Cumhuriyet Halk Partisi Yıldönümü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran, kuruluşun ve kurtuluşun partisinin Cumhuriyet Halk Partisi Yıldönümü Mesajları partiye gönül vermiş takipçilerimize bu güzel sayfamızı armağan ediyoruz.

Sayfa İçeriği; Cumhuriyet Halk Partisi yıldönümü mesajları, Cumhuriyet Halk Partisi yıldönümü mesajları anlamlı, Cumhuriyet Halk Partisi yıldönümü mesajları etkili, Cumhuriyet Halk Partisi yıldönümü mesajları kısa, Cumhuriyet Halk Partisi yıldönümü mesajları yeni, IOrijinal Cumhuriyet Halk Partisi Yıldönümü Mesajları yer almaktadır.

Cumhuriyet Halk Partisi Kuruluş Sözleri

Benim iki büyük eserim vardır, birisi Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir / Mustafa Kemal ATATÜRK

Kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine, cumhuriyetimizin ve demokrasinin değerlerine sonsuza dek sahip çıkacağız.

CHP’nin gerçek bir Kemalist çizgi ile Türkiye’yi yeniden Atatürk Aydınlanma Devrimlerinin rotasına sokmasını diliyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi zor günlerin partisidir. Bu zor günlerde, halkımızın, CHP’ye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle, yılmadan, vatanımız için her türlü fedakârlığı yaparak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımlarının korunması için çalışacağız.

Teröre karşı, emperyalizme karşı, haksızlıklara karşı, omuz omuza, adım adım durmadan ilerleyeceğiz.

Dün, Bugün ve Daima, Ulu Önderimizin İzinde, Devr Aldığımız bayrağı gurur ile taşıyıp daha da yükselteceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin programına temel olan ana fikirler, Türk Devrimi’nin başlangıcından bugüne kadar yapılmış olan işlerle, yalın olarak ortaya konmuştur

Sen yaşa ki, cumhuriyet hep yaşasın…

Yaşasın Atamın partisi yaşasın Cumhuriyetin ilk partisi

Özüne dön artık. Tekrar Atamızın izinde devam et yoluna CHP. .

Anadolu ve Rumeli Müdafa-i Hukuk Cemiyeti ile Kuvay-ı Milliye’nin devamı olarak Kurtuluş Savaşı’nı yöneten ve Cumhuriyeti kuran partidir.

CHP, 98 yıldır ayakta kalan, dünyanın sayılı siyasi partilerindendir. Kıymetini bilelim!

CHP kuruluş ayarlarına dönmelidir. CHP nin ve dolayısıyla ülkenin kurtuluşu , kuruluş ayarlarındadır.

Açtığın yolda gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime Şerefim ve Namusum üzerine and içerim

Cumhuriyet var; Cumhuriyet Halk Partisi var, biz hep var olacağız, Cumhuriyet hep var olacaktır!

Ne Atatürk herhangi bir lider, ne de Cumhuriyet Halk partisi sıradan bir parti değildir; vatan kurtaran ve vatan kuran bir parti ve bir lider söz konusudur!

Cumhuriyet Halk Partisi Yıldönümü Mesajları

O ateşin simgesi olan Cumhuriyet Halk Partisi, kurucu ilkelerine sadık olarak, Büyük Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere armağan ettiği değerlerle , aydınlık, çağdaş bir Türkiye mücadelesine devam etmektedir.Biliyoruz ki, içinde bulunduğumuz bu zor zaman, 98 Yıl öncesinden daha zor değil. Bu inançla, CHP’nin her üyesi, dün olduğu gibi bugün de, Cumhuriyet ideali ve değerleri için çalışmaktadır.Biz herkesin özgür, mutlu ve refah içerisinde yaşadığı Türkiye kurulması hedefine de mutlaka hep birlikte mutlaka ulaşacağız..Bu duygu ve düşüncelerle, bütün örgütümüzü kutluyor, bu büyük örgütün hak ettiği iktidara en yakın sürede ulaşmasını diliyorum.

Kurtuluşun ve kuruluşun, emperyalizm ile mücadelenin partisi ve Cumhuriyetin teminatı Cumhuriyet Halk Partisinin 98. Kuruluş yıldönümü kutu olsun.

Üyesi olmaktan her zaman büyük onur ve gurur duyduğum görev aldığımız süre boyunca tüm arkadaşlarımla beraber emek verdiğimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün en büyük iki eserimden biri dediği Cumhuriyet Halk Partisinin 98. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun…

Emperyalizmin Denize döküldüğü gün bu gün.. Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu ve ilelebet teminatıdır CUMHURİYET HALK PARTİSİ. Doğum günün kutlu olsun

Gazi M.KEMAL ATATÜRK’ÜN kurduğu ve yaşatılmaya çalışan ve daima Atatürk ruhunu yaşatmaya devam edecek bir parti kalması ve olması dileğiyle.

