Hüzünlü Mesajlar

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Hüzünlü Mesajlar, Hüzünlü Mesajlar Yeni, Hüzünlü Mesajlar Hazır, Hüzünlü Mesajlar Twitter , Hüzünlü Mesajlar Facebook, En İyi Hüzünlü Mesajlar, Yeni Hüzünlü Mesajlar, En Güzel Hüzünlü Mesajlar, Hüzünlü Mesajlar Uzun, Kapak Hüzünlü Mesajlar, Etkileyici Hüzünlü Mesajlar

Hüzünlü Mesajlar

Geçmişin gölgesinde yaşamaya alıştım sayende, acıların ihanetlerin pençesinde bıraktın beni vurdun gittin sana olan sevgimi, şimdi yalnızım ve imkansızım..

Hüzünlerimi yolluyorum sana nasıl bir durumda olduğumu gör hisset, belki taş kalbin yumuşar.

Unut gitsin boşver dediler, bende unuttum ama seni değil, unut diyenleri!

Ruzgar acı acı eserken yuzunden okunuyordu huzun! hanı bır gun yazarım demıstın ya, yazarsın dıye beklıyorum…

Bana koymaz senin gidişlerin bana koymaz senin ihanetlerin bana koymaz senin sözlerin, çünkü o sensin buda benim…

Ben sana kalbimi değil hayatımı verdim ben sana yarınımı değil umutlarımı verdim ben sana adımı değil sevgimi verdim insafsız!

Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

Bir senin olmak istedim hayatta, sadece seni bekledim hayatımda, sen hep gec kaldın bana bir adım geriden geldin hep bekledim hep beklettin..

Ağlayan gecelerimin melodisi oldunmu hiç? ağlayan gözlerimi sildinmi hiç? ağlatmak içinmi buldun beni insafsız!

Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!. 

Sıkıyor içimi bir parçan nefes alamıyorum o an! ağlayan gözlerim oldu duman beni kendi halime bırak oldun artık http://www.kalptensozler.com/huzunlu-mesajlar.html yalan!

Hüzün yağmurlarında ıslanmadan önce mutluluk güneşinde ısınmayı dene.

Aşk lisede edebiyat defterinin arkasına karaladıgım şiirler kadar saf degil artık..

Bir sevgi var içimde, lekesiz tertemiz… Bir özlem var içimde, uçsuz bucaksız… Birde sen varsın içimde, unutulması imkansız…

Yarınlarımı senin için büyütürken içimde, sensiz geçiçek her gün için kapatırdım odaya kendimi, şimdi yoksun yanımda www.kalptensozler.com hüzünlerimle bıraktın beni..

Sıcacık ellerim, artık senden uzak, elimi ısıtacak biri artık olmayacak, sensiz bu dünyada yaşamak bana her gün haram olacak…

Bana gel derken gülüyordun şimdi git derken yüzüme bakmıyorsun bunun adı ayrılık olsun

Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak,dokununca kanayan bir kalp taşımak,hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilirmisin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak

Geçirdiğimiz günlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgarları esiyor gidiyorum rüzgarın estiği yere…

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.