Bayram Tebrik Mesajları , Orijinal Bayram Sözleri , Bayram Kutlama Mesajları

0
783
views
Bayram Kutlama Mesajları
Bayram Kutlama Mesajları

Özellikle sosyal medya kullanımının artmasıyla, akıllı telefonlardaki Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, WhatsApp gibi uygulamlardan mesajlar kolayca gönderilebiliyor. Sizler de Bayram Mesajlarını bu uygulamalar üzerinden paylaşabilir, hayırlı dualarınızı iletebilirsiniz.

Sayfa İçeriği; Değişik bayram mesajları, Bayram mesajları komik, Akrabaya bayram mesajları , Kartpostal bayram mesajları, Resmi bayram mesajları, Dini bayram mesajları, eşe bayram mesajları yazımız da yer almaktadır.

Bayram Mesajları

Bayramınız mübarek olsun. ALLAH sevdiklerinizle birlikte daha nice nice bayramlara sağlıkla huzurla ve mutlulukla erişmenizi nasip etsin.


Devletimizin ve milletimizin varlığını, bağımsızlığını,bölünmezliğini koruyan,adalet içinde huzurlu,mutlu yaşamayı ilke edinmiş,gösteriş için değil inancından dolayı ibadetlerini yerine getiren herkesin bayramı kutlu olsun.


Ülkenin bekasını Milletin namusunu korumak içi 7/24 saat tetikte bekleyen isimsiz kahramanlar sizinde Bayramınız mübarek olsun…


Bayram Mesajları
Bayram Mesajları

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.


Bu bayramda Allah, tüm inananlara Hz. İbrahim imanı, Hz İsmail tefekkürüne ulaşmayı nasip etsin. Bayramınız mübarek olsun.


Hakkınca yaşayabilmek dileği ile hayırlı bayramlar dilerim


Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Bayramlara


Bu en mutlu günümüzde, güzel ve özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..


>>> Ramazan Bayramı Sözleri


Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun!


Bayramınız mübarek olsun, kalptensozler.com tuttuğumuz oruçlar, ibadetlerimiz ve dualarımız kabul olsun inşaAllah. Huzur ve sağlıkla nice bayramlara…


Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...


Ben anamın babamın ellerini öptüm hayır dualarını aldım. Şimdi bayramınızı kutlayabilirim. Bayramınız ya da çocukluğuma dokunan yanıyla Şeker Bayramınız kutlu olsun


Orjinal Bayram Mesajları
Orjinal Bayram Mesajları

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun…


Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Bayramınız mübarek olsun. https://www.kalptensozler.com/bayram-mesajlari.html


Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için… Bayramınız kutlu olsun.


Bugün Bayram! Mübarek Bayram Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayramı doya doya yaşıyalım. Hayırlı bayramlar.


Bayramı Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Pinterest 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here