Hıdırellez Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Baharın en önemli göstergelerinden biri olan Hıdırellez Baharın ve bereketin habercisi olarak ta bilinir. Bu güzel günde baharı karşılayacak takipçilerimiz için Hıdırellez Günü Mesajları sevdiklerine göndererek kutlamalara katılabilirler.

Sayfa İçeriği; Hıdırellez günü mesajları duygusal, Hıdırellez günü mesajları facebook, Hıdırellez günü mesajları resimli, Hıdırellez günü mesajları anlamlı, Hıdırellez günü mesajları bahar, Bugün hıdırellez günü mesajları yer almaktadır.

Hıdırellez  Günü Mesajları

Bugün baharın müjdecisi, bolluğun ve bereketin simgesi Hıdırellez Türk Dünyası’na kutlu olsun….

Dünyada darda kalanların yardımcısı olduğu düşünülen Hızır ile denizlerin hakimi olduğuna inanılan İlyas’ın yeryüzünde buluştukları bugün de kalbinden merhameti ve iyi niyeti eksik etmeyen herkesin bütün dilekleri kabul olsun. Hıdrellez gününüz kutlu olsun.

Baharın müjdecisi Hıdrellez, tüm dünyaya, ülkemize ve güzel izmirimize bolluk, bereket, sağlık ve huzur getirsin. Tüm dileklerinizin kabul olması temennisiyle Hıdrellez Bayramınızı kutlarım.

Hıdırellez Günü Mesajları

Hıdırellez Günü Mesajları

Bahar ve umudun müjdecisi, bereketin sembolü Hıdrellez Bayramı’nızı tebrik ediyor,

Gül dalına astığınız her dileğinizin hakkınızda hayırlı olması dileğiyle güzel dileklerimi sunarım… Hıdrellez Bayramı’nızı tebrik ediyor,

Hıdırellez bayramında dilekleriniz kabul olsun, sağlıklı, bereketli nice yıllar dilerim.

Hıdırellez bereketiyle gelir, dileğin kabul olur inşallah. Bereketin ve yazın habercisi Hıdırelleziniz kutlu olsun.

Dileğinizi bağladığınız gül gibi yüzünüz gülsün. Hıdırellez bayramınız kutlu olsun.

Milleti oluşturan yapı taşları arasındaki harç konumundaki bu güzel adetlerimizin günden güne unutulup kaybolması tehlikesi ile karşı karşıyayız. Bizi biz yapan en küçük bir ayrıntının yaşatılması, kültürümüzü gelecek kuşaklara aktarılması konusunda herkesin aynı hassasiyeti göstermesi dileği milletimizin Hıdrellez Bayramı’nı kutlar, saygılar sunarım.

Yuce rabbim,bu guzel hidrelles yuzusuyu hurmetine dualarimi kabul eyle yarabbimmmm, Amînnnnnnn

Baharı ve umudu müjdeleyen Hıdrellez Gününde; Yüce Mevla’dan yuvamızda huzur ve mutluluğu, mahsülümüzde bolluk ve bereketi, kalptensozler.com hastalarımıza şifayı, dertlerimize devayı, birlik ve beraberliğimizin de dualarımızla birlikte daim olmasını diliyorum.

Hepimize mutlu Hıdrellezler, Allah dileklerimizi kabul etsin, hayallerimizi hakikat eylesin

Dostluğu, kardeşliği pekiştiren ve doğa sevgisini bizlere hatırlatan baharın müjdecisi Hıdrellez Bayramı’nın, sağlık, mutluluk, huzur, kazanç ve bereket getirmesini diliyorum

Hıdırellez ateşini büyüttük, dertlerimizi söndürdük. Hıdırellez bayramında dilekleriniz kabul olsun.

Hıdrellez umutlu olsun, güzel hayaller, iyi dileklerle.

Hıdrellez’de Tutulan Güzel Dileklerimiz Kabul Olsun !

>>>> Nevruz Sözleri

Bahar geldi yaz geldi Hıdırellez zamanı geldi. Hızır (as) dileklerinizi kabul etsin. Hıdırellez bayramınız kutlu olsun.

Hızır (as) bereketi ile gelmesini, gül ağacına bıraktığınız dileğiniz gerçek olmasını temenni ederim. Hıdırelleziniz kutlu olsun.

Güzel günlerin müjdecisi kabul edilen bu günün, komşuluk ve toplumsal huzurumuzu artırması dileklerimle, tüm hemşerilerimin Hıdrellez Gününü kutluyor, bu vesile ile hürmet ve muhabbetlerimi sunuyorum

Bahar’ın tüm müjdesi ve bereketiyle geldiği, Balkanlar’dan Anadolu’ya aidiyetimizin olduğu tüm coğrayalarda kutlanan Hıdrellez’imiz bize mutluluk getirsin!

Hoş geldin hıdrellez asın dileklerinizi gül ağacına, hızır uğrasın evinize aşınıza gönlünüze… Hoş gelsin bu bahar ülkemize hepimize

Bayramlar coşkunun, sevinç ve mutluluğun zirveye çıktığı, dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği özel günlerdir. Tarihimizde dostluğa, kardeşliğe hizmet eden ve doğa sevgisini temsil eden Hıdırellez bayramınızı kutluyor, bolluk, bereket ve sağlıklı günler diliyorum.

Hızır ve İlyas Peygamber’in yeryüzünde buluştukları gün olması nedeniyle kutlanan kışın bitip yaz mevsiminin başlamasıyla doğanın yeniden canlanmasını müjdelediği hıdrellez bayramını kutlarım.


Hıdırellez Günü Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.