdiklerin ve sevenlerin bol olduğu harika bir yıl temenni ederim. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Yeni yılda senin umutlarını boşa çıkarmayacağıma ve seni gururlandıracak işlerle iyi yerlere geleceğime inancım tam anneciğim, sen benim yanımda oldukça ben hep mutlu ve hep gelecekten umutlu olacağım. Mutlu yıllar!

Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası anneciğim. Nice mutlu yıllarımız olsun!

Sеn hayatımın kutup yıldızı oldun. Nеrеyе gidеrsеm gidеyim ışığının altında Sеvginlе uyudum. Doğru yolu buldum. Sеni sеviyorum annеm. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Güneş yüzlü, аltın kаlpli, аğır bаşlı, tаtlı dilli, meleklerin eşi sаnki sensin, benim güzel аnnem. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Dünyaya gözlerimi açtığım andan beri hep beni mutlu etmeyi amaçlayan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve beni her koşulda şefkatiyle sarıp sarmalayan annem… Allah seni başımızdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Mutlu yıllar Anneciğim…

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Mutlu yıllar

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.

Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları Kısa

Cenneti ayaklarının altında taşıyan kadın, güzeller güzeli annem. Varlığın bana her zaman güç verdi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Sevgili annem, nasıl da sana benziyorum giderek ve özlemim artıyor. Kıymetini şimdi anladığım her şeye rağmen, seni daima seviyorum. İyi ki varsın bir tanem. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Yanında olamasam da elini kalbine koyduğunda beni orada hissetmen zor değil… Çünkü bizim aramızdaki bağ çok büyük biliyorum, çünkü seni haddinden fazla seviyorum. İyi ki varsın anneciğim, mutlu yıllar!

Yeni yılda bizi çok büyük güzelliklerin beklediğine ve hayallerimize koşar adım ilerleyeceğimize inanıyorum. Sen elimden tuttukça ben dünyanın daha güzel bir yer olabileceğine inancımı asla kaybetmiyorum. Hep yan yana, hep beraber nice yeni yıllara anneciğim… Seni çok seviyorum!

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin anneciğm

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım. Anneciğim.

>>> Yılbaşı Kutlama Ve Tebrik Mesajları

Her yeni yıl bir başka güzel.. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılın kutlu olsun. Anneciğim.

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Yeni yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara Anneciğim.

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene… Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.