Babalar Günü Sözleri

Babalarınıza göndereceğiniz Babalar Günü Sözleri ile onları mutlu ederek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda babanıza bu anlamlı günde vereceğimiz somut bir hediyeden ziyade kendisine hayatında iz bırakacak manevi değeri yüksek bir mesajla da onu mutlu edebilir, en değerli Babalar Gününü kendisine yaşatabilirsiniz.

Sayfa İçeriği ; Babalar günü sözleri yeni, Babalar günü sözleri hazır, Babalar günü sözleri twitter, Babalar günü sözleri facebook, En iyi babalar günü sözleri, Yeni babalar günü sözleri, En güzel babalar günü sözleri yer almaktadır.

Babalar Günü Sözleri

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Varlığınız bizlere en güzel armağan ALLAH başımızdan eksik etmesin… BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN Canımm Babamm

Çocuklarına iyilik ve doğruluk yolunu gösteren, onların ilk kahramanı olan cefakar babaların, Babalar Günü’nü kutluyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi anlatabilecek bir kelime yok babalar günün kutlu olsun canimmm Babam

Herhangi bir canlıyla babalık ilişkisi kurmuş olan herkesin Babalar Gününü kutluyoruz.

Gölgesi hiç eksilmeyesi, varlığı her daim güç veresi babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!

Emekleriyle, yürekleriyle her zaman yanımızda olan tüm babaların Babalar Günü Kutlu Olsun…

Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılarımızı sunarız.

“Baba” diye seslenemeyenlerin yüreğinde acı ruhunda eksiklik demek. Tüm babalara ve adaylarına; Babalar Gününüz Kutlu Olsun

>>> Baba İle İlgili Sözler

Gözlerinde hep çocuk kaldığımız değerli varlıklarımız olan babalarımızın, babalar gününü kutlarım. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Hayatta olan babalarımıza sağlıklı, mutlu, huzurlu, hayırlı bir ömür; hakkın rahmetine kavuşanlara da Allah’tan rahmet dilerim.

Tanıdığımız ilk kahraman, huzurlu hissettiğimiz en güvenli liman onlar oldu. Hayatlarımızı güzelleştiren tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!

Baba; gölgesinde yeşerdiğimiz koca bir çınardır. Rabbim tüm babalara sağlıklı, huzurlu ve hayırlı ömürler nasip etsin. Babalar Günü kutlu olsun!

Hayatımızın her anında bizlere güç veren, babalarımızın Babalar Günü’nü kutlarız.

Yaşamın her anında çocuklarına rehber olan, güven duygusunun sembolü babalarımız..

En Yeni Babalar Günü Sözleri

Başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere, fedakarlık ve merhamet abidesi tüm babalarımızın Babalar Günü’nü tebrik ediyorum.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam…

Bir kelimeye ne kadar anlam yüklenebilirse o kadar anlam yüklüyorum ama yine de bir şeyler eksik kalıyor çünkü seni tanımlamaya kelimelerim yetmiyor. Hayatımdaki varlığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü Sözler
Babalar Günü Özel Sözler

Babalar her ne kadar bir trafo gibi dim dik,arada sırada elektrik çarpması gibi tok atsalarda,bizim tek güvendiğimiz limanımız Babalar günün kutlu olsun.

Kanatlarının altına alıp bizi her daim koruduğun için ve şefkatle okşadığın saçımın verdiği tarifsiz huzur için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

Babalar gününüz kutlu olsun evlatlarınız ve tüm sevdikleriniz ile bir ömür boyu mutluluklar diliyorum

Tüm babalar ve gelecegin babaları babalar gününüz kutlu olsun

Mesleği ne olursa olsun, her babanın ilk işi çocuklarıdır. Babalar Gününüz kutlu olsun!

Tüm, eğlenceli cesur sabırlı kahraman bilge ve sempatik baba’ların babalar gününüz kutlu olsun.

Bir omuz bazen çok şey ifade eder… Tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutlarız

Başta Şehit ve Gazi Babalarımız olmak üzere tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor; kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Hastalık ve sağlıkta hep yanımızda olan babalarımızın BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Güzel Babalar Günü Sözleri

Koruyan kollayan varlıklarıyla evlatlara güç veren tüm babaların babalar günü kutlu olsun, edebiyete intikal etmiş başta BABAM olmak üzere tüm Babalarada Allah’tan rahmet diliyorum.

Sadece bir gün değil her gün babalar günü olmali bence. Cunku babalarimiz bizim yanimizda bir gun degil her gün var..

Çocuklarına güzel bir dünya bırakmak için çalışan, emek veren tüm babaların Babalar Günü nü kutluyoruz.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun. https://www.kalptensozler.com/babalar-gunu-sozleri.html

Tanıdığımız ilk kahraman, huzurlu hissettiğimiz en güvenli liman onlar oldu. Hayatlarımızı güzelleştiren tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!

Tüm babaların babalar gününü kutluyorum Vefakar ve ailesi icin çocukları için gece gündüz demeden rızıklarını kazanan babalara selamlar olsun..

Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

Başta sevdiklerimizle huzur içinde yaşayalım diye, kendi çocuklarını yetim bırakan şehit babalar olmak üzere tüm babalarımızın babalar günü kutlu olsun.Bu dünyada olmayanlarında mekanı cennet olsun

Babalığın hakkını verebilen bütün babaların, babalar günü kutlu olsun.

Yine herkesin “ kahramanı” “İdolü” “İlk aşkı” “Bir tanesi” “En en en sevdiği” “ Gururu” “Biriciği” babasıymış günü geldi

Duygusal Babalar Günü Sözleri

Ne zulüm, ne ölüm, ne korku başımı eğmez yalnız senin elini öpmek için eğilir başım babam, ağabeyim, kardeşim  arkadaşım Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

Babam… Adım atışına hayran, varoluşunu dua ettiğim, bu hayattaki hazinem…. Ceennet kokanım… Babalar günün kutlu olsun ahali….

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve kalptensozler.com karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Koruyan, kollayan, büyüten, düşünen, babasızlara baba olan tüm babaların gününü kutluyorum.

>>> Anneye Doğum Günü Mesajları

Emek ile, sevgi ile, şevkat ile, ilgi ile, özen ile, varlığı ile evlatlarının arkasında durabilen babaların, babalık yapanların babalar günü kutlu olsun.

Babalarınız hayatta iken kıymetini bilin sonradan yokluğu çok aranıyor. Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

Baba olmayı becerebilen babaların günü kutlu olsun..

Başta tüm şehit babalarının ve hırsız uğursuz olmayanların Babalar Günü kutlu olsun..

Varlığıyla her daim güvende olduğumuzu hissettiren, bize fark ettirmeden yaptıklarıyla hayatımızda her şeyin yolunda gitmesini sağlayan; görünmez kahraman Babalarımızın, Babalar Günü kutlu olsun!

Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.


Babalar Günü Sözleri yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.