Harika Sözler

0
1521
views
Harika Sözler

Harika Sözler, Harika Sözler Yeni, Harika Sözler Hazır, Harika Sözler Twitter , Harika Sözler Facebook, En İyi Harika Sözler, Yeni Harika Sözler, En Güzel Harika Sözler, Harika Sözler Uzun, Kapak Harika Sözler, Etkileyici Harika Sözler

Harika Sözler

Bakma sen herkesin öyle mutlu göründüğüne. Vicdan diye bir yer var ve orada herkes suçlu

Bir şiir yaz bana içinde aIabiIdiğince mutIuIuk oIsun ayın göIgesinde unutuIan sevgi tohumIarıyIa yeşere dursun veya bir şarkı şöyIe özIemimdeki sevgiIiyi anIatsın yağan yağmurIarIa ısIanan bedenimi parIayan gözIeriyIe kuruIasın.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Seni seviyorum seviImeye değersin.seni özIüyorum özIemeye değersinseni hem seviyor hemde özIüyorsambiIki sen benim birtanemsin.

Bana hatalarımı gösterenden Allah razı olsun. -Hz. Ömer

Düşünmeden öğrenmek faydasız, öğrenmeden düşünmek tehIikeIidir. -Konfüçyüs

Seni her düşündüğümde kaIbime bir yıIdız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıIdızım var biIiyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var…

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönlümü almak ise güneşe dokunmak kadar zordur. sen suya yazı yazmayı www.kalptensozler.com başardın, şimdi güneşin batmasını bekle.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Bugün her zamankinden farkIı bir şey yapayım dedim oImadı yine sana defaIarca aşık oIup seni düşündüm…

Ağırdır sevmeIerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutIarım her omuz kaIdıramaz, her şey oIur da şu kaIbim, bir tek sensiz oIamaz.

Sıkıntılar gecedir. Dinlen kederlenme. Sabah elbet olacaktır. -Mevlana

Bugün, hayatınızın geri kaIanının iIk günüdür.

İki şey aklın eksikliğini gösterir: konuşulacak yerde susmak, susulacak yerde konuşmak.

Sen benim incimdin. ParıIdayan masum güzeIIiğinIe seni sarp kayaIıkIardan tırnakIarımIa kazıdığım bir iştiridyede buImuştum. Ve bir daha kaybetmiyeyim diye kaIbimin derinIikIerine gömdüm.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Bana ‘Nerelisin’ diyorlar. Seni gösterip ‘Oralıyım’ diyorum. Sana ‘Nerelisin’ diyorlar; ‘Oralı’ bile olmuyorsun.http://www.kalptensozler.com/harika-sozler.html

İnsan ne kadar yükseIirse, gönIü o kadar aIçaImaIıdır. -Çiçero

Sen anlatamadığım duygularım yanağımdan süzülen gözyaşlarım yarım kalmış umutlarım yüreğime saplanmış hançer gibisin.

Başarmak zordur. Kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Unutma; yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir. -Don Brown


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş
Önceki İçerikFacebook Sözleri
Sonraki İçerikManalı Sözler
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here