Arkadaşa Evlilik Yıldönümü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Dostları özel günlerinde ağırlanmak ister el bu evlilik yıldönümü olunca daha başka Arkadaşa Evlilik Yıldönümü Sözleri sizler için iyi bir seçenek olacak. Evlilik Yıldönümü Mesajları arkadaşlarınızın Evliliklerini bir kez daha perçinleyip birbirlerine olan sevgiyi arttırabileceksiniz. Unutulmalıdır ki Evlilik ciddiyettir, birliktir, beraberliktir ve en güzel paylaşımdır.

Sayfa İçeriği; Arkadaşa Evlilik Yıldönümü Sözleri, Dosta Özel Gün Mesajları, Unutulmaz Evlilik Sözleri, Arkadaş İçin Güzel Sözler, Romantik Nişan Kutlama Mesajları, Düğün İçin Mesajlar yer almaktadır.

Arkadaşa Evlilik Yıldönümü Sözleri

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Karı koca olarak nice nice yıllara.

Yıl dönümümüz kutlu olsun arkadaşım, nice aşk dolu yıllarınız olsun.

EIIerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Karı koca oIarak nice nice yıIIara. Canım Arkadaşım..

Evlilik yildonumunuzu kutlarim nice mutlu senelere insallah rabbim ayrilmasin sizi :))) sizi cok seviyorum.

Evlilik sadece doğru insanla anlam kazanıyor . Doğru insanı bulduğun için deni tebrik eder Evlilik yildönümünü kutlarım arkadaşım.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmanız dileği ile Evlilik Yıldönümünüzü Kutlarım.

Her şeyi ile mükemmel bir eşsiniz siz. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine kardeşim.

Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, Bebeğinizi diğer evlilik yıldönümünde kucağınızda  olmasını bekliyorum arkadaşım.

> Evlilik Kutlama Mesajları

Daha nice beraber geçireceğiniz senelerinizi kutlamak dileği ile arkadaşım Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Güzel Allah’ım size ve ailenize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Sizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun KARDEŞ.

Yaşam boyu hep mutlu olmanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar! Arkadaşım Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Bir ömür boyu birbirinizi sevmeniz ve hep birbirinizi sevmeniz, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle…Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.Arkadaşım  Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun.

Kalbini vermekte ne kadar haklıymışım. Siz harika bir insan, muhteşem bir eşsiniz. İyi ki varsınız birbirinizi hep sevin, Evlilik yıl dönümünüzü kutluyorum.

Sana eşinIe birIikte huzur ve mutIuIuk doIu bir yaşam diIiyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutIuIukIar diIerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.