Donald Trump Sözleri

0
627
views

Donald trump sözler, donald trump lyrics, donald trump lyrics deutsch, donald trump lyrics traduction, donald trump lyrics meaning, donald trump sözleri, donald trump özlü sözler, mac miller donald trump sözleri

Donald Trump Sözleri

Rusya ile iyi bir ilişkisi olması kötü bir şey. Kötü bir şey değil. Sadece aptal insanlar, ya da aptallar, bunun kötü olduğunu düşünür. Bir tane daha olmadan dünyanın etrafında yeterince sorun var. Ben başkan olduğum zaman, Rusya şimdi ve her iki ülke de, bazı büyük ve acil sorunları ve dünyanın sorunlarını çözmek için birlikte iş.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le iyi ilişkiler kuracağım. Bir insan beni seviyorsa ben de onu severim. Putin’i bile severim. Putin’i tanırsınız. Putin Trump bir dahi, yeni lider o olacak dedi.

Ülkeyi bir şirket yönetir gibi, iş adamı tecrübesiyle ileriye taşıyacağım

Benim el attığım tüm işler başarılı olur. Ben her işin başarılı olmasını sağlarım. Ekonomik kriz sırasında başlattığım işler bile başarıyla sonuçlandı.

Amerika’yı tekrar büyük yapacağız

Kazananları kaybedenlerden ayıran tek şey, kaderin her yeni oyununa gösterdikleri tepkidir

Teröristlerin ailelerini de indirmeliyiz. Madem kendi hayatları hiç umurlarında değil, biz de ailelerini indiririz.

Meksikalılar tecavüzcü ve uyuşturucu satıcısı… Harika duvar inşa ederim. Kimse duvar inşa etme konusunda elime su dökemez. Hem de ucuza inşa ederim. Ülkemizin güney sınırına bir duvar inşa edeceğim ve o duvarın faturasını da Meksika’ya keseceğim. Bu sözümü kimse hafife almasın

Kimseye güvenmeyin: Biri size zarar vermek istiyorsa onunla çatışmaya girmekten kaçınmayın. İncil’de dendiği gibi göze göz, dişe diş isteyin. Kimseye güvenmeyin. Unutmayın ki en yakın arkadaşınız bile karınızı ya da paranızı elinizden almak isteyebilir.

İyimser olun, ancak her zaman en kötü senaryoya hazırlıklı bulunun.

Ivanka kızım olmasa, belki de onunla çıkardım.

Karşınızdakini sınamak istiyorsanız tahrik edici bir söz söyleyin ya da davranışta bulunun. Ben bazen bir toplantıda çok şaşırtıcı bir yorum yaparak masa etrafındakilerin tepkilerini ölçerim. Yorumuma verdikleri tepkiler, benim hoşuma mı gitmeye çalıştıklarını, yoksa görüşlerini açıklama cesaretine sahip olup olmadıklarını ortaya koyar.

Gazi falan değil o… Esir alınmıştı. Esir alınmayan askerleri severim. (Vietnam Savaşı’na katılmış Senatör John McCain hakkında söyledi)

Hayal eden değil, gerçekleştiren olun!

Ben başkan olsaydım, şimdi hapiste olurdun. (Seçimdeki rakibi Hillary Clinton ile TV düellosu sırasında)

Başarı şanstan çok ırsi. Ancak şans daima hayatta rol oynar.

Eğer birinin miting sırasında bana domates attığını görürseniz devirip pataklayın onu. Ciddiyim. İyice vurun. Söz veriyorum avukatlık masraflarınızı ben ödeyeceğim.

Bu onların ne kadar akıllı ve sorumluluk sahibi olduklarına bağlı. (Çocuklarınıza ne kadar servet bırakmak doğrudur? sorusu üzerine)

Gözlerinden kan akıyor. Her tarafından kan akıyor. (Fox sunucusu Megyn Kelly hakkında söyledi)

Hayatınızı sevmediğiniz bir iş için heba etmeyin; tutku size daha iyisini yaptırır.

Çünkü akıllıyım. (TV düellosu sırasında kendisine ‘Vergi ödemiyorsun’ diyen Hillary Clinton’a cevaben)

Yalancı Ted Cruz benim karımın G.Q. dergisine verdiği reklam pozlarını kullanıyor. Dikkat et yalancı Ted, yoksa senin karının taşlarını ortaya dökerim. (Cumhuriyetçi Parti içindeki rakibi hakkında söyledi)

Şu surata bak ya! Kim buna oy verir? Bir sonraki başkanımızın yüzünün böyle olduğunu hayal edebiliyor musun? (Cumhuriyetçi Parti içindeki rakibi Carly Fiorina hakkında söyledi)

Rusya, beni duyuyorsan haberin olsun, Hillary Clinton’ın 30 bin e-posta mesajı kayıp. Bulursanız sanırım medyamız size ödülünüzü verir. Bakalım ne olacak.

Barack Obama’nın atadığı şu hakim davadan çekilmeli. Sürekli olumsuz karar veriyor. Olumsuz, olumsuz, olumsuz… Şuna bakın ki bu hakim Meksikalı. Çok güzel. (Trump Üniversitesi davasının hakimini eleştirirken)

Donald Trump, ülkemizde yetkililer neler olup bittiğini çözene kadar Müslümanların Amerika’ya girişinin tamamen durdurulması çağrısı yapıyor. (Terör eylemleri üzerine 7 Aralık’ta Trump kampanyasından yapılan açıklama)

Ariana Huffington tam bir köpek… Ne içi ne dışı çekici. Eski kocasının onu neden terk ettiğini anlıyorum. İyi bir karar vermiş. (Kendisini eleştiren ünlü iş kadını hakkında)

Rosie O’Donnell iğrenç. İçi de dışı da iğrenç… Benim TV programımda olsa onu kovardım. O çirkin, şişko suratına bakıp ‘Rosie, kovuldun’ derdim. (Kendisini eleştiren ünlü komedyen hakkında)

Şuradaki Afrikalı Amerikalıma bakın… (Siyah Amerikalıları kızdıran “sevecen” sözleri…)

Görmeliydiniz, o zavallı herif aynen şöyle konuşuyordu: ‘Ay ne desem, hiiç hatırlamıyorum.” (New York Times engelli muhabiri Serge Kovaleski’nin fiziksel durumunun taklidini yaparak bunları söyledi)

Saddam ve Kaddafi yaşasaydı dünya daha güvenli bir yer olurdu

İflahı kesilene kadar DAEŞ’i bombalayacağım


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here