Evlenenlere Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Evlilik bu hayatta olmazsa olmaz değerlerden biridir. Bu günlerde evlenenlerin yanında olmakta o nebze önemlidir. Evlenenlere Kutlama Mesajları ile sevdiklerinizin yanında olabileceksiniz. Ufacık bir mesaj dahi evlenen çiftlerin hoşuna gidecektir. Bu Evlilik Sözleri de yazımızda seçenek olarak durmakta…

Sayfa İçeriği; Evlenenlere Kutlama Mesajları, Nişan İçin Güzel Sözler, Düğün Tebrik Sözleri, Yıldönümleri İçin Sözler, Evlilik Tebrik Mesajları, Kına Gecesi Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Evlenenlere Kutlama Mesajları

Evliliğiniz hayırlı, eviniz cennet bahçelerinden bir bahçe olsun inş’Allah

Umarım evleneceğin kişi aradığın kriterleri karşılar. Mutlu huzurlu bir evliliğiniz olur.

Evrenin en yakışıklısına dünyanın en mutlu evliliğini diliyorum. Duamdır evliliğe attığınız bu adım huzur mutluluk getirsin. Mutluluklar canım.

Evliliğinizi kutlar eder mutluluğunuzun daim olmasını dilerim. AIIah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Hayatınızı birleştirmek yolunda attığınız bu büyük adımda belki yanınızda değilim ama tüm kalbimlere mutluluğunuzu kutluyorum.

Evlenenlere Kutlama Mesajları

Evlenenlere Kutlama Mesajları

Aşkınızı sonsuzluğa doğru attığınız bu adımda sevginizin ilk günkü gibi kalması ve mutlu olmanız dileğimle evliliğinizi kutlarım..

Sana, eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evliliğinizi kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!

Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz. 

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle www.kalptensozler.com bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, sonsuz mutluluklar! 

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Nefes almanın en kolay yolu o nefesi başkasıyla paylaşmaktır kardeşim. Sen nefesinin ortağını buldun. Evliliğin, dünyada cennet olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Sonsuza kadar nefesin olacak kişiyle ömür boyu yürüyeceğin bu yolda mutluluklar diliyorum. Umarım girdiğin bu yolda ömür boyu çiçek bahçelerindeymişçesine huzurla yürürsün.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.