Aşure Günü Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Muharrem ayını dua ve ibadetler ile geçiren milyonlarca müslümanın heyecanla beklediği Aşure Günü geldi ve çattı. Anlamlı güne özel Aşure Günü Kutlama Mesajları kalptensozler.com’ da bulabilirsiniz. Aşure Günü mesajları ile bugünün coşkusunu sevdiklerinizle beraber yaşayarak onlara güzel sözler iletebilirsiniz.

Sayfa İçeriği; Aşure günü kutlama mesajları, Dini aşure günü kutlama mesajları, Etkili aşure günü kutlama mesajları, Oruç aşure günü kutlama mesajları ve Aşure günü kutlama mesajları kısa bulabileceksiniz.

Aşure Günü Kutlama Mesajları

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği her yıl Muharrem in 10. günü kutlanan aşure günü kutlu olsun.

Şehitlerin serçeşmesi,Enbiyanın bağrı başı,Evliyanın gözü yaşı,Hasan ile Hüseyin’dir.”Aşure günü kutlu olsun.Allah birliğimizi daim etsin

Aşure gününüz mübarek olsun dualarınız kabul olsun. Allah aşure gününde tutulan oruçları kabul etsin.

Şehitlerin ve Cennet gençlerinin efendisi Hz Hüseyin Efendimizin şehadeti olan Aşùra günü kutlu olsun.

Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir. Aşure Günü kutlu olsun

Aşurede içe katılan fındık fıstık değil, sevgilerimizdir. En tatlı günler sizin olsun.

Bolluğun, bereketin ve paylaşmanın simgesi Aşure Günü kutlu olsun..

Başka acılarla hatırlamamak, hep güzel kurtuluşlar ve müjdelerle yaşamak dileğiyle, Aşure günü kutlu olsun, hayır ve güzellikler getirsin.

Her kim Muharrem ayının birinci ve onuncu Aşû-ra günleri sabahleyin üç kere bu duâyı okursa Allah Zü’l-celâl Hazretleri’nin o kimseyi tâ gelecek senenin Muharrem ayına kadar cemî’ belâlardan emîn ve muhafaza buyuracağı rivâyet olunmaktadır. Aşure gününüz mübarek olsun..

Kazanlar kaynasın, komşular unutulmasın. Aşure Günü kutlu olsun!

>>> Üç Aylar Kutlama Mesajları

Sofralarımızda bolluk bereket lezzet,evlerimizde kalptensozler.com muhabbet ve sevgi saygının devamlı olması dileğimle Aşure günü kutlu mutlu olsun.

Aşure günü kutlu olsun.Kerbelada şehadete yürüyen Hz. Hüseyin’e ve Ehl-i Beyt’e selam olsun.

Aşûre günü ve gecesi kutlu olsun. Bu ayın en kıymetli gecesi de Aşûre gecesidir. Allahü teâlâ, birçok duaları Aşûre günü kabul etmiştir.

Herkesin günü aydın rızkı bereketli olsun aşure gününüz kutlu olsun bugün aşure hadi buyurun aşure pişirelim

Aşure gününüz mübarek olsun dualarınız ibadet ve orucunuz kabul olsun.

Aşure gününün bütün hayır ve bereketlerine nail olabilmemiz duasıyla aşure günümüz mübarek olsun.

Dini Aşure Günü Kutlama Mesajları

Cenab-ı Allah bizleri birlikten beraberlikten iyilikten güzellikten ayırmasın. Aşure Gününüz Kutlu Olsun…

Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin ve ikramın kutlu günü Aşure Günümüz mübarek olsun.

Allah,bir çok duayı Aşure günü kabul etmiştir.Aşure paylaşmaktır.Dualarınız ibadet ve oruçlarınız kabul,Aşure gününüz kutlu olsun…!

Allah’ü Teala, birçok duaları Aşure günü kabul etmiştir. Dualarınız ibadet ve orucunuz kabul olsun.

Aşure günü kutlu olsun milletimize ve tüm islam alemine rabbim hayırlara çıkarsın inşaAllah

Muharremin Onuncu gününe Aşure Günü denir. Bugüne özel bir saygı gösterilmelidir. Çünkü Arşın hamili bulunan melekler o günün değerini bilirler. Aşure gününüz mübarek olsun.

Aşure; Hüseynî ahlâkı benimseme, Yezidçe hırslara karşı durma günüdür. Aşure günü kutlu olsun

Yiyenlere âfiyet olsun, yedirenlerden Allah râzı olsun… Aşure günü kutlu olsun.

Konu komşuya dağıtılacak aşureler hazır mı? Birlik ve beraberlik getiren Aşure Günü kutlu olsun.

>>> Dini Etkileyici Günaydın Mesajları

Aşure günü tüm İslam alemine hayırlar getirmesi dileğiyle.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren ve muharrem ayına yetiştiren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Aşure gününüz Mübarek olsun! https://www.kalptensozler.com/asure-gunu-kutlama-mesajlari.html

Akıllı ol ey nefsim Ve bu fırsatı kaçırma. Senin bu kadar günahlarının arasında bu tür fırsatlara ihtiyacının ne kadar büyük olduğunu unutma. Tövbe et ve Yüce Allah’a dön. Aşüre günümüz mübarek olsun.

Rabbim bu mübarek Muharrem ayı içersine gizlediği Aşure günü hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin.Selam ve DUA ile … Aşure gününüz hayırlara vesile olsun..

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla dolu Aşure gününüz olsun..


Aşure Günü Kutlama Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.