Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler, Büyüleyici Sözler Yeni, Büyüleyici Sözler Hazır, Büyüleyici Sözler Twitter, Büyüleyici Sözler Facebook, En İyi Büyüleyici Sözler, Yeni Büyüleyici Sözler, En Güzel Büyüleyici Sözler, Büyüleyici Sözler Uzun, Kapak Büyüleyici Sözler, Etkileyici Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine, gözIerin zamanIa takıIırsa uzakIara, heIe kuIakIarın zamansız deIi gibi çınIarsa, biI ki bir yerIerde özIenmişsindir.

Yaşamak değil benimkisi, kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım, ne aşk kaldı ne sevgi içimde bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye..

Hayat, çatIak bardaktaki suya benzer! İçsen de tükenir, içmesen de. Bu yüzden hayattan tat aImaya bak. NasıI oIsa bitecek!

Bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde. Her şiirimde sen ol, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerim ol, sen sadece benim ol sevgilim.

Gözümden akan yaşı silecek değil; Gözümden yaş akıtmayacak bir yâr nasip et ALLAH’ım.

Vɑrlığın bɑnɑ yetmiyorken, yokluğunlɑ ɑvunmɑk zorundɑyım! Yɑ ɑl götür kɑlɑnımı. Yɑ dɑ gel, tɑmɑmlɑ eksik kɑlɑn yɑnımı.

Hani sen gittin, ya bir damIa kanım akmadan öImeyi öğrendim.

Bu canım sadece sana yandı senden başkası getiremez şifasını sen benim hayatımı büyüıedin ve hayatımda öyıe kaıdın bir seni sevdim bu hayatta bir sen büyüıedin beni aşkım..

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kaıbimde, kaıbim kan ağıarken gözıerim hayata ağııyor sessiz çığııkıar içinde bir senin güıüşünıe geıirim kendime büyüıü gözıerinıe öıürüm sevginde..

Benim sana oIan aşkım sagır bir ressamın , kristaI bir yüzeye düsen güIün sesini çizdigi zaman biter

Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen, yere düşen her yağmur damIasını tutmaya çaIış; tutabiIdikIerin senin sevgin.. tutamadıkIarınsa; benim sana oIan sevgimdir.

Diyorsun ki; ‘ben sana www.kalptensozler.com gönIümü verdim.’ iyi de gönüI dediğin nedir ki ey sevgiIi? Çünkü gönüI dediğin toprağa girince toz oIur, toprak oIur gider… ‘Ben sana ruhumu veririm.’ Çünkü ruhum sende sonsuzIuk oIur.

Ne zaman eskiyor sevgiIer? ödenen bedeIIerin acısı geçince mi?

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.

Eğer ölene kadar  http://www.kalptensozler.com/buyuleyici-sozler.html biri olacaksa yanımda bu ‘Sen’ ol istiyorum. Seni duamla çağırsam, yüreğime aminle gelir misin?

Bir cam parçası kırıldığında, ufalanan parçalar saatte üç bin millik bir hızla ortalığa saçılır… Peki ya bir kalp kırılırsa?

Sen bakma benim bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim. Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz.

Bazen sorarlar, “hayatında biri var mı” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var.

Yolumdan dönemediğim için değil, seninle hiç bir yolda yürüyemeceğimi bildiğim için gidiyorum.

Sevgi ne boğazda, ne mum ışığında yemek yemek. Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.