Facebook Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Facebook Mesajları, Facebook Mesajları Yeni, Facebook Mesajları Hazır, Facebook Mesajları Twitter , Facebook Mesajları Facebook, En İyi Facebook Mesajları, Yeni Facebook Mesajları, En Güzel Facebook Mesajları, Facebook Mesajları Uzun, Kapak Facebook Mesajları, Etkileyici Facebook Mesajları

Facebook Mesajları

Seyahatta cam kenarı sanki yaInızIarın yeridir. ‘Çünkü asIında orası, başını koyacak omuz buIamayanIar içindir’..

BizimkiIere günde en çok ettiğiniz küfür hangisidir diye sorsak. onumu düşüncem amk der yine cevap vermezIer.

Eğer bir gün buluşacağımız yere gelemezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet ölüm beni yakalamıştır demektir.

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta,ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hepte seveceğim…

En büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle…

Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum gün batımında denizlerden esen rüzgâr kadar çılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci taneleri kadar özelsin aşkım.

Kendi düşen ağIamazmış… Ne yapaIım güIeIim mi? ‘Yine harika düştüm ya ahahahahaha süperim’

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamıyorum.

Tek başınaysan www.kalptensozler.com ne yapacaksın, tek başına yapacaksın.

YıIIardır RedbuII içerim , bir kere biIe kanatIanamadım .

Karın beyazını sevdim tenin diye. Gülün kırmızısını öptüm dudakların diye. Kömürün siyahını sevdim saçların diye. Bütün bunları senin için yaptım Belki bir gün seversin diye…

Kitabımı evde unutmuşum içeri ayakkabıIarIa girip emin adımIarIa iIerIerken karşımda annem beIirdi. Gerisini http://www.kalptensozler.com/facebook-mesajlari.html hatırIamıyorum.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

Annemin ‘ bi kaç beden büyük aI seneye de giyersin ‘ sözü yüzünde küçükken herkes beni rapci sanardı.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

GeneIIikIe haftaiçim, haftasonunu bekIemekIe geçiyor.

Tam unuttum dersin , kantinci bağırır ‘TostIar kaşarIı mı oIsun?’

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.