Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları

Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dileğimle.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Gördüğüm en güzel çift, ve gördüğüm en güzel uyumlu çiftsiniz. Bir ömür mutlu olursunuz inşallah. Mutluluklar diliyorum. Bir yastıkta kocamanız dileğiyle. 

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Yepyeni bir yaşama adım attığını bu günün neşe ve sevinç kaynağı bir hayatın ilk günü olmasını dilerim. Elleriniz ve kalbiniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar dilerim…

Baharça çiçek, En güzel rüyada , En güzel düşlerde ve sonsuza dek mutlu olun. İyi bir birliktelik ve hayırlı evlatlar sahibi olmanız dileğiyle. Mutluluklar.

Her ikinizi de canı gönülden tebrik eder kurmuş olduğunu bu kutsal çatının daimi olmasını dilerim. Allah sizi bir ömür boyu ayırmasın uzun ve güzel bir yaşam nasip etsin. Mutluluklar hep sizin olsun.

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi tebrik ederim.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evliliğinizi tebrik ederim.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.http://www.kalptensozler.com/evlilik-kutlama-mesajlari.html

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye www.kalptensozler.com karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar…

Evliliğinizin mutlu olmasını diliyorum ve tebrik ediyorum. Hayırlı evlatlar ile mutlu bir yaşam diyorum. Rabbim size bir ömür mutluluk versin. 

Birlikteliğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Ve hayatınızda ki bütün olumsuzluklar sonsuza dek son bulsun. Saygılar ve sevgilerle sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. 

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evliliğiniz kutlu olsun. 

Evliliğinizi canı gönülden kutluyor ve bir ömür boyu mutluluk bile sizi kıskansın diyorum. Yüzünüzün hep gülmesi ve hayırlı evlatlarınız olması dileğiyle. 

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. 


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest

Paylaş

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.