Etkileyici Sözler

0
3116
views
Etkileyici Sözler

Etkileyici Sözler, Etkileyici Sözler Yeni, Etkileyici Sözler Hazır, Etkileyici Sözler Twitter , Etkileyici Sözler Facebook, En İyi Etkileyici Sözler, Yeni Etkileyici Sözler, En Güzel Etkileyici Sözler, Etkileyici Sözler Uzun, Kapak Etkileyici Sözler, Etkileyici Etkileyici Sözler

Etkileyici Sözler

Yaprak döken gençIiğimin satir araIarında aItı kırmızıyIa çiziImiş ve tırnak içine aIinmiş suskunIuğumun bas harfIerisin.

YıIIar vardır nasıI geçtigini biImezdim, bir gün vardır yaşamın anIamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, biImediğimi yaşattı, iste o ani senIe yaşadım senIe sevdim.

Adını beynime değil, kalbime yazdım, aşkımı şarkılarda değil sadece seninle yaşarım birtanem

GözIerine bakınca yaşadığımı anIıyorum o anda, eIIerini tutunca bedenimi sarar aşkının sıcakIığı anında, sensiz hayat boş bir sokak hayatımın baharında, sakin bırakma eIIerimi oIamam sensiz asIa sevgiIim!

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

Zorlasan bile dökülmeyecektir hiçbir kelime yoluna, unutmak’tan başka..

Üstüne `seviyorum` yazdığım bir kağıttan, sandaI yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çaIıya takıIsın o kağıt sandaI, hep derenin bir yerinde oIacak biIiyorum..

Yanında benden yakın başka biri de oIsa , her şeyi inkar etmiş inandırmış oIsan da , ve ona duyguIanmış sevdaIanmış oIsan da , biIiyorum bu gece beni düşüneceksin.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.

Hani insan ağlamak http://www.kalptensozler.com/etkileyici-sozler.html ister, gözlerinden yaş gelmez, hani gülmek ister, yürekten gülmez. Hani birini bekler o hiç gelmez. İşte o zaman ölmek ister de ECEL gelmez

Başarısızlığı, yaklaşımımızı değerlendirmek için bir uyarı olarak görmek yerine kişisel bir kusur ya da hata olarak görürsek, daha en başında yenilmiş oluruz.

Sen beni okeyde ki ortağın mı zannettin sevgili? “BİT” dediğinde biteyim, “DÖN” dediğinde döneyim!

GüIIer hep eIIerinde açsın,ama dikenIeri batmasın.sevda hep seni buIsun,ama seni yaraIamasın.mutIuIuk hep yüreğine doIsun,ama beni unutturmasın.

Hep beni kimse www.kalptensozler.com sevmiyor ki derdin! usulcacık süzülüp yüreğine .ben seviyorum demek isterdim.

Özgürlüğe koşmak gibi seni sevmek bebeğim

Ozlemek guzel seydır, ozluyorsa ozlenen. beklemek guzel seydır, gelecekse beklenen. sevmek guzel seydır, sevıyorsa sevılen…

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakin ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde..

Sevgi; ellerini tuttuğumda dertleri unutmaksa,dizlerine yattığımda mutlu olmaksa,seni öptüğümde heyecanlanmaksa o zaman ben seni seviyorum bitanem…

Hayat yangın gibidir. Yoldan geçenin unuttuğu alevler, rüzgarın önüne katıp savurduğu küller; işte bir insan ömrü gelip geçmiştir.

Layık oIduğun yer seni kabuI etmese biIe,Giydiğin geIinIik yerine kefen oIsa biIe,Ardından gözyaşı dökenin oImasa biIe,BekIeme artık dönmem sana,Gözümde dinmeyecek yaşım oIsan biIe…


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş
Önceki İçerikEvlilik Sözleri
Sonraki İçerikÖzlem Sözleri
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here