Evlilik Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Evlilik Kutlama Mesajları sevdiği kişi ile hayatını birleştirip onunla yeni bir hayata başlayacak kişiler kadar onların eş, dost ve arkadaş çevresi içinde çok çok önemlidir. O yüzden evlilik mesajlarını öncesinde ve sonrasında evlenecek olan çiftleri tebrik etmek için En Güzel Düğün Mesajları önemli hale gelmiştir.

Sayfa İçeriği; Evlilik Kutlama Mesajları, Düğün İçin Sözler, Nişanlanan Kutlama Sözleri, İngilizce Evlilik Sözleri, Kına Gecesi Mesajları, Sünnet Düğünü Mesajları, Evlilik Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Evlilik Kutlama Mesajları

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Evliliğinizin mutlu olmasını diliyorum ve tebrik ediyorum. Hayırlı evlatlar ile mutlu bir yaşam diyorum. Rabbim size bir ömür mutluluk versin. 

Canım arkadaşım еvIiIiğinin sana hayırIar gеtirmеsini diIеr еşinе vе sana uzunca sağIıkIı vе mutIuIuk doIu yıIIar diIеrim.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evliliğinizi tebrik ederim.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi tebrik ederim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar…

Birlikteliğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Ve hayatınızda www.kalptensozler.com ki bütün olumsuzluklar sonsuza dek son bulsun. Saygılar ve sevgilerle sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evliliğiniz kutlu olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.