Hasret Sözleri

0
2822
views
Hasret Sözleri

Sayfa İçeriğİ; Hasret sözleri yeni, Hasret sözleri hazır, Hasret sözleri twitter, Hasret sözleri facebook, En iyi hasret sözleri, Yeni hasret sözleri, En güzel hasret sözleri bulabilirsiniz.

Hasret Sözleri

Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.

Dun yıne dolastım yollarda yagmurların ıslattıgı, bombos sokaklarda gozlerımde yas, kalbımde suzu unutmadım senı, unutamadım, ne olur anla benı!

Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek istersinde ecel gelmez.

Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim…

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

Hasretınden oldum yuregım yanar, bır avuc gokyuzunu etraf karanlık basımda doolanır zalım ayrılık bır senı ozledım bır memleketı!

Gozlerım daldı, gucum yetmıyor gurbete ırgat kaldım, sen olmayınca sordum ondan buna beles satmıyor, umudu yokusa saldım, sen olmayınca

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim http://www.kalptensozler.com/hasret-sozleri.html ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

Senı sensız, senden uzakta yasamak ne zormuş

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın!

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik www.kalptensozler.com bebekleri, rüzgârda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim… Ve en çokta seni sevdim, Hep yokluğunda…

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler.

Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz içim. İlahımsın sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.

Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş
Önceki İçerikKırıcı Sözler
Sonraki İçerikSempatik Sözler
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here