Evlilik Mesajları

Çiftlerin aşklarını bir ömür boyu sürdürmek için söz verdikleri en özel gündür evlilik merasimleri. Sevdiklerinizin, en yakınlarınızın bu özel günlerini kutlamak için yazımız da yer alan Evlilik Mesajları mesaj yoluyla gönderebilir sosyal medya hesabınızdan yayınlayabilirsiniz. 

Sayfa İçeriği; Evlilik mesajları kısa, Komik evlilik mesajları, Evlilik mesajları arkadaşa, Resimli evlilik mesajları, Evlilik mesajları tebrikleri, Anlamlı evlilik mesajları yazımız da bulabileceksiniz.

Evlilik Mesajları

Allah, evliliğinizi mübarek kılsın, bereketi üzerinize olsun ve sizi hayırlarda birleştirsin

Evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Evliliğinizi en kalbi duygularımla kutlarım

Her doğan güneş, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar…

Yüce Rabbim. İkinci ve sonsuz evliliğinizi Firdevs cennetinde nasib eylesin. Amin.

İnsanların yorumlarının değil ama Allahın emirlerlerinin önemli olduğunun farkına varırsın umarım. Evliliğinizi çok tebrik ediyorum, Allah bir ömür boyu mutluluklar versin.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Evliliğinizi en kalbi duygularımla kutlarım

Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle. Sizleri çok seviyorum. Evliliğinizi tebrik ederim

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evliliğinizi kutlar bir ömür mutluluklar dileriz

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça kalptensozler.com çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar. 

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle…

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. 

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurIu bir hayat sürmeniz diIeğimIe… EIIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın. MutIuIukIar! https://www.kalptensozler.com/evlilik-mesajlari.html

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

>>>> Nişan Söz Tebrik Sözleri

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Bir hayat boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.  

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Düğününüz kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.


Evlilik Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Pinterest 

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.