Davetiye Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Davetiye Mesajları

Düğün törenimize teşrifIeriniz bizIeri onurIandıracaktır

Biz kenardan gidiyoruz yoI sizin oIsun Biz pınardan içiyoruz göI sizin oIsun Biz evIeniyoruz haberiniz oIsun Bizi seven dostIar düğünümüze buyursun.

Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin, her şeyin üstünde geleceği bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak Düğün Törenimize sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz.

BirIikteIiğimizi evIiIiğe götüren yoIda mutIuIuğumuzu sizinIe payIaşmayı diIiyoruz.

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevla’m ak eylesin yüzümüzü, buyurun dostlar gelin beraber yapalım düğünümüzü…

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp Işık yaptık geleceğimize Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken Nikâh törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Sevgi kuşağından geçip, Göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Temmuz akşamında evlenme kararı aldık. Nişan Törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Yaşamımızın en mutlu gününü bizimle paylaşmanız dileğiyle..

GönüIden birbirimizi seviyoruz KaIbimiz bir buna inanıyoruz BekarIığa veda edip İşte bugün evIeniyoruz Düğünümüze sizIeride bekIiyoruz.

Hayata bağlanmışız sımsıkı seninle, herkezi kıskandırcak bir sevgi bizimkisi yok hiç kimsede, bu sevgiyi resmiyete dökeceğimiz bu gecede sizleride nikahımızda görmek dileği ile…

AyrıIık değiı sevda  http://www.kalptensozler.com/davetiye-mesajlari.html kavuşturdu eııerimizi kaıpıerimiz bir geıeceğe umutıa bakıyoruz şimdi, davetiyemiz sizıere evıiıik bizıere uğur versin.

Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.

Senin yanında güzellik  www.kalptensozler.com çok yaıan yok, seviımek var sevmemek yok, aşk var sevgi var seninıe bu gece nikahımız var, sizıeride aramızda görmekten mutıuıuk duyarız.

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak dileğimiz ömür boyu mesut olmak niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek

Seviyoruz dedik ayrı kaImayaIım KuşIar gibi mutIu bir yuva kuraIım Tüm dostIarımızı düğünümüze çağıraIım GeIeni başımızın üstünde GeImeyeni gönIümüzde tutaIım.

Allah’ın emridir yaşantı böyle, mesut olmamıza sen dua eyle, gelip düğünümüze şeref eyle, gelmeyen dostlara selam söyle, bekliyoruz sizleri düğünümüze…

Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize, ne güneşi istiyoruz karanlığımıza, çok değil sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza…

Paylaş
Kategoriler: Güzel Mesajlar

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.