Dostluk Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Dostluk Sözleri

İyi güne aldanıp dostlarım var sanırsın, Unutma! Gerçek dostu, kötü günde tanırsın.

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

Yalnızca bizim gibi insanlar, benim gibi yaşama delicesine âşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya âşık olan insanlar amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri, ayrılıklara hiç yenik düşmedik biz, gönlümüz darağacında olsa bile dosta selam göndermeyi, unutmadık.

Dostlar vardır keşkelere seni boğdurur! Ama öyle dostlar vardır ki; iyikiler ile gözlerini doldurur! İyi ki varsınız.

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun can dostum.

En vefakâr dostumuz gölgemizdir bilirsiniz. Ama unutmayın ki; o da yoldaşlık etmek için güneşli havayı bekler. http://www.kalptensozler.com/dostluk-sozleri.html

Kader mahkumuna mağrur bakışın, esaretin yeter konuş be arkadaş taş yürek denince hele bir düşün önünde saygı ile dur be arkadaş.

Arkadaşını severken ölçülü sev. Belki bir gün düşmanın olabilir. Dargın olduğun zaman da ölçülü ol ki bir gün arkadaş olursun. www.kalptensozler.com Sonra da yaptığına pişman olursun.

Hiç ellerin taşı bana değmez, ille bir arkadaşımın gülü yaralar beni. Kırma kalbimi ey dostum sen benim kardeşimsin.

Dostlar okyanusun dibinde, midyenin içindeki inciye benzerler, az bulundukları için çok değerlidirler. -Cemile Eyrik

Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım dostum.

Denizler büyüktür üzerinde durulmaz, dostluklar kutsaldır asla unutulmaz…

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir.

Unutma unutulanlar, unutanları, asla, unutmaz dostum.

Gerçek dostlar yıldızlara benzer, karanlık çökünce ilk onlar görünür!

Dostum ol ağlarken yabancı omuz aramayayım dostum ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol dostum ol ister yanim da ister uzakta ister gülüşüm de ister göz yaşim da bir ses cigligim ol odama dol ama benim dostum ol!

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.

Dost; göze sezdirmeden gözyaşı silendir.

Paylaş
Kategoriler: Güzel Sözler

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.