Evlilik Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Evlilik insanın hayatında yaşayacağı en güzel hanlardan biridir. Bu özel günde Evlilik Mesajları da insanlar için ufakta olsa güzel ayrıntılar arasındadır. Özellikle en yakın arkadaşınıza düğününden önce veya sonra göndereceğiniz Evlilik Kutlama Sözleri dostunuzla aranızda ki bağı çok daha kuvvetlendirecektir. Bizimde savunduğumuz gibi özel günlerde asla unutmamalıdır.

Sayfa İçeriği; Evlilik Mesajları, Nişan İçin Sözler, Söz İle İlgili Sözler, Kına Gecesi Mesajları, Evlilik Yapanlara Sözler, Resimli Evlilik Sözleri, Kısa Güzel Düğün Sözleri, Evlilik Sözleri yer almaktadır.

Evlilik Mesajları

Yüce Rabbim. İkinci ve sonsuz evliliğinizi Firdevs cennetinde nasib eylesin. Amin.

Allah, evliliğinizi mübarek kılsın, bereketi üzerinize olsun ve sizi hayırlarda birleştirsin.

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evliliğinizi kutlar bir ömür mutluluklar dileriz.

Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle. Sizleri çok seviyorum. Evliliğinizi tebrik ederim.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Düğününüz kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle…

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.  

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin www.kalptensozler.com sizinle olmasını dileriz evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dileriz

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Evliliğinizi en kalbi duygularımla kutlarım.

Evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Evliliğinizi en kalbi duygularımla kutlarım.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evliliğinizi tebrik ederim.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.