Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri hayatını birbirleri ile birleştiren birbirine güvenerek bir ömür boyu birlikte oldukları ve her sene bunu tekrar tekrar kutlamalarıdır. Bu önemli günde aşkların tazelenmesi amacı ile sizlerde bugün bir değişiklik yapıp güzel bir mesaj gönderebilirsiniz. İşte Evlilik Yıldönümü Mesajları.

Sayfa İçeriği; Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri, Kocaya Romantik Aşk Sözleri, Eşime Güzel Sözler, Eşime Evlilik Mesajları, Kadınlar İçin Etkili Mesajlar, Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları yer almaktadır.

Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri

Aşk iki bedende yɑşɑyɑn tek ruhtɑn oÎuşur. Ruhum evÎiÎik yıÎdönümümüz kutÎu oÎsun.

Kocaman gönüllü kıymetli karıcığım, hayat yolunda her daim el ele yürümemiz dileklerimle.

Dünyanın en mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine  Canım.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Sen canımın canı yaşama sebebim olan sevgili, hep yanımda kal emi. Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Beni ben yapan senin varlığın birtanem. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun.

Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri

Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle www.kalptensozler.com olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı…

Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum hep seveceğim. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım canım kocacım.

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.