Evlilik Yıldönümü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Eşimize illaki farklı hediyeler alıp bunları vermek yerine içimizden geçen Evlilik Yıldönümü Sözleri veya en anlamlı güzel sözleri bulup değer verdiğimiz insana sunmak, parayla alınabilecek hediyelerden daha iyi olmaktadır. Size terci olarak sunduğumuz Evlilik Yıldönümü Mesajlar…

Sayfa İçeriği; Evlilik Yıldönümü Sözleri, İslami Kutlama Mesajları, Arkadaşa Güzel Kutlama Sözleri, Evlilik İçin Sözler, Nişan Yıldönümü Sözleri, Tanışma Günü Mesajları, Evlilik Kutlama Mesajları yer almaktadır.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım.

Evlilik yıldönümüz kutlu olsun eşinizli mutlu huzurlu daha nice evlilik yıldönümü dilerim kalbimden.

EῘῘeriniz birbirine daha da sıkı sarıῘarak hiç ayrıῘmasın. karı koca oῘarak nice nice yıῘῘara. Arkadaşım…

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile arkadaşım. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sana eşinIe birIikte huzur ve mutIuIuk doIu bir yaşam diIiyorum. EvIiIik yıIdönümünüzü tebrik ederim, mutIuIukIar diIerim.

Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun biriciğim… Yıldönümümüz kutlu olsun.

>Tanışma Yıldönümü Mesajları

AIIah’ım sizIeri birbirinize bağışIasın ve aiIe www.kalptensozler.com saadetinizi daim kıIsın. Ömür boyu mutIuIukIar diIerim… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

Evlilik sadece doğru insanla anlam kazanıyor . Doğru insanı bulduğun için seni tebrik eder Evlilik yildönümünü kutlarım arkadaşım.

Ellerimi açıp okunmuş bir dua gibisin aşkım. Çok şükür bugün de sevdalıyım sana. İyi ki varsın ve benim karımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Arkadaşım.

> Söz Nişan Tebrik Sözleri

Bir ömür boyu birbirinizi sevmeniz ve hep birbirinizi sevmeniz, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle…Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun

Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Hayatta insanın başına gelebilecek en büyük mutluluk doğru insanı bulmak Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

Dünyanın en temiz kalpli, en iyi insanı birbirinize mutlulukları yaşatmanız dilekleriyle Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.