Deniz Yılmaz Yakut Sözleri

Deniz Yılmaz Yakut

Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Deniz Yılmaz Yakut Sözleri Yeni, Kısa Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Deniz Yılmaz Yakut Sözleri Twitter , Deniz Yılmaz Yakut Sözleri Facebook, En İyi Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Yeni Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, En Güzel Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Komik Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Kapak Deniz Yılmaz Yakut Sözleri, Etkileyici Deniz Yılmaz Yakut Sözleri

Deniz Yılmaz Yakut

Aralığın soğuk kış günlerinde karla karışık olarak dünya ile tanıştı. Siyah beyaz yıllarla çocukluğu, tozpembe bi okadar da masum yıllarla okul sıralarını, kıpkırmızı yıllarla da aşka, sonrasında da hayata karıştı..

Siyah ve beyazın ortasında, ölüm ve yaşamın boşluğunda, cennet ve cehennemin arafında, zifiri karanlığın en aşk ve ayrılık tarafında, tarif edemediği bir zaman diliminde mürekkebine şarap kattığı şiirlerini yazıyor.. 

Deniz Yılmaz Yakut Sözleri

Bu ömrü senin için yaktım. Dumanını görsen o bana yeter.

Seri cinayetlerinin yeni bir kurbanı olsam da, En gizemli delil’i bıraktın kalbime o sahte parmaklarınla. Övünme hiç boşuna! Cesedim meçhul bir aşka düşse de, Ben failimi bile bile sevdim anlasana! http://www.kalptensozler.com/deniz-yilmaz-yakut-sozleri.html              

Başka başka kadehIerde ömür tükenmekten ise sakIayaIım yürekIerimizin mahzeninde yıIIandıraIım bu aşkı. HatırIanacak seneIer sonra da tüm sevenIerin hafızasında dudaktan dudağa yayıIacak bu efsane sevda, adı kırmızı.!

ÖyIe bir zamandı ki beni terk ettiğinde; takvimIer, beşinci bir mevsimin eksikIiğini hissetti. Hiçbir ikIim, dindiremedi bir daha; senin tenimde bıraktığın kurakIığı.

Biliyorlar aslında. Seni gazete kağıdına sardığım şarabım gibi biliyorlar. Ulu orta ve gizligizli seni sevdiğimi.

Bilsen nasıl tutuştu içim seni gördüğüm an, şimdilerde söndürme çalışmaları gözyaşlarımla sürse de; sende yanmakmış benim ömrüme farz olan.

Gidişin ölüm’dü, tarihini attım sol göğsüme. Bugün ölüm yıldönümüm, yüreğimde bir sızıyla uyandım. Ne diyeyim ki, aşkımız sağolsun! 


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest 


 A    B    C    D    E    F    G    H     I     J    K    L    M    N    O    P    R    S    T    U    V    Y   

Paylaş

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.