Duygusal Sözler

0
2538
views
Duygusal Sözler

Duygusal Sözler

Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğimki .Bir daha cennetine dönemeyeceksin

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı’yı mı diye…Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.

Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu…

Yüreğimin selamı var yüreğine… Üstümde kalmasın… Ben göndereyim de yüreğin ister alsın ister almasın…

Yine tane tane gözyaşı düşüyor gözlerimden. İçinde biraz tadımlık mutluluk. Birazda yarım kamış aşk var. Belkide yetim kalmışlığın verdiği acıdır…

Kırmaktan korkuyorum çünkü kırılmak nedir en iyi ben biliyorum.susuyorum fakat zamanı gelince öyle bir konuşacağım ki sen bile dilini yutacaksın…ve o an geldiğinde düşünen ben değil yakışıklım sen olacaksın

Mevsim soğuk değil, yokluğun soğuk

Kırılmasın diye üzerine titrerdim, O hep üşüyorum sanırdı.

Dünde bugünde yarında. yüreğin kadar yanındayım kendini yaınız hissettiğinde eıini kaıbine köy; ben hep ordayım

Dikenli tellerden bir kelepçe hazırlayın takın bileklerime kanasın, asın beni o yârin gözlerine cesedim gözyaşlarıyla yıkansın.

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım

GözIerin bir çığIık, bir yɑrɑIı hɑykırış gözIerin bu gece çok uzɑktɑn geçen bir gemi eIIerin bir mɑrtı, teIɑşIı ve ürkek eIIerin fırtınɑdɑ çırpınɑn bir beyɑz yeIken.

Denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım http://www.kalptensozler.com/duygusal-sozler.html

Nerede sözler, nerede yüreğim. Ben de sevdim, sevmedim bilenim. Ver elini sonsuza, al beni dünyadan. Kalmadı sevenim!

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi…Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye…

Yɑğmur yɑğɑr önce hɑfiften bir rüzgɑr eser.. onu gördüğünde işte tɑm o ɑndɑ hɑyɑtım deyip sɑrılmɑk nefesini hissetmektir ɑşk. .

Hasretim senelere dönse www.kalptensozler.com de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, binbir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var….

Düşün ki ben yağmur damlasıyım yere düştüm mü dağılırım düşünki ben bir kar tanesiyim güneşi gördüm mü eririm düşünki sen benimsin gittin mi ölürüm.

Idɑm sehpɑsındɑ kı mɑhkum ne kɑdɑr yɑşɑmɑyı seviyorsɑ, Bende seni o kɑdɑr çok seviyorum.

Ne kolumda kelepçe, ne yanımda gardiyan, ne gönlümde zulüm, ne ensemde ölüm, o gün yalnızca sen olacaksın gülüm!

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasin. mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

GönüI penceresinden ɑnsızın bɑkıp geçtin, bir yɑngının küIünü yeniden yɑkıp geçtin. Ne çok sevmiştim seni, ne çok hɑtırIɑr mısın? Bir bɑhɑr seIi gibi dɑIımdɑn ɑkıp geçtin.


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş
Önceki İçerikBaşarı Sözleri
Sonraki İçerikKral Sözler
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here