Elveda Güle Güle Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Elveda sözleri beste, elveda sözleri uzun, elveda sözleri şarkı, elveda sözleri tumblr, veda sözleri sevgiliye, elveda sözleri, elveda sözleri kısa, elveda sözleri arkadaşa, elveda sözleri anlamlı, elveda sözleri asker, elveda sözleri aşk, elveda aşklara sözleri, elveda ayrılık sözleri

Elveda Sözleri

Bu sana son sözüm olur inan yüreğimi alır çeker giderim, sensiz geçen kara gecelerin acısını içimde hapsederim yüreğime almıştım seni düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana, dualarım yine de hep yanında olsun bu son elveda.

Git demek koIay ama gittikten sonra üzüIeceksin. Eğer git diyebiIecek kadar güçIüysen, hoşçakaI deyip susmasını da biIeceksin

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor o sessizce söyleyip gittiğin elveda. Uykularımı da alıp götürdün ya, ölsem unutmam seni.

Zaman değil geçen ömürmüş anlamadık, tükendik bizde yıllar gibi yaralandık, bana bıraktığın yüzümdeki bu çizgiler alıp götürdüğün ömrümün baharları, suçumuz neydi bizim feryadım Tanrı’ya sana son sözüm gülüm elveda.

Sadece hayatın acı bir piyonuyum, dert keder hüzünıer bende sakıı, seni buımuşken mutıuıuğu yakaıamışken şimdi eııerimiz ayrı eıveda zamanı.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana, elveda demen yeter, sensizlik zaten ölüm olacak. Son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Biraz dertli biraz kederliyim aslında dert biraz değil bakma gururumdan diyorum bunları ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

Bir birimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık, ama ne oldu bir kış günü, yıldızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik. Elveda aşkım.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle. Ne olur beni anla, yaşanan güzel günlerin hatırına, şansını fazla zorlama, elveda.http://www.kalptensozler.com/elveda-sozleri.html

Gittin de ne oldu hadi söyle… Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana

Ay gibi parlak bir gecenin www.kalptensozler.com ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın. Seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım. Anla beni ne olur, notum sadece sana elveda.

Gittiğinde anılarım gelecek aklına ağlayacaksın belki pişman olacaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın şimdi sana elveda dönme bir daha bana!

Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin oImadığı her hangi bir yere.

Kalmadı gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaldırcak kadar kalbim kaldı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaldı elveda demekden başka seçeneğim yok! şunu unutma adın kalbimde gözlerin hep gözümde olcak elveda.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda

Seviyorsan yanimda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al.

Zaman durmaz kalbim atmaz oldu git gidecegine varacagin yere kadar tipki ardina sessiz ve usulca git bakmadan

Ben tek başıma acı çekerim…gidiyorum sevgilim..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.