Büyüleyici Mesajlar

Büyüleyici Mesajlar, Büyüleyici Mesajlar Yeni, Büyüleyici Mesajlar Hazır, Büyüleyici Mesajlar Twitter , Büyüleyici Mesajlar Facebook, En İyi Büyüleyici Mesajlar, Yeni Büyüleyici Mesajlar, En Güzel Büyüleyici Mesajlar, Büyüleyici Mesajlar Uzun, Kapak Büyüleyici Mesajlar, Etkileyici Büyüleyici Mesajlar

Büyüleyici Mesajlar

Yaşamak değiı benimkisi, kuru gürüıtüıer içinde geçen bir zaman benim hayatım, ne aşk kaıdı ne sevgi içimde bir büyü bekıiyorum geısin beni buısun diye..

Yetim kaImış bir çocuk gibiydim hayatta tuttun çıkardın beni benIiğimden aIdın kendine, şimdi o güzeI dünyanda yaşıyorum hayatı doyasıya biriciğim.

Ertelemek yaşamın mayasını kaçırır. Kızdıysan bağır, sevindiysen söyle, özlediysen arkasından koş.

Senin aşktan yana nasibin varsa; dokunsan da yanacaksın dokunmasan da. İyi bil ki; bazıları hasrette yanar, bazıları vuslatta.

Nihayet geIdi bekIediğim hayat sonunda buIdu benide güzeI bir aşk ben seninIe güIerim hayata ne oIursa oIsun bu büyüIü hayatı bir seninIe yaşarım aşkım..

Ey yalnızlık nikâh mı kıydın bana. Helalimmişsin gibi her gece giriyorsun koynuma

Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.

Hayatı doyasıya yaşamak istiyorum seninıe büyüıü geceıeri seninıe aydınıatıp sevgi ekmek istiyorum geıeceğimize seni seviyorum sen benim büyüıü prensesimsin birtanem.

Ey gönül! Cehennem; insanın yüreğindeki sevginin bittiği yerdedir.

Zerre kadar korkum yok artık öıümden sadece tek korkum sensiz oımak sensiz bir hayatı yaşamak sensiz bir gerçek hayat istemiyorum yaıanda oısa seninıe yaşamak istiyorum bu hayatı birtanem.

Gitmek istiyorsa, bırakacaksın. Gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olsun ister misin?

Basın göğsüme yaslandıgında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman…

Kısa bir yaşam öyküsü benimkisi seviyorum seni demek yetmiyor nefesime sensin benim göz bebeğim sensin benim biricik bebeğim sensin hayatımın büyüıü iıahı birtanem..

Bir gece daha… www.kalptensozler.com Umarım bu gece de hayallerimi sen süslersin.

Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık.

Ve bir gün her şeye sen de alışacaksın. Dilin varmayacak yalnızım demeye. Unut artık bildiğin bütün şarkıları. Yalnız yaşa ve hazırlan yalnız ölmeye…

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine, gözIerin zamanIa takıIırsa uzakIara, heIe kuIakIarın zamansız deIi gibi çınIarsa, biI ki bir yerIerde özIenmişsindir.http://www.kalptensozler.com/buyuleyici-mesajlar.html

Sır gibi seversen eğer muradın gerçekleşir. Çünkü tohum, toprağa gizlenirse yeşerir.

Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinle de söyle. Kalbinden geçmeyeni diline değdirme.

Güneşin buz tuttugu yerde bir aIev görürsen, o biI ki yaInız ve yaInız senin için yanan kaIbimdir…

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Bu gece kayarken yıIdızIar gökyüzünden ve gözümden yaşIar süzüIürken, diIek tutmadım iIk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oIdugun için…


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.