İftar Mesajları, İftar İçin Sözler, İftar İçin Dualar, Sahur ve İftar Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; İftar mesajlari güzel sözler, İftar mesajlari sözler, İftar mesajlari komik, İftar mesajlari dini, İftar mesajları facebook, İftar mesajları kısa, İftar mesajları indir, İftar açma mesajları, Anlamlı iftar mesajları, İftar duası mesajları yer almaktadır.

İftar, Müslümanların belli bir vakit sonrası ( sabah ezanı ile akşam ezanı arası ) orucunu açtığını andır. Bütün Müslümanların Ramazan ayı boyunca her gün güneş batımına denk gelen saatte oruç tutanların oruçlarını açtıkları, tutamayanların da onlara eşlik ettikleri yemek vakitleridir.

Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel Ramazan iftar mesajlarını cep telefonunuzdan, tabletinizden, Facebook’dan mesaj veya sms mesajı olarak paylaşabilir. Ramazan ayının coşkusunu (iftar coşkusunu) sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İftar Mesajları

Ne Zamanki Yalansız Dürüst Sevgiye Açık Yaşarız… İşte O Zaman Yeryüzü Yaşanır Hale Gelir.. Burada Olan Herkese, Hayırlı Huzurlu Sevgi Aşk Dolu Akşam ve Bereketli Bol Misafirli Dostluk İçinde İftar Diliyorum………… 


Dünyanın En Büyük Mutluluğu; Sizi Sevenlerin Duâ’sında Yer Almak Ve.. Dünya’nın En Büyük Huzur ve Keyfi, Oruçlu İftar Masasına Oturmak Olmalı… Cümleten Hayırlı Akşam ve Hayırlı Bereketli İftarlar Diliyorum… 


Yuvamız ‘dan Sağlık ve Huzur, İftar Soframızda Bereket, Yüzümüzde Gülümseme, Kalbimiz ‘den Mutluluk eksik olmasın inşallah. Hayırlı Akşamlar dilerim.


İftar saatini bekLerken ediLen duaLarın, ezan okunurken açıLan orucun, sofrada buLunan bereketin, boLLuğun Yüce YARADAN’dan daimi oLmasını diLerim, HayırLı iftarLar.


Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin Hayırlı İftarlar diliyoruz…


Günahsız kul olmak, ve günahlardan kalptensozler.com arınmak için, bü güzel RAMAZAN ayında nice hayırlı huzur dolu günleribirlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, Hayırlı IFTARLAR…


En tatῘı ve bereketῘi iftarῘlar sizin oῘsun hayırῘı ve güzeῘ iftarῘar.


Bedenimiz Değil Belki Ama Ruh’umuz Ziyadesiyle Yorgun. Nazardan Hasetten Uzak Huzurlu Mutlu Sağlıklı Akşam ve Hayırlı İftar Diliyorum……


İftar yapacağınız bi aileniz dostlarınız varsa hayat güzel ..hayırlı iftarlar


Fani oῘan bu dünyada, değişmeyen tek şey AῘῘaha oῘan inançımızdır, AῘῘaha bağῘıῘığın ne kadar çok oῘursa imanında güçῘü oῘacaktır . HayırῘı iftarῘar..


>>> Kadir Gecesi Sözleri


Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.


GünahῘarın zincirῘere vuruῘduğu bu günῘerde en güzeῘ günῘer sizin oῘsun iftarınız güzeῘ oῘsun.


Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.


Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim.. 


Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum..


Ramazanın ilk günü, ilk mesajım sana, ilk olmak güzeldir bu hayatta, bu ilki seninle yaşıyorum şuan bunu unutma, hayırlı iftarlar diliyorum sevdiklerinle bu ramazanda…


En güzel olan rabbim neylerse güzel eyler… Hayırlı iftarlar


Anlamlı İftar Mesajları

Tüm gün bir yudum su bir lokma ekmek gibi bekleriz seni top patlar bizi neşe kaplar. Kalabalık aile sofralarımız sayende bereketle dolar hiç bitme isteriz iftar vakti… Hayırlı iftarlar


Bulutlardan Yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsu, Her günün Yağmurdan Sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.


11 ayın sulatını RAMAZAN siz vesevdiklerinize nice güzel, huzur dolu, sağlıklı ve iman değeri yüksek derecede geçmesi dileğiyle..


Bembeyaz yağan bir kar tanesinin, ne yaşanmış ise yaşansın, geçmişin tün hatalarını örttüğü gibi ramazan ayının’da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıçlara vesile olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.


Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.


Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar..


Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum..


Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dilegiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayrlı iftarlar dilerim.


Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.


>>> Teravi İçin Mesajlar


Bugün Ramazan, Bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.


Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı ıftarlar…


Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.


EdiῘen duaῘar aynı oῘsun, soframız bereketῘi , mübarek ay hepimize hayırῘı oῘsun, hayırῘı iftarῘar.


Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.


Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı iftarlar.


Dualı İftar Mesajları

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADAN’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.


Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.


Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dilegiyle, hayırlı iftarlar.


İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar


Bir lokma ekmegin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, hayırlı iftarlar.


Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar.


Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan Ayınız Mübarek Olsun, Hayırlı iftarlar..


Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.


Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.


Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya, Ellerini O’nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar.. https://www.kalptensozler.com/iftar-mesajlari.html


İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza işık tutan, hayırlı iftarlar.


11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.


Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum


Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.


Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.


GüI’ü toprağında, Yağmuru buIutunda, Huzuru KaIbinde, iftarı Ramazanda, MesajIarımı DostIarımIa PayIaşmak ve Nice MUbarek günIerde bir arada oImak diIeğiyIe.


Ne yapıyorsan kendine, huzur doIu imanın daima seninIe oIması diIegiyIe, ramazanın bereketi üstünde oIsun, hayrIı İftarlar diIerim.


Güzel ayın güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.


DostIukIarin sevgi iIe besIendigi bu Mübarek Ramazan ayında gönIünün sevgi iIe doIup taşmasını diIerim…


İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar.


Sevmek bu kadar  güzelse kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir. hayırlı iftarlar.


İftar Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.