Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Özlü Sözler Deniz Yakut, Bilge Sözler ve Mesajlar

0
1364
views
Deniz Yılmaz Yakut Sözleri
Deniz Yılmaz Yakut Sözleri

Deniz Yılmaz Yakut ile ilgili tüm sözlerinden oluşan popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Deniz Yılmaz Yakut Sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Sayfa İçeriği; Deniz Yılmaz Yakut ölüm sözleri, Deniz Yılmaz Yakut anlamlı sözleri, Orjinal Deniz Yılmaz Yakut sözleri, En güzel Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Kapak Deniz Yılmaz Yakut sözleri, Etkileyici Deniz Yılmaz Yakut sözleri yer almaktadır. 

Deniz Yılmaz Yakut Sözleri

Bilsen nasıl tutuştu içim seni gördüğüm an, şimdilerde söndürme çalışmaları gözyaşlarımla sürse de; sende yanmakmış benim ömrüme farz olan. (Deniz Yılmaz Yakut)


Deniz Yılmaz Yakut Özlü Sözleri
Deniz Yılmaz Yakut Özlü Sözleri

Seri cinayetlerinin yeni bir kurbanı olsam da, en gizemli delil’i bıraktın kalbime o sahte parmaklarınla. Övünme hiç boşuna! Cesedim meçhul bir aşka düşse de, ben failimi bile bile sevdim anlaşana! (Deniz Yılmaz Yakut)


Öyle bir zamandı ki beni terk ettiğinde; takvimler, beşinci bir mevsimin eksikliğini hissetti. Hiçbir iklim, dindiremedi bir daha; senin tenimde bıraktığın kuraklığı. (Deniz Yılmaz Yakut)


Başka başka kadehlerde ömür tükenmekten ise saklayalım yüreklerimizin mahzeninde yıllandıralım bu aşkı. Hatırlanacak seneler sonra da tüm sevenlerin hafızasında dudaktan dudağa yayılacak bu efsane sevda, adı kırmızı.! (Deniz Yılmaz Yakut)


>>>> Mehmet Akif Ersoy Sözleri


Herkesin yanına gitmek istediği birileri vardır; gecenin 3?ü, sabahın körü, hatta cehennemin dibi olsa bile. (Deniz Yılmaz Yakut)


Kaldı işte; çayımız bardakta, çocukluğumuz sokaklarda, mutluluğumuz kursağımızda, sevdiklerimiz uzaklarda! (Deniz Yılmaz Yakut)


Biliyorlar aslında. Seni gazete kağıdına sardığım şarabim gibi biliyorlar. Uluorta ve gizliğizli seni sevdiğimi. (Deniz Yılmaz Yakut)


Bu ömrü senin için yaktım. Dumanını görsen o bana yeter. (Deniz Yılmaz Yakut)


Gidişin ölüm’dü, tarihini attım sol göğsüme. Bugün ölüm yıldönümüm, yüreğimde bir sızıyla uyandım. Ne diyeyim ki, aşkımız sağolsun! (Deniz Yılmaz Yakut)


Deniz Yılmaz Yakut Sözlerini yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram   Pinterest 


 A    B    C    D    E    F    G    H     I     J    K    L    M    N    O    P    R    S    T    U    V    Y   

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here