Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

0
821
views
Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajı

2020 yılına veda ederken 2021′ i büyük bir özlemle bekliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda Annenize yine en güzel mesajları bir araya getirdik. İşte Annenize gönderebileceğiniz Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri…

Sayfa İçeriği; Anneye yılbaşı tebrik mesajları, Yeni yıl kutlama sözleri, Yılbaşı mesajları, Yeni yil mesajlari anlamli, Komik yılbaşı sözleri, Anneye yeni yıl mesajları, Anneye anlamlı yılbaşı mesajları, Güzel yılbaşı sözleri yer almaktadır.

Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. İyi seneler Anneciğim.


Sana baktığımda güneşe bakar gibi gözlerim parlıyor. O kadar güzelsin ki , biricik meleğimsin, Seni sonsuz seviyorum. Bana sana hangi hediyeyi alayım diye sorduğunda cevabım şu anne sen benim bu hayattaki en büyük hediyemsin… Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, huzurlu günler hep senin olsun. Anneciğin Mutlu Yıllar!


Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın sevgili anneciğim mutlu yıllar.


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar anneciğim…


Yeni yılın seni çok mutlu edecek müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalmasını dilerim. 2021’ i tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılaman dileğiyle… İyi seneler anneciğim.


Hayatımda tanıdığım ilk annem ilk yol göstericim sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.


Anneciğim sen hep hayatımın pusulası oldun, sevginle, emeğinle fedakarlıklarla beni yetiştirdin. Binlerce kez teşekkür ederim. Mutlu yıllar Anneciğim…


>>> Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 


Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim ANANECİĞİM . İyi seneler.


Bir yıl daha geçerken her an varlığınıza minnettarım. Yaşamımdan geçen her yılda iyi ki benim annemsin diyeceğim. Atladığım her yeni yaşta iyi ki dünyaya gelme nedenim sensin diyerek teşekkür edeceğim. Sizi seviyorum anneciğim.


Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Hayatımıza değer katan, sevgisiyle aytınlatan tüm annelerimizin Yılbaşın kutlu olsun


Bir yıl daha eksilirken ömrümüzden, pişmanlıklar yaşamayacağıneşsiz bir yıl geçirmeni dilerim annecim. Başarılarının devam ettiği, sevdiklerin ve sevenlerin bol olduğu harika bir yıl temenni ederim. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Yeni yılda senin umutlarını boşa çıkarmayacağıma ve seni gururlandıracak işlerle iyi yerlere geleceğime inancım tam anneciğim, sen benim yanımda oldukça ben hep mutlu ve hep gelecekten umutlu olacağım. Mutlu yıllar!


Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası anneciğim. Nice mutlu yıllarımız olsun!


Sеn hayatımın kutup yıldızı oldun. Nеrеyе gidеrsеm gidеyim ışığının altında Sеvginlе uyudum. Doğru yolu buldum. Sеni sеviyorum annеm. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Güneş yüzlü, аltın kаlpli, аğır bаşlı, tаtlı dilli, meleklerin eşi sаnki sensin, benim güzel аnnem. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Anneye Yeni Yıl Tebrik Mesajları

Dünyaya gözlerimi açtığım andan beri hep beni mutlu etmeyi amaçlayan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve beni her koşulda şefkatiyle sarıp sarmalayan annem… Allah seni başımızdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.


Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Mutlu yıllar Anneciğim…


Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Mutlu yıllar


Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Anneye Yılbaşı Mesajları

Anne seni seviyorum.Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.


Cenneti ayaklarının altında taşıyan kadın, güzeller güzeli annem. Varlığın bana her zaman güç verdi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Sevgili annem, nasıl da sana benziyorum giderek ve özlemim artıyor. Kıymetini şimdi anladığım her şeye rağmen, seni daima seviyorum. İyi ki varsın bir tanem. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Yanında olamasam da elini kalbine koyduğunda beni orada hissetmen zor değil… Çünkü bizim aramızdaki bağ çok büyük biliyorum, çünkü seni haddinden fazla seviyorum. İyi ki varsın anneciğim, mutlu yıllar!


Yeni yılda bizi çok büyük güzelliklerin beklediğine ve hayallerimize koşar adım ilerleyeceğimize inanıyorum. Sen elimden tuttukça ben dünyanın daha güzel bir yer olabileceğine inancımı asla kaybetmiyorum. Hep yan yana, hep beraber nice yeni yıllara anneciğim… Seni çok seviyorum!


Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin anneciğm


>>> Yılbaşı Kutlama Ve Tebrik Mesajları


Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım. Anneciğim.


Her yeniyıl bir başka güzel.. Yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılın kutlu olsun. Anneciğim.


Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Yeni yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara Anneciğim.


Anne cennet kapısıdır girmesini bilene… Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.


Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!


Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin Yılbaşın kutlu olsun


Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Yılbaşın kutlu olsun


Anneye Yılbaşı Tebrik Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Anneye Özlem Sözleri , Anne İle İlgili Özlü Sözler

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here