Babaya Doğum Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Babaya Doğum Günü Mesajları bizleri doğumdan ölüme kadar koruyan kollayan acılarımızı sevinçlerimizi beraber yaşayan sevgili Babalarımıza sunuyoruz. maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen babalarımız için hazırladığımız Babaya Doğum Günü Sözleri değerlendirmenizi isterim.

Sayfa İçeriği; Babaya Doğum Günü Mesajları, Baba İçin Anlamlı Sözler, Doğum Günü Sözleri, Anne İçin Sözler, Aile Reisine Güzel Sözler, Komik Baba Sözleri, Babaya Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Altın yürekli  sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

AiIemizin yıkıImaz direği babamıza sevgiIerimizIe… Nice nice yıIIara…

AiIemizin temek taşı babamıza saygılarımızla… Nice nice yıIIara…

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

Babacığım sen bir tanesin evimizin direği gemimizin küreğisin doğum günün kutIu oIsun nice yıIIara.

Hayatın tüm güzeIIikIerini öğreten www.kalptensozler.com adam benim sevgiIi Babam doğum günün kutIu oIsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi… Seni çok seviyorum babacığım

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne Babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

>Doğum Günü Mesajları

Evimizin güneşi bir tanesi oIan canım babama kucak doIusu sevgi ve saygıIarımIa… Babacığım bir günümde değiI her günümdesin. Doğum günün kutIu oIsn Babacığım.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili babam.

Babacığım AIIah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günIerini kutIamayı nasip etsin. Doğum günün kutIu oIsun.

Meğer diIimdeki ve beynimdeki en güzeI keIime senin adınmış. Sana her sesIenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutIu oIsun Babacığım.

İnsanın hayatta kahramanı olur. Benim kahramanım sensin babacığım. Yıldızları yanıma indiren kudretin, heybetin, sertliğin bir o kadar da yumuşak kalbin var. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öpüyorum.

Cɑnım bɑbɑm! Vɑrlığın hep yüreğimi ısıttı, bɑnɑ mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki vɑrsın, Bɑbɑlɑr günün kutlu olsun.

Sen hiç kıyamadın bana, bana hiç kızmadın, seni çok seviyorum Babacığım bugün senin doğum günün doğum günün kutIu oIsun canım ,abam.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.