Kurtuluşun ve kuruluşun partisi, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün emaneti, demokrasimizin dev çınarı Cumhuriyet Halk Partisi’nin 98. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün emaneti, demokrasimizin dev çınarı Cumhuriyet Halk Partisi’nin 98. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz. Partimizi geleceğe, aydınlık günlere milletimizle el ele taşıyacağımıza söz veriyoruz.

Çocukluğum, gençliğim, geleceğim, inancım, mücadelem, kararlılığım ilelebet durmadan ilerleyeceğim Atamın mirası halkın partisi CHP 98 Yaşında kutlu olsun

Barışın, kardeşliğin ve demokrasinin teminatı, üyesi olmaktan onur duyduğum kurtuluşun ve kuruluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi 98. yaşında… Kutlu olsun https://www.kalptensozler.com/cumhuriyet-halk-partisi-yildonumu-mesajlari.html

Ülkemizde ezilenlerin mağdurların düzende zarar görenlerin partisidir. 98. Kuruluş yılı kutlu olsun

>>> Muharrem Ayı Mesajları 

Kurtuluş ve kuruluş ilkelerine döner umuduyla Cumhuriyet Halk Partisinin 98. Yılı kutlu olsun. Bu ülkeninde, Chp’ ninde tek kurtuluş yolu altı ilkedir yani Kemalizm. Atatürk ilkeleri tek ışığımız ve yol göstericimizdir.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 98. Yıldönümünü kutluyor; Mustafa Kemal’in eserlerini sonsuza dek muhafaza edip,ilelebet yaşatacağıma bir kez daha and içerim.

Bir ulusunun kaderini tayin eden, egemenliğin kaynağı ulustur kalptensozler.com diyen, kurtuluşun mimarı, kuruluşun sahibi, aydınlanmanın ışığı, devrimlerin öncüsü, cumhuriyetin koruyucusu partim; Kurucumuz Atatürk’ün en büyük iki eserinden biri olan partim; 98. yaşın kutlu olsun.

Bütün, kendisini oluşturan parçaların tek tek toplamından daha büyüktür. CHP’nin kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Emperyalizme boyun eğmeyenlerin partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nin 98. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun!

Çağdaş ve laik Türkiye Cumhuriyeti’nin yılmaz bekçisi olan Cumhuriyet Halk Partimizin 98. Yıl dönümü kutlu olsun.

CHP, 98 yıldır ayakta kalan, dünyanın sayılı siyasi partilerindendir. Kıymetini bilelim! Cumhuriyet Halk Partisi Kuruluş Yıldönümü Kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Atatürk’ ün partisi

Kurtuluşun ve kuruluşun partisi, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün emaneti, demokrasimizin dev çınarı Cumhuriyet Halk Partisi’nin 98. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

9 Eylül 1923’te Yanan Işık Sönmeyecek; Dinmeyen Coşku ve Kararlılığımızla Demokrasi, İnsan Hakları ve Özgürlük İçin Mücadele Etmeyi Sürdüreceğiz. Geleceğimizin Güvencesi Cumhuriyet Halk Partisinin 98. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun.

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ ün bizlere en büyük mirası, bir halkın karanlıktan aydınlığa attığı büyük adımın simgesi, demokrasinin, hak ve özgürlüklerin güvencesi Partimiz 98 yaşında…Kutlu olsun.

Kurtuluşun ve kuruluşun, Dış güçlere boyun eğmeyenlerin, Kula kulluk etmeyenlerin partisi, Halkın partisi Cumhuriyet Halk Partisi Kuruluş Yıldönümü Kutlu olsun.

Güzel yurdumun tek umudu CHP 98 yaşında KUTLU olsun

Aşkım, sevincim, mutluluğum, kavgam, davam… Şanlı Cumhuriyet Halk Partisi’nin 98. yaşı kutlu olsun. Uğruna emek veren herkese minnettarım.

Partimizin 98. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, ilk Genel Başkanımız Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve partimize, ülkemize emek vermiş tüm yurtseverleri saygı ve rahmetle anıyorum. Kurtuluşun ve kuruluşun partisi, halkın partisi

Bir ferdi bulunmaktan Onur ve Gurur duyduğum CUMHURİYET HALK PARTİSİ 98 yaşında. Kutlu Olsun!

Halkın partisi Kurucusu M.K.Atatürk ün ilke ve inklapları ışığında karanlığa boyun eğmeden nice 98 senelere….

Biran önce hakettiği yerlerde olması dileğiyle Cumhuriyet Halk Partimizin 98.yılı kutlu olsun..


Cumhuriyet Halk Partisi Yıldönümü Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.