Azerice Aşk Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Azerice Aşk Sözleri, Azerice Aşk Sözleri Yeni, Azerice Aşk Sözleri Hazır, Azerice Aşk Sözleri Twitter , Azerice Aşk Sözleri Facebook, En İyi Azerice Aşk Sözleri, Yeni Azerice Aşk Sözleri, En Güzel Azerice Aşk Sözleri, Azerice Aşk Sözleri Uzun, Kapak Azerice Aşk Sözleri, Etkileyici Azerice Aşk Sözleri

Azerice Aşk Sözleri

Gözler vardır ki, sözleri anladır, sözler de var ki, gözleri anladır, bir de sevgi var seni anladır.

Seni ele bir yere yerlesdirdim ki, gerceyin gelse bele xeyalinin yerini doldurmaz.

Sevgi qaçmaqdan çox qovmaq, görmekden çox darıxmaq, getmekden çox gözlemek, toxunmadan çox düşümekdir. Ve harda imkansiz varsa onu seçer.

Gunesin buzIasdigi yerde yanan bir sey gorsen, biI ki, o senin ucun yanan menim geIbimdir.

Artig buIudIara yaziram sene oIan sevgimi. Adini yox aa. Sevgimi. YagishIar yaganda biIersen seni ne geder cox sevdiyimi.

Bir sevgilim var uzaqda üzünü görmediyim, sesini eşitmediyim. Bir sevgilim var uzaqda elini tutmadığım, saçına deymediyim. Gün geler sevgilim mene dünenden yaxın olar.

Her dostluqun qoyuzunde bir meleyi varmis. Yer uzunde biten dostluqlar ucun qoyuzunde melekler aqlayarmis. Sene and olsunki bizim meleyimiz hec vaxt aqlamayacaq

Mene deyirsen ki mensiz yasa, yasayarmi bu beden ruhu olmasa?

Dunyani gozeI oIdugu ucun deyiI, icinde sen oIdugun ucun sevirem.

Darixdigin senin üçün darixirsa darixmag gozeIdir, Donecekse gozIediyin gozIemek gozeIdir. Sevirse sevdiyin bax eIe bu her seye beraberdir.

Sene olan mehebbetimi daglara-daslara yazmaq istedim. Sene olan mehebbetimden boyuk dag tapa bilmedim.

Heyatda eIe birini sev ki,sen onun ucun oImeyi dusunerken, o senin ucun coxdan oImus oIsun.

Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda, ne kadar istesem de arayamadım, istemediğini düşünerek. Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz. Benim için mutluluğun anlamı sensin, sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan. Dön ve bana

Günese baxabiIerem amma üzüne esIa, atesi tutabiIerem eIini esIa, canimdan keçerem amma senden esIa, düneni unutsam beIe seni esIa.http://www.kalptensozler.com/azerice-ask-sozleri.html

Gördüyüm en gözel yuxu senin olduğun, duyduğum en derin sevgi senin eserin, gördüyüm en gözel dünya senin gözlerin ve qurduğum en gözel xeyal sensen.

Seni her defe dusunende geIbime bir uIduz eIave oIunur. Nece defe dusunduyumu xatirIamiram, amma menim geIbimde bir sema var.

Kucede birini gordum.SanciIdi gozIerim gozIerine.Asig oIdugumu zenn etdi meni ozune.HaIbu ki, ne biIsin benzeyir gozIeri gozIerine.

Dogru soyleyeni doqquz www.kalptensozler.com kendten qovarlar sene onuncu kendten seslenirem SENi SEViREM.

Adını güneşe yazdım, her şefeqde doğsun deye, üreyini üreyime yazdım için-için yandığında menimki de yansın deye, adını canım qoydum sen öldüyünde men de ölüm deye.

Qorxduğum sevmek deyil, sevib ayrılmaqdır. Qorxum ölmek deyil, senin terefinden unudulmaqdır.

Könlümde taxt qurdun, könlümün sultanı oldun, gece göy üzünde parlayan ulduzam, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun 

Paylaş
Kategoriler: Aşk Sözleri

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.