Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik bu hayattaki en güzel birlikteliklerden biridir. Evlilik Kutlama Mesajları sevdiği kişi ile hayatını birleştirip onunla yeni bir hayata, birlikte elele girmek kadar güzel bir şey olan evlilik evlenecek kişiler kadar onların eş, dost ve arkadaş çevresi içinde çok çok önemlidir. O yüzden evlilik mesajlarını öncesinde ve sonrasında evlenecek olan çiftleri tebrik etmek için En Güzel Düğün Mesajları gönderebileceksiniz.

Sayfa İçeriği; Evlilik Kutlama Mesajları İngilizce, Komik Evlilik Kutlama Mesajları, En Güzel Nişan Kutlama Mesajları, Resimli Evlilik Kutlama Mesajları, Nişan Evlilik Kutlama Mesajları, Evlilik Kutlama Mesajları Yeni yer almaktadır.

Evlilik Kutlama Mesajları

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Yepyeni bir yaşama adım attığını bu günün neşe ve sevinç kaynağı bir hayatın ilk günü olmasını dilerim. Elleriniz ve kalbiniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar dilerim…

Birlikteliğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Ve hayatınızda ki bütün olumsuzluklar sonsuza dek son bulsun. Saygılar ve sevgilerle sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Evlilik Kutlama Mesajı
Evlilik Kutlama Mesajları

Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dileğimle.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Gördüğüm en güzel çift, ve gördüğüm en güzel uyumlu çiftsiniz. Bir ömür mutlu olursunuz inşallah. Mutluluklar diliyorum. Bir yastıkta kocamanız dileğiyle.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evliliğinizi tebrik ederim.

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi tebrik ederim.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evliliğiniz kutlu olsun.

Canım arkadaşım еvIiIiğinin sana hayırIar gеtirmеsini diIеr еşinе vе sana uzunca sağIıkIı vе mutIuIuk doIu yıIIar diIеrim.

>>> Evlilik Yıldönümü Mesajları

Baharça çiçek, En güzel rüyada , En güzel düşlerde ve sonsuza dek mutlu olun. İyi bir birliktelik ve hayırlı evlatlar sahibi olmanız dileğiyle. Mutluluklar.

Ebedi sevginin sonsuz aşkın birer kalptensozler.com temsilcisi olacağınız yepyeni hayatınızda size başarılar dilerim. Evlilik dünyanın en güzel şeyidir ve bu güzelliği yaşadığınız için çok şanslısınız. Şansızın ömür boyu hep yanınızda olmasını dilerim.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

Her ikinizi de canı gönülden tebrik eder kurmuş olduğunu bu kutsal çatının daimi olmasını dilerim. Allah sizi bir ömür boyu ayırmasın uzun ve güzel bir yaşam nasip etsin. Mutluluklar hep sizin olsun.

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Etrafınızda örnek olarak gösterilen sevginizin bugün resmiyete dökülmesi ile tanıdığım en cici en güzel evli çift sizler oluyorsunuz. Herkese örnek olan aşkınızın herkese nasip olmasını diliyorum. Bundan sonraki hayatınızda mutluluklar dilerim.


Evlilik Kutlama Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Pinterest 

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.