Dokunaklı Mesajlar

  0
  1544
  views

  Dokunaklı Mesajlar

  Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz

  Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

  Bu dünyada akılda kalıcı tek şey anılarımız olmuş yalandan kullandığımız sevgi sözleri olmuş ge kapalıydı kapılar, perdeler örtük silah sesleri uzakta boğuk boğuk bir yüzüm ayrılığa, bir yüzüm hayata dönük bu gün de ölmedim anne.

  Yalnızlığım bir çığlıktı, hepiniz mi sağırdınız?

  Çocukluğun en güzel yanı, kırmızı böceklerin uğur getireceğine inanmaktı!

  Sevgime ihanet eden sevgiliyi kurşuna dizerken titrerse elim o titreyen ellerimi kesmessem namerdim

  Eğer bir gün ağlaman gerekirse başını dik tut ki:gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın

  Aynı kitapları okur, www.kalptensozler.com aynı filmleri izler, aynı müzikleri dinlerdik. Herkesten farklıydık biz, biz gerçekten ayrıydık. Şimdi ne okusam, ne izlesem, ne dinlesem hemen elim telefona gidiyor sonra o eskidendi diyorum çünkü biz artık gerçekten ayrıydık.

  Nikâh masasına oturdun işte, dayanmak çok zormuş, böyIe sevince, sana mutIuIukIar, sözüm kardeşçe, at artık imzanı, git bir an önce.

  Seversem sonuna kadar severim silersem mahsere kadar silerim seveni bastaci sevmeyeni yolcu sayarim simdi söyle itirazin varmi seni seviyorum

  Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.

  Ay agliyor sevipte http://www.kalptensozler.com/dokunakli-mesajlar.html kavusamayanlar icin. yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin bende agliyorum sevipte kavusamadigim askim için

  İlk değilsen bile son aşkım olup kal, senden öncesini yaşamadım sayarım, böyle bir aşka ömür vermeye değer, dillenir de nazara gelir diye korkarım.

  Uğruna ödediğin bedeller, mutluluğuna gölge düşürüyorsa, hak ettiğin mutluluk sana biraz pahalıya mal olmuştur.

  Bir orman bir gece kar altındayken çocuksu, uçarı koşmak seninle elini avcumda bulup yitirmek sığınmak ellerine bir gece vakti ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.

  Anlatırken tut elimi uykuya dalıp gitsem bile bırakıp gitme sakın beni.

  Tutamadım verdiğim sözIeri, siIemedin yaşIı gözIerini, öIüm yakın görüyorum izIerini, hadi son bir kez tutayım eIIerini, varIığımda kıymetimi biImeyeni yokIuğumIa cezaIandırırım.

  Vazgeçtim gözlerinden, vazgeçtim sözlerinden, bir ah de yeter sessizce kimsesizce gönderdim dudaklarımı.

  Deniz gözlüm benim senin için hazırım, eğer ölüm gerekse ölmeye giderim, yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim. Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın o deniz gözler benim başkası hiç bakmasın.

  Söylenecek söz kalmadığında ağızdan dökülen tek kelime vardır, hayırlısı.

  Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

  Gül gibi kokan tenine aldandım güzel gülüşlerine yakalandım sahte sözlerine inandım şimdi acılarla savaşıyorum anılarımla beni bıraktın.

  Gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin,bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin.Ne çok sevmiştim seni, ne çok hatırlar mısın? Bir bahar seli gibi dalımdan akıp geçtin.


  Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

  Paylaş
  Önceki İçerikDeli Mesajlar
  Sonraki İçerikKapak Whatsapp Sözleri
  TEILEN

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here