Halaya Doğum Günü Sözleri

Halaya Doğum Günü Sözleri

Canım halam. Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara.

Sevgili Halacığım, Sağlık, Mutluluk, Huzur, Uzun Ömürler, Nice Yıllara

Tesadüfen doğduk, mecburen yaşıyoruz. Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli halam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik halam…

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven yeğenin.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım halam iyi ki varsın nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa, hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeğenin mutlu yıllar diler.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Nice yıllara canım halam. Seni çok seviyorum yeni yaşını kutlarım. Yüzün hep gülsün.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun, nice mutlu yıllara halacığım.  http://www.kalptensozler.com/halaya-dogum-gunu-sozleri.html

Sevgili halacığım. Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice yıllara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar halam!

Seni çok sevdiğimi bu mutlu gününde de yanında olamasam da kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Nice yıllara.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel yüzlü halam.

Kalbi gibi yüzü de güzel olan canım halam. Önündeki yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara.

Bırak düşünmeyi, www.kalptensozler.com  bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları güzel halam.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun… Canım halacığım…

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.