Elveda Mesajları

Elveda mesajları, elveda mesajları kısa, elveda mesajları arkadaşa, elveda mesajları sevgiliye, elveda mesajları dosta, elveda mesajları face, elveda mesajları arkadaşlara, sevgiliye elveda mesajları uzun, elveda mesajları resimli

Elveda  Mesajları

Eğer aşk nasıl biteceği bilinmeyen yarım yamalak bir cümleyse hayatında; Uzatmaya gerek yok, noktayı koyup bitirmeli!

Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Ben seni ağlayan kalbimle sevmişken sana herzaman ağlasada yüreğim gözlerim gülmüşken sen acımadan elveda dedin bana ben bunu hak etmedim ama sanada elveda.

Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonuda

Sadece geçerken uğradım sayki nisan yağmuruydum akşam alacasıydım hiç olmamıştım sayki gitmeliyim bakmadan arkama.. ve şimdi herkese elveda!

Ey hüzün deryasında dalgalanan gönül ! Bizi bizden başkası anlamaz, şimdi gel sükût edelim.

Elveda dersin bir gece vakti Kaybolur ruhum boğulur sanki Yaralı bir ay denize düşer Yakar yandırır hasretin beni

Bazen insanlardan uzak durmak lazım. Seni önemsiyorlarsa, yokluğunu farkedeceklerdir; Etmezlerse, onlara elveda diyeceksin.

Hayata dirensem de hatalarım kabulsüz. Hayat bana gülse de gülemiyorum hayata. Hatalarım engelliyor gülmemi, elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi…

Sadece hayatın acı bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende saklı, seni bulmuşken mutluluğu yakalamışken şimdi ellerimiz ayrı elveda zamanı.

Aşkım Anadolu gibi sessiz Yüreğim bir İstanbul içimde Sözlerim bir kitap gibi suskun Bedenim elveda derken hayata

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; www.kalptensozler.com kopardılar, bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; soldurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; bıraktı bir küçük elvedayla.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olucaksa bakma arkana de ve çek git!

Bunca yıIın ardından kırık bir kaIpIe seni haIa çok severek senden sonsuza kadar ayrıImayı seçiyorum. EIveda

Ben huzurumu hep kendim buldum ama çok yoruldum Gizli sevdam oldun Ama bunu sana diyemedim elveda aşkım

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık, bu son satırlarım. İyi oku, belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına, elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Gittin de ne oIdu hadi söyIe… Yanımdaki özIemdin daha mı çok özIendin. SensizIik koyar ama bensizIik sonun oIacak. Benden sana eIveda.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatrına şansını fazla zorlama elveda

Elveda yüreğimin kuytu köşelerinde duran aziz aşkım çünkü sen başkasına yarsın bende yarayken kabuk tut şimdi az kaldı gidiyorsun.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürçek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda. http://www.kalptensozler.com/elveda-mesajlari.html

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana, dualarım yine de hep yanında olsun bu son elveda.

Benden sana elveda melek yüzlü sahtekar

Dün gidenler mertçe gitti ne hoşça kal ne elveda sıra bana geldi çattı vatan sana canım feda

Yalvarıp aşkını direnmek Ağlamamak için direnmek Senin yüzünden üzülmek Sana elveda demek var mı?

Zaten dertle doluyum bir dert daha ekleme sende kadir kıymet yok sende sevgi bu kadar benden sana elveda melek yüzlü sahtekar

Bu Sabah pencerene bak bu koca şehri sana bıraktım Başka bir şehrin sabahından,başka bir dilde elveda…

Yüzüm Hayatın derdiyle çizilmiş her çizgide bir dert var her çizgide aslında sen varsın yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Ayrılığı kalbine yalnızlığı kendime, anılarımızı dibi olmayan denizlere bırakıyorum elveda…

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.