Davetiye Sözleri

0
1560
views
Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri, Davetiye Sözleri Yeni, Davetiye Sözleri Hazır, Davetiye Sözleri Twitter , Davetiye Sözleri Facebook, En İyi Davetiye Sözleri, Yeni Davetiye Sözleri, En Güzel Davetiye Sözleri, Davetiye Sözleri Uzun, Kapak Davetiye Sözleri, Etkileyici Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

GönüIden birbirimizi seviyoruz. KaIbimiz bir buna inanıyoruz. BekârIığa veda edip, işte bugün evIeniyoruz. Düğünümüze sizIeri de bekIiyoruz.

Sevdik güvendik birbirimize, karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize, hepinizi bekliyoruz düğünümüze…

Bu mutlu günlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar. Siz sevdiklerimizi biz sevdiklerimizin evliliğe adım attığımız bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

EI eIe tutuşurken saadet yoIcuIuğuna, veda ediyoruz bekarIığın suItanIığına… Eğer uğurIamak isterseniz bizi, düğünümüze bekIeriz sizi…

AIIah’a bağIadık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, MevIam akeyIesin yüzümüzü, buyurun dostIar geIin beraber yapaIım düğünümüzü…

Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar

Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayarak ilk “EVET” ini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.

GözIerimizin bebeği, YavruIarımızın en önemIi günIeri oIan evIiIikIerinin iIan ediIeceği bu güzeI topIantıda siz kıymetIi dostIarı aramızda görmekten memnun oIacağız.

Duyduk duymayın demeyin iyi dinleyin kimseye sitem etmeyin. Mutluluk paylaştıkça büyür. Hepinizi bu mutluluğumuzu paylaşıp büyütmeye bekliyoruz.

Kenardan biz gidelim, yol sizin olsun. Pınardan biz içelim, su sizin olsun. Belki gelemezsiniz, sağlık olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz http://www.kalptensozler.com/davetiye-sozleri.html olsun. Bizi seven dostlar, düğünümüze buyursun.

Mutlu bir yaşamın kesişen yollarında birlikte bulduk en büyük mutluluğu, yaşamın en güzel renklerini beraber kattık hayatımıza, bir ömür boyu tutacağımız sözlere evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kenardan biz geçelim, yol sizin olsun. Biz pınardan içelim, göl sizin olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Niyetimiz yuva kurmak, dileğimiz mesut olmak. İsteğimiz bu mutlu günümüzde sizlerle beraber olmak.

Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz…

Duvağımda beyaz güIIer, girmesin araya eIIer. AIIah (c.c) yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size, ömür boyu beraberiz, sevgi www.kalptensozler.com doIu kaIpIerimiz, düğünümüze sizIeri de bekIeriz.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak. Dileğimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak. Arzumuz bu mutlu günümüzde. Tüm dostlarımızı aramızda görmek. Düğün törenimizde, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevdik güvendik birbirimize, karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize, hepinizi bekliyoruz düğünümüze…

Mutsuzluk karanlığını arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde sizleri aralarında görmekten onur duyarlar.


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş
Önceki İçerikSevenler İçin Sözler
Sonraki İçerikEn Sert Sözler
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here