Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Ramazan geldi hoş geldi. Müslümanların çoğunluğu yarın ilk oruçlarını tutup büyük bir coşkuyla iftar saatini bekleyecekler. Öte yandan İslam dinine mansup insanlar birbirlerine en güzel Ramazan mesajlarını atarak iyi, hayırlı ve güzel dileklerde bulunacaklar.

Sayfa İçeriği; Hoşgeldin Ramazan ilahisi sözleri, Hoşgeldin Ramazan sözleri, Hoşgeldin mesajları sevgiliye, Hoşgeldin Ramazan karikatür, Ramazan Orucu sözleri, Eski Ramazan sözleri, Hoşgeldin Ramazan yazısı yer almaktadır.

Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Sözleri

Ramazan’da derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoşgeldin ey şehri Ramazan…


Hamdolsun Kavuşturana, Rabbim dilinizi her daim Haktan Yana konuştursun, şimdiden hayırlı olsun….Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan…


“11 Ayın Sultanı Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan..” Ramazan ayının tüm Ülkemize ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ederiz..


Yağmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri bereketiyle donatan Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan…


Nefslerin törpülendiği, sevgilerin birleştiği ve kardeşliğin daimi olduğu bu mübarek Ramazan ayında, bereketiniz daim ve tuttuğunuz oruçlar kabul olsun. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan.


Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan.


Başı rahmet,ortası mağfiret,sonu cehennem azabından kurtuluş ayı hoşgeldin Ya Şehri RAMAZAN


Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun. Hoş geldin on bir ayın sultanı Ya Şehr-i Ramazan. https://www.kalptensozler.com/hosgeldin-ya-sehri-ramazan-sozleri.html


Rabbim Mazlum ve masumları koruyacak, milletimize ve bütün islam alemine huzur getirecek bri ay nasip etsin, Hoşgeldin ya şehri Ramazan.


Hoşgeldin ilk teravihim Hoşgeldin ilk sahurum, Hoşgeldin ilk iftarım , Hoşgeldin ya şehri Ramazan.


Hoşgeldin ya şehri Ramazan! Ramazan ayının vеrdiği bereket İftar sofralarınıza tаt ve huzur getirmesi dileğiyle,


>>>> Kadir Gecesi Sözleri


Iftar sofralarının sohbetle dolup taşması, değerli anların mutlulukla paylaşılması dileğiyle… Barış ve huzurun tüm dünyaya yayıldığı bir ay olsun. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan.


“Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan” Huzur İklimiyle buluştuğumuz Ramazan-ı Şerif’in milletimiz ve İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını temenni eder, Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın hürriyetine kavuşması duasıyla


Oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu ibadet, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur.. Hoşgeldin ya şehri ramazan ..


Sevgi söze dolarda dua olur, dua Allah`a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimiz`e ulaşması dileği ile. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan !


Hoş geldin Ey Şehri Ramazan… Mübarek Ramazan ayı geldi sonunda, şimdi hepimiz iman yoluna.


Merhaba Ya Şehri Ramazan Merhaba! Hoşgeldin 11 ayın Sultanı Hoşgeldin Ayların Efendisi Hoş safa geldin Ya Şehr-i Sıyam.


Şu mübarek Şehr-i Ramazan leyle-i kadri ihata ettiği için kendisi de ömür içinde bir leyle-i kadirdir ki muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. Hoşgeldin on bir ayın sultanı.


Hoşgeldin YaŞehri Ramazan Dünyâ arzuları kuşattı beni,Köle kıldım bu nefsime, bedeni; özledim seni! Hoş geldin, ey on bir ayın sultânı!


Hoşgeldin Ramazan Ayı Sözleri

Hoşgeldin ramazan davulcusu, Hoşgeldin sıcak pide, Hoşgeldin sahur yemeği, Hoşgeldin “acıkmadım da çok susadım”, Hoşgeldin “ay bayılcam çok kötüyüm”, Hoşgeldin Nihat Hatipoğlu ile iftar, Hoşgeldin ya şehri Ramazan 


Teravih Davul Sahur Ezan Namaz Dua Fırın sırası İftar Pide Yemek kokuları Hoşgeldin. Ya Şehri Ramazan 


Ramazan ayı girdiği zaman Cennet kapıları açılır, Cehennem kapıları kitlenir, şeytanlar zincire vurulurmuş. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan


Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan. Türk- İslam Dünyasının Ramazan Ayı mübarek olsun. Bu mübarek günler, İslam Dünyası ve İığınnsanl kalptensozler.com huzur ve esenliğe kavuşmasına vesile olsun.


Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun, hoş geldin on bir ayın sultanı Ya Şehr-i Ramazan…


Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Ülkemize Ümmet coğrafyasına huzur mutluluk ve bereketler ihsan eyle.


Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan…


Davul sesi mis gibi pide kokusu. Ramazan bereketi… Hoşgeldin ya şehri Ramazan kavusturana şükürler olsun…


>>>> Dini Whatsapp Sözleri


Hoşgeldin ya şehri Ramazan. Dünyaya huzur getir, barış getir. Bazı insanlara akıl getir, inanç getir, insan sevgisi getir


Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoş geldin Ya Şehr-i Ramazan…


Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…


Ramazan ayında kalpler imanla, eller gökyüzünde duayla huzurla geçmeli. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan


Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Hoş geldin Ya Şehr-i Ramazan


Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle. Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Şu mübarek şehr-i Ramazan leyle-i kadri ihate ettiği için kendisi de ömür içinde bir leyle-i kadirdir ki muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. ”Hoş geldin on bir ayın sultanı.”


İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Sabira acikmistik, nefis terbiyesine acikmistik, sukretmeye acikmistik. Hos geldin On bir ayin sultani Ramazan.


Ramazan Ayı Sözleri

Sıcаk çоrbаlаr kоyulsun tаbаklаrа, samimi sohbet bаşlаsın sıcak yuvаlаrdа bu ay Ramazan ayı Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Vakt-i Şerif hayrola, şerler def ola, Allah-ü Azümüşşan kulub-ü aşıkanı münevver kıla, tövbelerimiz kabul, ibadet beraatlarımız makbul ola. Dem-i Hz. Mevlana Sırr-ı Şems-i Tebriz-i, Kerem-i İmam Ali, Ya Muhammed Mustafa Nebiyyül ümmi Huu ola. Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Allah’u Tеala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin… Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin… Rıdvan-ı Ekbеrinе vasıl eylesin. Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Yine takvim yaprakları Ramazan’ı gösteriyor, Rabbim bu mübarek Ay hürmetine günahlarımızı af buyursun. Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (sav)’ı anlatır. Muhammed (sav)’ı anlayana gül koklatılır, Hoş geldin on bir ayın sultanı.


Hoş geldin on bir ayın sultanı.Elleriniz açık, kalbiniz sevgi dolu olsun gözlerinizde iki damla yaş olsun sağanak sağanak yağan rahmet dergâhından bir damla da size nasip olsun.


Yürekler bir başka hislenir şimdi Beden değil Ruhlar beslenir şimdi Ezanlar bir başka yükselir şimdi Hoş geldin Ey On bir Ayın Sultanı


Oruç Ruhların Şölenidir. Hoş geldin on bir ayın sultanı


Hoş geldin On bir ayın sultanı ALLAHIN NuruyIa,ümmetini Selamlayan gül yüzlù nur Peygamberin(sav)şefaatı üzerinize ol


Hoş geldin on bir ayın sultanı Teravihler mukabeleler, iftarlar, sahurlar hoş geldin benim hazzım orucum seninle coşacak bir ay yorgun ruhum


>>>> Kısa İftar Mesajları


Hoş geldin on bir ayın sultanı… Ramazan-ı Şerif ayımız bütün İslam ülkelerine,bütün Müslümanlara bereket,huzur,birlik ve beraberlik,hayırlar getirsin; esaret icinde olan Ayasofya’mzn,Kudüs’ümüzn ve Muhammed Mursi’nn özgürlüğüne vesile olsun inşallah.


Ramazan Bereketi Hanemize, Hoşgörüsü Gönüllerimize, Sabrı Ruhumuza Dolsun. Hoş Geldin On Bir Ayın Sultanı Ya Şehr-i Ramazan.


Hoş geldin On bir Ayın Sultanı Ramazan… “Gelin gönüller yapalım, Bu Ramazan ve Her zaman”


Hoş geldin İslam aleminin kutsal ayı, on bir ayın sultanı Ramazan.. Bugün ilk Teravih namazı ve gece ilk Sahur… Şükürler olsun..


Hos geldin ey on bir ayin Sultani… Sukurler olsun ki bu mubarek ayi yasama bahtiyarligi ve huzuru icerisindeyiz…


Bütün müminler bu ayda şükür etsinler dua etsinler 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında iman istesinler. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan


Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan! Yüce yaradan bu mübarek ay hürmetine bizlere sağlık, afiyet, bereket ve aile saadeti ihsan eylesin, ramazana ulaştırdığı gibi bizleri bayrama da günahlarımızdan arındırılmış bir şekilde kavuştursun.


Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Sözleriniyazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.